Back to Bulgaria?

Форум за всичко извън авиацията.

Мнениеот Делян » 29 Юни 2008 19:38

аз съм толерантен, но малцинствата каквито и да са са опасни просто защото са израснали в гета и друго освен да бъдат дискриминирани не са виждали. ако си добър с тях някой от тях може да са добри с теб, но това въобще не е задължително. преди десетина години един негър ме обра въоръжен с пистолет. бях на косъм от смърта. оставаше само да натисне спусъка и си заминавах само за $5 които имах! маймуни като този не могат да бъдат интегрирани точно както циганити в България. те си имат различно ДНК и не могат да се интегрират в една чужда за тях система........
но, няма друг избор освен да се опитваш да ги интегрираш само защото ако се опитваш да ги дискриминираш нещата биха станали още по-зле..... :(
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4711
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA

Мнениеот tu-134 » 29 Юни 2008 21:10

Delyan Kovachev написа:аз съм толерантен, но малцинствата каквито и да са са опасни просто защото са израснали в гета и друго освен да бъдат дискриминирани не са виждали. ако си добър с тях някой от тях може да са добри с теб, но това въобще не е задължително. преди десетина години един негър ме обра въоръжен с пистолет. бях на косъм от смърта. оставаше само да натисне спусъка и си заминавах само за $5 които имах! маймуни като този не могат да бъдат интегрирани точно както циганити в България. те си имат различно ДНК и не могат да се интегрират в една чужда за тях система........
но, няма друг избор освен да се опитваш да ги интегрираш само защото ако се опитваш да ги дискриминираш нещата биха станали още по-зле..... :(



Много си прав. Това е нещо в САЩ което много ме дразни е че държавата ги подкрепя негрите и стои зад гърба им. През 60-те години след като махнаха законите за дискриминация не е било така, тогава те са били щастливи а имат повече свобода. Но ето виж, след 40 години те вече се мислят че са най важните само защото са черни. Тяхния характер не го виждам в други малцинства тук като например китайци или араби. Мексиканците също създават проблеми но пък на тези хора им свалям шапка за дето са толкова работливи. Негрите по цял ден си стоят в гетата на социални помощи и не работат....
Аватар
tu-134
супер спотър
 
Мнения: 657
Регистриран на: 04 Яну 2004 06:51
Местоположение: Chicago

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron