Терминал 1 Ресторанти и кафенета

Форум за всичко извън авиацията.

Терминал 1 Ресторанти и кафенета

Мнениеот ivozet » 12 Авг 2007 12:20

Привет! Снощи реших да се разходя до летището да "пийна по едно"и позяпам самолетите от Бар “Белвю”, но като оставих колата ми казаха, че нищо не работи. Искам да ви попитам да ли знаете дали ще продължи да работи Бар “Белвю” и ресторанта от където имаше най-добрата гледка към пистата 09, според мен?

Бях на Терминал 2, но там не намерих заведения които да гледат към пистата освен това което гледа към дупката. Знам че има заведения вътре за пристигащи и излитаци, но дотях не може да стигне, който не пътува. Моля ако някои знае заведение от което се вижда пистата, нека сподели.
Аватар
ivozet
супер спотър
 
Мнения: 559
Регистриран на: 28 Авг 2006 16:59
Местоположение: Noise city AB0 0 Rh +

Re: Терминал 1 Ресторанти и кафенета

Мнениеот Stoyan » 12 Авг 2007 15:16

ivozet написа:Привет! Снощи реших да се разходя до летището да "пийна по едно"и позяпам самолетите от Бар “Белвю”, но като оставих колата ми казаха, че нищо не работи. Искам да ви попитам да ли знаете дали ще продължи да работи Бар “Белвю” и ресторанта от където имаше най-добрата гледка към пистата 09, според мен?

Бях на Терминал 2, но там не намерих заведения които да гледат към пистата освен това което гледа към дупката. Знам че има заведения вътре за пристигащи и излитаци, но дотях не може да стигне, който не пътува. Моля ако някои знае заведение от което се вижда пистата, нека сподели.



Привет!

Според мен ресторанта в Т1 няма да го отворят скоро, ако изобщо го отворят.

А на Т2 няма наистина место, гледащо към пистата!
Изображение
Аватар
Stoyan
супер спотър
 
Мнения: 2304
Регистриран на: 01 Юни 2004 16:42
Местоположение: София

Мнениеот ivozet » 19 Фев 2008 13:09

Привет! Знаете ли, работи ли вече Бар “Белвю”, че ми се ходи на кафенце и да си гледкам самольотите и каквото си искам. :wink:

Ако не какво е бъдещото на този терминал.

Поздрави
Аватар
ivozet
супер спотър
 
Мнения: 559
Регистриран на: 28 Авг 2006 16:59
Местоположение: Noise city AB0 0 Rh +

Мнениеот Stoyan » 19 Фев 2008 14:54

Скоро няма да работи.
Изображение
Аватар
Stoyan
супер спотър
 
Мнения: 2304
Регистриран на: 01 Юни 2004 16:42
Местоположение: София

Мнениеот so » 21 Фев 2008 14:00

ПОКАНА ЗА УЧАСТИЕ В ТЪРГ
'ЛЕТИЩЕ СОФИЯ” ЕАД


на основание Заповед № 467 от 17.09.2007 г. на Изпълнителния директор на дружеството

О Б Я В Я В А

1. Търг с тайно наддаване за предоставяне под наем на “Ресторант D2-21”, разположен в обществената зона на Терминал №1, втори етаж на салон “Заминаващи”, с площ от 1018,16 кв.м.

§ Срок на наемане – 5 години;
...............................
Аватар
so
супер спотър
 
Мнения: 1068
Регистриран на: 08 Апр 2005 23:49

Мнениеот ivozet » 29 Май 2008 16:47

Вчера бях малко по кафетата на Терминал 2, вече на риболов ли се ходи там, видях хора с такъми за риба и коли в гьола до терминала, това от кога е?



От 30 май до 01 юни 2008 г. ще се проведе рали "Хеброс" ІІІ-ти кръг от Националния рали шампиона
Изображение
Изображение
Аватар
ivozet
супер спотър
 
Мнения: 559
Регистриран на: 28 Авг 2006 16:59
Местоположение: Noise city AB0 0 Rh +


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта