Авио-поли

Форум за всичко извън авиацията.

Авио-поли

Мнениеот MaKoM » 17 Дек 2003 17:37

Беше прекрасен ден,вторник 16.12.2003, слънцето светеше,хората ходеха насам натам, и аз като един от тези хора се пребирах од медицинска академия, пребит и изморен и прихически и физически од тъпотиите не които не учеха този ден.Влизам си в блока в студенски град и ,првата пратна вест.Кога ще платуш наема то вече нема време .......милия ми домаких(Ех-Државна сигурност). След това се качвам в стаята и кво да видам , белешка . "Спешно да се яви в 41бл за справка , приемно време ос 16.30-17.30" Останах :?: :?: :?: мног учуден , за каква справка става вапрос, кво ли се е случило и т.н. Но какво да се прави , пристигам там и една "мила " госповица . Старши .Леитенант ми казва ," аааа ти кои си " след като со казах името од съседната стая се зададе един доста едар полицаи и се почна ," ти од какъв произход си ,за какво учих тука а на при вас( да се мисли Македония) та кои курс си и т.н .обшти въпроси. В моента в които помислих че вече се е свршило с вапросите , следва. " Абе що се интересуах толкос од самолети , и од кога си члин на спотерско здружение" Аз останах без думи , казах "Какво лошо има човек да си има хоби" .'Абе я глеи си твоята работа та не ми се много заглеждаи по нашите самолети " каза Лт. та .Аз питах . тва распитване ли е , или какво .. " А не не само правиме справка " . Каква справка " питах . За тва кадее живееш в Сф.. Хммм абе колко пъти си бил на Графа ? " пита . В този момент аз се обадих на нашето посолство в Сф и им казах каво става , те ми казаха , да си траам и да се махам од там . след което аз се взех личнта карта и си заминах , заминах ама с много въпроси , Кои ? од каде ? ама как ? и т,н , ....след тва кво се случи не е интересно, но ми е интересно как ще наериме отговори на тези въпроси ,казвам го намерим щото всички ние(спотъри и авиофенове маи сме в един кош)
Та , мног поздрав до всички вас мои приатели и съмишленици , които ми дагохте идеа да го напиш тва тук .и моля жи за кометар.

С увазение Аз знаете кои сам , а и тези знаат:))) 8) 8)
MaKoM
 

Мнениеот HORNISE » 17 Дек 2003 17:55

Аз съм потресен. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
К,ва е тая щуротия, тея акъл имат ли? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Много ми е интересно откъде са разбрали за интересите на МаКоМ, за това че е част от някаква групировка. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
I take pictures, Photographic pictures...

Изображение
Аватар
HORNISE
член на екипажа
 
Мнения: 1887
Регистриран на: 16 Дек 2003 12:54
Местоположение: София

Мнениеот oHua c koHq » 17 Дек 2003 18:21

Май ги е яд,че нищо не вдяват от авиация и за тфа са те разпитвали.Що не им каза,че се интересуваш от новия МиГ-49,който е на въоръжение в България,и да им гледаш сеира.
Дръжте барута сух!!!!!!
oHua c koHq
спотър
 
Мнения: 19
Регистриран на: 16 Дек 2003 23:10

Мнениеот HOKUM » 17 Дек 2003 18:48

Май има агенти из форума :x
Уран 235: преди употреба прочетете упътването
HOKUM
спотър
 
Мнения: 12
Регистриран на: 16 Дек 2003 22:21
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Еле » 17 Дек 2003 19:02

8) 8) 8)
Ами агенти по-добре МакКом да си спомни на кои свои познати от блока и ВУЗ-за е разказвал за спотърството. Ако издайника беше от форума нямаше така бързо да намерят адреса тъкмо на МакКом а щяха да се захванат с най-лесния за намиране- Сашо.
НА БОЙ!!!
Аватар
Еле
спотър
 
Мнения: 58
Регистриран на: 16 Дек 2003 23:45
Местоположение: София

Мнениеот Саш » 17 Дек 2003 19:44

Ех, идиоти.
Абе някои си търси работа - иделни сме за разследване от малоумниците. Ама ще фанат дедовия. Това няма да първото авиолюбителско разследване в България.
Сега за болния въпрос по форума на криле - с елемаг правим усилия да тръгне, ама тия от гото.бг са педали, и не им пука.
Може ли МаКом да даден малко повече информация за проблема? Свързан ли е с посещението на македонски спотъри по Графа?
Саш
 

