Въпрос към администратора

Форум за всичко извън авиацията.

Въпрос към администратора

Мнениеот West Germany » 02 Окт 2010 15:46

Въпрос към администратора относно цензуриране на псувни.

В поста точно преди моя, има изписани псувни на английски. Защо това се допуска? Аз никога не псувам и ми е противно да виждам такива неща на форума, като предполагам и на всеки един нормален човек. Моля, администратора да предприеме мерки, не заради мен, а все пак защото съществуват някакви елементарни правила, които в публично пространство трябва да се спазват.
West Germany
най-спотър
 
Мнения: 492
Регистриран на: 23 Авг 2010 14:52

Re: Интерсни аероплани по нашите летища

Мнениеот harrier » 02 Окт 2010 16:35

westgernany написа:Въпрос към администратора относно цензуриране на псувни.

В поста точно преди моя, има изписани псувни на английски. Защо това се допуска? Аз никога не псувам и ми е противно да виждам такива неща на форума, като предполагам и на всеки един нормален човек. Моля, администратора да предприеме мерки, не заради мен, а все пак защото съществуват някакви елементарни правила, които в публично пространство трябва да се спазват.

Кой е твоя пост и кой е този с псувните?
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16

Re: Интерсни аероплани по нашите летища

Мнениеот West Germany » 02 Окт 2010 17:42

harrier написа:
westgernany написа:Въпрос към администратора относно цензуриране на псувни.

В поста точно преди моя, има изписани псувни на английски. Защо това се допуска? Аз никога не псувам и ми е противно да виждам такива неща на форума, като предполагам и на всеки един нормален човек. Моля, администратора да предприеме мерки, не заради мен, а все пак защото съществуват някакви елементарни правила, които в публично пространство трябва да се спазват.

Кой е твоя пост и кой е този с псувните?


Става въпрос за поста ми точно на тази страница и за поста на randi. Той се подписва с думите SWITCH OFF ....
West Germany
най-спотър
 
Мнения: 492
Регистриран на: 23 Авг 2010 14:52

Re: Интерсни аероплани по нашите летища

Мнениеот Nine » 02 Окт 2010 20:51

Не че съм с най-добрия английски тук, ама fuck off от край време е означавало махни се, разкарай се. Ако му махнеш втората дума, обаче, смисъла се променя.
Изображение
Аватар
Nine
супер спотър
 
Мнения: 892
Регистриран на: 22 Окт 2008 12:14

Re: Въпрос към администратора

Мнениеот harrier » 02 Окт 2010 21:22

Прехвърлих темата тук, тъй като няма абсолютно нищо общо с интересните самолети по нашите летища. Мисля, че Nine е дала напълно изчерпателен отговор на поставения въпрос.
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16

Re: Въпрос към администратора

Мнениеот Делян » 03 Окт 2010 01:03

по американски стандарти (сигурен съм и по английски също) fuck off си е доста сериозна псувня. :wink:
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4711
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA

Re: Въпрос към администратора

Мнениеот lzdimitar » 03 Окт 2010 04:28

оф топик

нищо лично , но westgermany явно имаш доста време за губене щом се чустваш толкова засегнат от един подпис :axe:
lzdimitar
най-спотър
 
Мнения: 363
Регистриран на: 16 Яну 2010 20:53
Местоположение: София

Re: Въпрос към администратора

Мнениеот West Germany » 07 Окт 2010 19:13

lzdimitar написа:оф топик

нищо лично , но westgermany явно имаш доста време за губене щом се чустваш толкова засегнат от един подпис :axe:


Не става въпрос за губене на време.
Когато някой псува пред мен, винаги моля човека да се въздаржа такива думи, тъй като абсолютно не толерирам такива неща.

Има някакви правила, с които човека предварително трябва да се съгласи за да може да участва във форума.
West Germany
най-спотър
 
Мнения: 492
Регистриран на: 23 Авг 2010 14:52


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта