За снимки

Форум за всичко извън авиацията.

За снимки

Мнениеот stuka » 01 Мар 2004 15:07

Здравейте! Поздравявам администраторите за чудесния сайт! Много се радвам, че имаме и в българското интернет пространство подобни места и пожелавам на сайта популярност и дълголетие.

Лично на мен много би ми харесало, ако към всяка снимка в галерията има малко техническа информация, напр. с какъв апарат и обектив е направена, каква бленда и скорост, подобни неща. Също, ако има възможност за коментари и критики по снимките, във форума или направо в галерията, както е при фотографските сайтове по света и у нас.

Е, и да не го направите, пак ще посещавам сайта. Успех!
stuka
 

Мнениеот harrier » 01 Мар 2004 21:19

Здравей, щука! Мерси за хвалбите! За техническата информация: всеки автор сам може да си я добави и то преди да е изпратил снимката(съответно преди ние да сме я одобрили). Според мен идеята е чудесна, но може да се осъществи само ако се намали големината на буквите с останалата информация. Иначе идеята за коментар на снимките във форума също е добра и това че още не сме го направили не значи че сме против! Даже напртив, ако искаш започни тема за някоя снимка, която си си харесал :wink:
Приятни мигове из дебрите на bgspotters.net :)
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта