Какво прави Миг 21 в нивата ?!

Форум за всичко извън авиацията.

Какво прави Миг 21 в нивата ?!

Мнениеот milend » 14 Юли 2009 07:40

Момчета и момичета, някой от вас знае ли какво прави Миг 21 в нивата край околовръстния път на София малко след разклона за Герман в посока магистралата ? :shock: В неделя минах от там и доста се зачудих. Беше на десетина метра от пътя, затънал в кал. Съжалявам, че не спрях да го снимам. Ако някой от вас минава дали ще може да го щракне?
milend
най-спотър
 
Мнения: 302
Регистриран на: 14 Яну 2009 21:36

Re: Какво прави Миг 21 в нивата ?!

Мнениеот harrier » 24 Юли 2009 21:16

Добър въпрос. Трябва да се проучи, а ако минавам скоро от там ще го щракна. ;)
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16

Re: Какво прави Миг 21 в нивата ?!

Мнениеот milend » 24 Юли 2009 22:12

harrier написа:Добър въпрос. Трябва да се проучи, а ако минавам скоро от там ще го щракна. ;)


Аз ще минавам пак от там другата седмица в петък и ще го снимам. Но ако някой ме изпревари няма да се разсърдя :wink:
milend
най-спотър
 
Мнения: 302
Регистриран на: 14 Яну 2009 21:36

Re: Какво прави Миг 21 в нивата ?!

Мнениеот Nine » 25 Юли 2009 07:10

Тъкмо щях да попитам дали има развитие по темата :D
Изображение
Аватар
Nine
супер спотър
 
Мнения: 892
Регистриран на: 22 Окт 2008 12:14

Re: Какво прави Миг 21 в нивата ?!

Мнениеот milend » 25 Юли 2009 09:44

Nine написа:Тъкмо щях да попитам дали има развитие по темата :D


Днес май ще имаме малко иформация и снимка :)
milend
най-спотър
 
Мнения: 302
Регистриран на: 14 Яну 2009 21:36

Re: Какво прави Миг 21 в нивата ?!

Мнениеот Svetli Georgiev » 25 Юли 2009 10:18

Това е самолета, който до скоро се е помещавал в Герман като паметник. Доста зле поддържан и съхраняван, а е бил буквално изхвърлен да околовръстното. Доброволци са го възстановили, но какво е бъдещето му не зная.
Няколко снимки от форума на ЕърГруп:
от МечоПух преди възстановяването:
Изображение
Изображение
и от Преслав след това:
Изображение
Изображение

П.С: Съжалявам че снимките са толкова големи, не съм ги оразмерявал, а линковете са директно от галерията на форума. Надявам се че фотографите нямат против това че съм ги сложил и тук :)
Аватар
Svetli Georgiev
супер спотър
 
Мнения: 1284
Регистриран на: 28 Юли 2006 13:10

Re: Какво прави Миг 21 в нивата ?!

Мнениеот milend » 25 Юли 2009 10:36

Супер си Светли! Ето и намалените :)

Изображение

Изображение
Последна промяна milend на 09 Окт 2009 07:32, променена общо 1 път
milend
най-спотър
 
Мнения: 302
Регистриран на: 14 Яну 2009 21:36

Re: Какво прави Миг 21 в нивата ?!

Мнениеот milend » 25 Юли 2009 10:51

Мдааа, ето го :

Изображение

Снимката е от днес по обяд. Интересно...вече 3-та седмица си седи там. Дайте да пуснем разведката и да му проследим историята :wink:
milend
най-спотър
 
Мнения: 302
Регистриран на: 14 Яну 2009 21:36

Re: Какво прави Миг 21 в нивата ?!

Мнениеот Preslav1 » 27 Юли 2009 00:08

Привет, доколкото знам, според кмета на Герман, самолета бил опасен за децата и за това го разкарали. Само, че според хората, които обичат авиациата, самолетът просто пречи в центъра на Герман и там терена е определен за строителство на нова кооперация. И за това елегантно го разкарват, след като именно през годините децата го привеждат във вида, в който го е снимал Мечо Пух. Добре, че има хора, които мислят за Миг-а и сега е почти готов. Зададох въпроса в другия форум, кога и къде мислят да го слагат, но чакам отговор. Ще пиша пак като науча повече. Поздрави.
Preslav1
кандидат спотър
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Дек 2008 20:43

Re: Какво прави Миг 21 в нивата ?!

Мнениеот milend » 27 Юли 2009 07:46

Preslav1 написа:Привет, доколкото знам, според кмета на Герман, самолета бил опасен за децата и за това го разкарали. Само, че според хората, които обичат авиациата, самолетът просто пречи в центъра на Герман и там терена е определен за строителство на нова кооперация. И за това елегантно го разкарват, след като именно през годините децата го привеждат във вида, в който го е снимал Мечо Пух. Добре, че има хора, които мислят за Миг-а и сега е почти готов. Зададох въпроса в другия форум, кога и къде мислят да го слагат, но чакам отговор. Ще пиша пак като науча повече. Поздрави.


Много благодаря за информацията ! Явно хората са го възстановили за своя сметка. Браво! Обаче какво им пречи на управата в Герман да го преместят на по-сигурно място докато се реши каква ще е съдбата му ! Просто не са го надушили още онези хлапета с графитите...
milend
най-спотър
 
Мнения: 302
Регистриран на: 14 Яну 2009 21:36


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта

cron