Грешки в сайта

Форум за всичко извън авиацията.

Мнениеот slice » 16 Авг 2006 14:14

HORNISE написа:http://pic.bgspotters.net/?id=7116 - не е Белл 206. Не съм сигурен за точният модел, но това е машината на Скорпионите LZ-MBA, който стои от много време в хангара. Има го на една реклама на ЧТК. Решили са да го вкарат в експлоатация. Според информацията която имам вертолета е почти нов, чух нещо от сорта на 200 часа нальот до момента.


Вертолета вече не е на Скорпионите, а се обслужва от тях...
Аватар
slice
член на екипажа
 
Мнения: 1976
Регистриран на: 12 Дек 2003 18:49
Местоположение: София

Мнениеот JetSet » 17 Авг 2006 00:07

slice написа:
HORNISE написа:http://pic.bgspotters.net/?id=7116 - не е Белл 206. Не съм сигурен за точният модел, но това е машината на Скорпионите LZ-MBA, който стои от много време в хангара. Има го на една реклама на ЧТК. Решили са да го вкарат в експлоатация. Според информацията която имам вертолета е почти нов, чух нещо от сорта на 200 часа нальот до момента.


Вертолета вече не е на Скорпионите, а се обслужва от тях...


Ако става въпрос за LZ-MBA, точния модел е Bell 407.

Я разкажи по-подробно, каква е историята на този въртолет.
Аватар
JetSet
по-спотър
 
Мнения: 108
Регистриран на: 19 Фев 2006 23:22
Местоположение: Пловдив

Мнениеот ATC » 18 Авг 2006 20:30

http://bgspotters.net/constructor.php?c=photos
Най-популярна за висчки времена
Аватар
ATC
супер спотър
 
Мнения: 818
Регистриран на: 14 Апр 2004 14:30
Местоположение: LBSF

Мнениеот HORNISE » 19 Авг 2006 17:52

Пичове, без да искам да се заяждам с който и да било, ама вече става банално и дразнещо - на сайта пак има снимки с неточна или без информация. Последните три в момента качени 7199, 7200 и 7202. Нямат дата - не е толкова сложно, снимано е с цифров апарат, дори и да не помни човека кога е снимал, може да се види в екзифа с точност. Нямат борден номер на машината, отлично се вижда че става въпрос за 119, 22 и 31. На две от снимките не пише чий е самолета...
I take pictures, Photographic pictures...

Изображение
Аватар
HORNISE
член на екипажа
 
Мнения: 1887
Регистриран на: 16 Дек 2003 12:54
Местоположение: София

Мнениеот Toni » 19 Авг 2006 18:06

Знам, че не се заяждаш.

Положението е следното. Качена на сървъра, снимката губи екзифа си защото PHP-то генерира нова снимка заедно с черната лента под нея. Следователно, дата се не може да бъде открита.

Не са писани регистрации....като има 8 самолета на снимката, авторът може сам да прецени дали да сложи една или нищо.
Аватар
Toni
член на екипажа
 
Мнения: 6457
Регистриран на: 16 Дек 2003 14:32
Местоположение: София (SOF/LBSF)

Мнениеот ATC » 19 Авг 2006 18:23

Тони, мисля че се има в предвид ъплодера ,а не скрийнърите да си призная и на мен ми се случва да объркам нещо особено когато качвам повече снимки благодаря ви че оправяте информацията а не ги отхвърляте :)
Аватар
ATC
супер спотър
 
Мнения: 818
Регистриран на: 14 Апр 2004 14:30
Местоположение: LBSF

Мнениеот HORNISE » 19 Авг 2006 18:33

Ми поне да се пише година и месец, иначе е много тъпо според мен. Особенно тоя 119 накичен с ракети... Това е снимано през април Царя беше качил тогава снимки с датата, но... Освен това липсата на регистрации е и на трите снимки, не само на тази с много самолети. Еденичният МиГ-29 е борд 22.
I take pictures, Photographic pictures...

Изображение
Аватар
HORNISE
член на екипажа
 
Мнения: 1887
Регистриран на: 16 Дек 2003 12:54
Местоположение: София

Мнениеот HORNISE » 23 Авг 2006 07:26

Ей, тая 27-ма спарка е велик самолет. Тя е лицето на ВВС. Жалко че я спряха от полети, ама виж скокнала е до Камбоджа в един момент от славното си летене... :roll:

С цялото ми уважение, но смятам че лицето Шико, не е пилот, тъй че снимките в полет не би трябвало да са авторски. Нека ме поправи ако греша, но съм сигурен че съм прав. Тъй че нека мислим малко реди да пускаме снимки на самолети снимани от други такива, много малко хора имат възможност да са автори.

Няма повторно да коментирам АБСУРДНОТО попълване на полетата!


Станахте за смях, поне в моите очи!
I take pictures, Photographic pictures...

Изображение
Аватар
HORNISE
член на екипажа
 
Мнения: 1887
Регистриран на: 16 Дек 2003 12:54
Местоположение: София

Мнениеот M@x » 23 Авг 2006 12:28

http://pic.bgspotters.net/?id=7245

:twisted: Камбоджа ? Мани ... туку виж цъфнали снимки на МиГ21 и в Ирак ... Кви са тия глупусти е ...
Алкохолът убивал бавно, че кой пък бърза...
Аватар
M@x
по-спотър
 
Мнения: 102
Регистриран на: 16 Дек 2003 20:55
Местоположение: Бургас

Мнениеот pbonev » 23 Авг 2006 14:56

"Камбоджа" е изтрита - абсурдът беше явен, но ми се искаше да получа и някакви коментари.

Другите снимки на SHIKO засега остават до по-пълно изясняване на случая.
pbonev
 

Мнениеот HORNISE » 23 Авг 2006 15:18

Няма какво да се изяснява. Този човек не е пилот, не е летял по време на Кооперетив Кий 2001 нито друг път на боен самолет че да може да е автор на тези снимки. Има диск с фотоси на български военни самолети в полет, който се разпространява апокрифно из родината, явно човека се е добрал до негово копие и е решил да качи това-онова.

Всичките снимки качени от него са с безумно попълнени полета. Предният път като беше сложил неща, пак се наложи да обяснявам кое какво е.

Освен това че сайта става за посмешище с пускането на снимки с така попълнена информация, смятам че скрийнърите показват липса на всякаква заинтересуваност и се одобряват снимки без изобщо да се поглеждат!
I take pictures, Photographic pictures...

Изображение
Аватар
HORNISE
член на екипажа
 
Мнения: 1887
Регистриран на: 16 Дек 2003 12:54
Местоположение: София

Мнениеот M@x » 23 Авг 2006 15:39

Тия снимки съм ги виждал къде ли не ясно е че не са авторски защо са удобрени изобщо ?!
Алкохолът убивал бавно, че кой пък бърза...
Аватар
M@x
по-спотър
 
Мнения: 102
Регистриран на: 16 Дек 2003 20:55
Местоположение: Бургас

Мнениеот pbonev » 23 Авг 2006 17:05

Снимките са изтрити.

Това имах предвид под изясняване - не всички ходят на сайта на Криле и не всички са виждали тези снимки и точно затова е форума.

Може да се реагира малко по-нормално и просто да се каже, че е станала грешка.
pbonev
 

Мнениеот HORNISE » 02 Сеп 2006 09:14

I take pictures, Photographic pictures...

Изображение
Аватар
HORNISE
член на екипажа
 
Мнения: 1887
Регистриран на: 16 Дек 2003 12:54
Местоположение: София

Мнениеот Toni » 02 Сеп 2006 09:22

ОК,взимам мерки.
Аватар
Toni
член на екипажа
 
Мнения: 6457
Регистриран на: 16 Дек 2003 14:32
Местоположение: София (SOF/LBSF)

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта