Дайте съвет!

Форум за всичко извън авиацията.

Дайте съвет!

Мнениеот kriskris94 » 02 Сеп 2010 02:19

Вече съм 10 клас и започвам да си мисля за висше. Много съм мислил, къде...в България ли....или в чужбина....какво точно...и така нататък.
За сега съм се спрял на Англия, но все още продължавам да се чудя какво да уча. Преди се занимавах с изкуство и за малко да кандидатствам в Гимназията по приложни изкуства(София), но се отказах, защото точно тогава се появи страстта ми към
авиацията, но не само това, по скоро си дадох сметка че вляза ли там едва ли ще се набляга на по-сериозните предмети като Мат. БЕЛ и.т.н., а не бях сигурен в уменията и търпеливостта(а това е доста важно) си. Така че се отказах и влязох в Дорис Тенеди-частно.
Молбата ми е ако някой е по-наясно да предложи някоя специалност свързана с авиация. Определено, едва ли от мен ще стане пилот или инженер, по простите причини че съм 194см ,95кг и математиката не ми върви много добре. Сега подочувам нещо за Airline and Airport Management, но това, което открих в за тази специалност е че тя е за хора, които работят и искат да подобрят знанията си, но не съм сигурен, така че моля помагайте.

Благодаря предварително!
Аватар
kriskris94
по-спотър
 
Мнения: 184
Регистриран на: 03 Юни 2009 15:56
Местоположение: Nottingham

Re: Дайте съвет!

Мнениеот ATC man » 02 Сеп 2010 15:45

Ами за РВД Мислил ли си :?
Изображение
Аватар
ATC man
най-спотър
 
Мнения: 386
Регистриран на: 05 Май 2009 17:02
Местоположение: LBBG

Re: Дайте съвет!

Мнениеот Stoyan » 03 Сеп 2010 02:19

Бата мата тези младежи как растнат! 195 в 10 клас! :shock: БРАВО!
Изображение
Аватар
Stoyan
супер спотър
 
Мнения: 2304
Регистриран на: 01 Юни 2004 16:42
Местоположение: София

Re: Дайте съвет!

Мнениеот kriskris94 » 03 Сеп 2010 02:25

ATC man написа:Ами за РВД Мислил ли си :?


Амиии.....не точно. Попринцип идеята ми е да се махна от България възможно най-скоро след завършването ми, колкото и тъпо и гадно да звучи наистина е така. Не занм, РВД ми се струва доста затворено и ..... мхх нз. Сякаш си се представям като мениджър на някоя авиокомпаня или нещо подобно, но...не съм сигурен. Бих ли могъл да уча за РВД в чужбина, има ли го като специалност в университетите, имаш ли представа?
Аватар
kriskris94
по-спотър
 
Мнения: 184
Регистриран на: 03 Юни 2009 15:56
Местоположение: Nottingham

Re: Дайте съвет!

Мнениеот kriskris94 » 03 Сеп 2010 02:26

Stoyan написа:Бата мата тези младежи как растнат! 195 в 10 клас! :shock: БРАВО!


Абе има и по-високи!
Аватар
kriskris94
по-спотър
 
Мнения: 184
Регистриран на: 03 Юни 2009 15:56
Местоположение: Nottingham

Re: Дайте съвет!

Мнениеот Stoyan » 03 Сеп 2010 02:27

kriskris94 написа:
Stoyan написа:Бата мата тези младежи как растнат! 195 в 10 клас! :shock: БРАВО!


Абе има и по-високи!


И аз като даскал си мислех, че съм имал извън габаритни в 9, 10 и 11 клас! Каква голяма грешка! :axe:
Изображение
Аватар
Stoyan
супер спотър
 
Мнения: 2304
Регистриран на: 01 Юни 2004 16:42
Местоположение: София


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта

cron