Мнениеот harrier » 17 Дек 2003 20:39

Макоме, реално и правно погледнато са нарушени човешките ти права! Никой, ама НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА ТЕ ПИТА ЗАЩО СЕ ИНТЕРЕСУВАШ ОТ АВИАЦИЯ ИЛИ ДАЛИ СИ ХОДИЛ НА ГРАФА ИЛИ КАКВОТО И ДА Е ДРУГО ОСВЕН АКО ВЪПРОСИТЕ И СЪОТВЕТНО ДАДЕНИТЕ ОТ ТЕБ ОТГОВОРИ НЕ СЕ ИЗПОЛЗВАТ ЗА НЯКАКВО РАЗСЛЕДВАНЕ, което може да тръгне само ако е станало нещо. Така че е хубаво да си потърсиш праваа, но аз лично те уверявам че това което са направили с тебе е АБСОЛЮТНО НЕЗАКОННО!!! За справка използвах двамата си родители, които са юристи, така че можеш да бъдеш убеден сигурен в това което ти казвам.
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16

Интелеге

Мнениеот Han Solo » 17 Дек 2003 21:39

Маком, и аз като Елемаг мисля че информация от форума към куките е малко вероятно да изтече, още по-малко вероятно е да са ровичкали из форума, а и от там май по-трудно ще те открият. Ако ще те успокои ще ти кажа че навсякъде из Балканите полицията е една и съща - тоест нафукани гадняри с комплекс за малоценност :evil:
Сега вече да очаквам ли и мен да ме викат за справка :lol:
Han Solo
 

Мнениеот MaKoM » 17 Дек 2003 23:52

Господа . много ви благодаря за поткрепата и за заинтересоваността, само да ви кажа че всичко свърши .Тези дето се правеха на интересни , вчера официално ми се извиниха за тормоза и за тва че са ме поставили в неудобно положение да отговарам на въпроси , които не са техна работа.И така , от кого тргва конспирациата аз незнам ,не мисе вярва да е некои од блока , тва са хора които са с мене повече од 5 години .ама знае ли човек. :wink: .За човековите права , нема нищо да правам ако треба нещо тука е посолството да врши тази работа.
Мног поздрави до всички. :D :D :D :wink: 8) 8) 8)
Running wild, running free
Аватар
MaKoM
спотър
 
Мнения: 22
Регистриран на: 17 Дек 2003 18:03
Местоположение: R.MACEDONIA

Мнениеот M@x » 18 Дек 2003 00:25

Ей отърва кожата да не та вика само на разпит през 2 дена оная високата лейтенантка ;Р
Алкохолът убивал бавно, че кой пък бърза...
Аватар
M@x
по-спотър
 
Мнения: 102
Регистриран на: 16 Дек 2003 20:55
Местоположение: Бургас

Мнениеот onufrii » 18 Дек 2003 00:27

Макоме, друже, со тебе само на СТЕЛТ режим си ортуваме, ама да живее 17.12 8) ! Йеби ги сите куки, и да не ти пука - няма за кво да се фанат и в момента се опитват само да те сплашат. Не се поддавай на такива психо-атаки. Жив и здрав.
Si vic pacem, para belum - 26030
onufrii
по-спотър
 
Мнения: 138
Регистриран на: 16 Дек 2003 22:19
Местоположение: Боляристан

Мнениеот MaKoM » 24 Дек 2003 00:56

onufrii mersi mnogo za podkrepata , abe i az taka si misla . samo STELTH i sicko e OK.hehe....

M@X ako mnogo iskas 6te te ureda s taja leitenatkata .moga da i dam dani kade da te nameri :lol: :lol: :lol: xxexexexexex

Izvinjavaite za latinacata
Running wild, running free
Аватар
MaKoM
спотър
 
Мнения: 22
Регистриран на: 17 Дек 2003 18:03
Местоположение: R.MACEDONIA

Мнениеот toni75 » 24 Дек 2003 01:45

Ех, големи простотий има по този цвят, особено в някой страни :oops: :evil:
toni75
най-спотър
 
Мнения: 496
Регистриран на: 18 Дек 2003 02:24
Местоположение: Щутгарт, Германия

Мнениеот onufrii » 26 Дек 2003 19:28

Макоме, ти все пак разбра ли от къде са те надушили? Имаше ли други случаи след този инцидент? А за подкрепата - ние ако не се поддържаме, кой тогава 8) !
Si vic pacem, para belum - 26030
onufrii
по-спотър
 
Мнения: 138
Регистриран на: 16 Дек 2003 22:19
Местоположение: Боляристан

Мнениеот M@x » 27 Дек 2003 01:08

МаКоМ'е комшу ся момичето теби хареса само гледай да не стане както в популярната песен дето са пееше ... ех МаКоМе МаКоМе аз те чакам в ареста да ми дойдеш, а ти не доадаш душо, сърце мое... :lol: :lol: :lol:
Алкохолът убивал бавно, че кой пък бърза...
Аватар
M@x
по-спотър
 
Мнения: 102
Регистриран на: 16 Дек 2003 20:55
Местоположение: Бургас

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 14 госта