България като туристическа дестинация

Форум за всичко извън авиацията.

България като туристическа дестинация

Мнениеот Toni » 20 Ное 2011 17:15

stenk написа:Виждам , че вече са заложили новото летище Berlin Brandenburg за след юни догодина...разбира се не и до София :-D

П.С. Толкова ме е яд , че орязаха София. Просто най-добрите лоу кост на нашия пазар !!!



И мен ме е яд...но ние трябва да се ядосваме само на себе си, че София (в случая говорим за София, но като цяло имам предвид България) е мръсна, очукана и изостанала във всяко едно отношение. Няма причина Изи да развиват нашия пазар. Те летят, толкова колкото да извозят изветно количество българи до Англия и това е. Няма ги чуждите туристи, които да напират да дойдат тук, дори и за един уйкенд.
Само си помилсете каква е разликата между София и Прага, Будапеща, Загреб, Варшава..... Всички други дестинации са в пъти по атрактивни, въпреки че са по-скъпи. Ние сме .... зле. Това е причината. Само се качете на един трамвай в София и се повозете 20 мин и ще видите за какво говоря. А ако имате възможност направете същото упражнение в някой друг голям европейски град (без Букурещ).
100/143/310/319/320/321/733/735/73G/73H/762/AB6/CR9/DH8/E90/E95/F70/IL8/M82/S20/TU3/TU5/LZ-BTZ
Аватар
Toni
член на екипажа
 
Мнения: 6457
Регистриран на: 16 Дек 2003 14:32
Местоположение: София (SOF/LBSF)

Re: easyJet

Мнениеот takeoff » 20 Ное 2011 17:57

Toni написа:
stenk написа:Виждам , че вече са заложили новото летище Berlin Brandenburg за след юни догодина...разбира се не и до София :-D

П.С. Толкова ме е яд , че орязаха София. Просто най-добрите лоу кост на нашия пазар !!!



И мен ме е яд...но ние трябва да се ядосваме само на себе си, че София (в случая говорим за София, но като цяло имам предвид България) е мръсна, очукана и изостанала във всяко едно отношение. Няма причина Изи да развиват нашия пазар. Те летят, толкова колкото да извозят изветно количество българи до Англия и това е. Няма ги чуждите туристи, които да напират да дойдат тук, дори и за един уйкенд.
Само си помилсете каква е разликата между София и Прага, Будапеща, Загреб, Варшава..... Всички други дестинации са в пъти по атрактивни, въпреки че са по-скъпи. Ние сме .... зле. Това е причината. Само се качете на един трамвай в София и се повозете 20 мин и ще видите за какво говоря. А ако имате възможност направете същото упражнение в някой друг голям европейски град (без Букурещ).


Много тъжно, но за съжаление си много прав . Като чета мнението ти ме хваща яд, че живея тук
Изображение
Аватар
takeoff
най-спотър
 
Мнения: 299
Регистриран на: 02 Юни 2009 21:20
Местоположение: Sofia

Re: easyJet

Мнениеот randi » 20 Ное 2011 22:11

Престанете да говорите как София и България били мръсни, очукани и не знам си още какви, престанете да говорите как само българите се бутали, как само те хвърляли боклуци, как ние сме били най - мързеливи и т.н. Не мислите ли, че леко прекалявате с изказванията си ? Нима Easyjet не се оттегли и от Otopeni !? Защо да кажем CSA спряха полетите до Лондон, Виена, Женева и Цюрих, кой от тези градове е мръсен и изостанал и кого трябва да го бъде яд в този случай ? Туристите които посещават София може да бъдете сигурни, че се увеличават, както и туристите посетили България. Защо когато една компания реши, че не я удовлетворяват резултатите по дадена линия и спре полетите почвате да търсите причините в други насоки ? Да кажем тогава, че Пловдив супер много се е развил поради полетите на Ryan. Не може при всяко отдръпване на авиокомпания ние да сме си виновни пък и даже, защо да не започнем да се чувстваме зле! Само мога да кажа, че не сме толкова зле!
SWITCH OFF or FUCK OFF
SaVe TheIr pLaNeT
CuT yOuR eMiSsIoN

Изображение
JetPhotos
Planepictures
Airliners
Аватар
randi
супер спотър
 
Мнения: 2183
Регистриран на: 13 Дек 2007 16:50
Местоположение: София

Re: easyJet

Мнениеот takeoff » 20 Ное 2011 22:26

randi написа:Престанете да говорите как София и България били мръсни, очукани и не знам си още какви, престанете да говорите как само българите се бутали, как само те хвърляли боклуци, как ние сме били най - мързеливи и т.н. Не мислите ли, че леко прекалявате с изказванията си ?

Не не мисля - това са фактите - видимо е навсякъде
randi написа: Нима Easyjet не се оттегли и от Otopeni !?

Букрурещ = София - нищо странно
randi написа:Защо да кажем CSA спряха полетите до Лондон, Виена, Женева и Цюрих, кой от тези градове е мръсен и изостанал и кого трябва да го бъде яд в този случай ?


CSA - слаба източно еврпоейска компания - не може да се сравнява с Изи джет, поради това не е критерии.
randi написа:Туристите които посещават София може да бъдете сигурни, че се увеличават, както и туристите посетили България. Защо когато една компания реши, че не я удовлетворяват резултатите по дадена линия и спре полетите почвате да търсите причините в други насоки ?

Посоката е винаги една - спират полетите поради липса на пътници - защо няма пътници вече е ясно
randi написа:Да кажем тогава, че Пловдив супер много се е развил поради полетите на Ryan. Не може при всяко отдръпване на авиокомпания ние да сме си виновни пък и даже, защо да не започнем да се чувстваме зле! Само мога да кажа, че не сме толкова зле!

Пловдив е типичен пример за българщина и напъните ни нещо да направим, ама не съвсем . Виж проблемите темата за проблемитие на Раяън с община . Подписали - не подписали, платили - неплатили . Ако някой построи и една магистрала до Пампорово може и да стане нещо .

Еми приятел извода е ясен - не сме зле, МНОГО СМЕ ЗЛЕ
Изображение
Аватар
takeoff
най-спотър
 
Мнения: 299
Регистриран на: 02 Юни 2009 21:20
Местоположение: Sofia

Re: easyJet

Мнениеот Toni » 21 Ное 2011 00:14

Randi, това което казвам е лично мнение, но то е на базата на директно сравние. Живял съм 7 години в Берлин. Посетил съм доста европейски столици и големи градове като индивидуален турист, който е ползвал всички възможни видове обществен транспорт. Освен това на всяко едно от тези места съм ходил доста киломерти пеша. Говоря за Атина, Букурещ, Будапеща, Виена, Прага, Киев, Мадрид, Рим, Франкфурт, Хановер, Солун, Брюксел... У нас е мръсно, западнало, очукано и бедно. Не казвам това защото ми е приятно, нито пък си измислям за да се намирам на приказка. Днес се возих на влак от Централна гара до Гара Искър и после с трамвай 20 до румъснкото посолство. Това което видях, го няма никъде в Европа. Жалка картинка....

Какви чужденци идват у нас? С колко се е увеличил броят им? Добре, че са ни евтини бирата и жените....и че има все още някой друг чуждениц от бившия източен блок, който да има сантриментални чувства, че да не останем капо. България сигурно се посещава от половината туристи, които ходят само в Будапеща за една година.

Не ми се сърди, нищо лично. Но мисля, че си свикнал с гледката от твоя прозорец и вече не ти прави впечатление какво ни заобиколява. Това че, пред панелките има паркирани Q7-ци, не означава, че положението е добре.

Всичко това казвам, защотo няма причина Easy да ни обръща специално внимание. Само един пример, на произволната дата 05.12.2011 - от Лондон до Прага има 4 полета, а до София 1....защо ли?
100/143/310/319/320/321/733/735/73G/73H/762/AB6/CR9/DH8/E90/E95/F70/IL8/M82/S20/TU3/TU5/LZ-BTZ
Аватар
Toni
член на екипажа
 
Мнения: 6457
Регистриран на: 16 Дек 2003 14:32
Местоположение: София (SOF/LBSF)

Re: easyJet

Мнениеот randi » 21 Ное 2011 12:28

takeoff написа:Букрурещ = София - нищо странно


Чакай малко непрекъснато чета из форума как румънците били много по - добре от нас а сега изведнъж сме равни, дай най - накрая да установите равни ли сме, не сме ли ...... малко несериозно ми звучи всеки път различно да пишем.


takeoff написа:Посоката е винаги една - спират полетите поради липса на пътници - защо няма пътници вече е ясно.


Не винаги линиите се спират заради слабо затоварване типичен пример е полета на easyjet от/до Мадрид, полета винаги беше със затоварване над 90 % ! И също така щом посоката е една, защо пътниците преминали през летищата в България тази година се увеличават, защо в Бургас има над 2 млн. пътника ?

Toni написа:Randi, това което казвам е лично мнение, но то е на базата на директно сравние. Живял съм 7 години в Берлин. Посетил съм доста европейски столици и големи градове като индивидуален турист, който е ползвал всички възможни видове обществен транспорт. Освен това на всяко едно от тези места съм ходил доста киломерти пеша. Говоря за Атина, Букурещ, Будапеща, Виена, Прага, Киев, Мадрид, Рим, Франкфурт, Хановер, Солун, Брюксел... У нас е мръсно, западнало, очукано и бедно. Не казвам това защото ми е приятно, нито пък си измислям за да се намирам на приказка. Днес се возих на влак от Централна гара до Гара Искър и после с трамвай 20 до румъснкото посолство. Това което видях, го няма никъде в Европа. Жалка картинка....

Какви чужденци идват у нас? С колко се е увеличил броят им? Добре, че са ни евтини бирата и жените....и че има все още някой друг чуждениц от бившия източен блок, който да има сантриментални чувства, че да не останем капо. България сигурно се посещава от половината туристи, които ходят само в Будапеща за една година.

Не ми се сърди, нищо лично. Но мисля, че си свикнал с гледката от твоя прозорец и вече не ти прави впечатление какво ни заобиколява. Това че, пред панелките има паркирани Q7-ци, не означава, че положението е добре.

Всичко това казвам, защотo няма причина Easy да ни обръща специално внимание. Само един пример, на произволната дата 05.12.2011 - от Лондон до Прага има 4 полета, а до София 1....защо ли?


Точно Атина не мисля, че е много подходящ пример, там такава мръсотия, мизерия и престъпност не съм виждал никъде. Не знам ти точно какво си гледал там, че си така възхитен.

Туристите общо взето всяка година се увеличават с около 4 - 6 %. Миналата година броя на туристите е над 6 млн., като тази се очаква ръст от 5%. Най - много са се увеличили туристите от Гърция - 8%, Русия - 20%, Израел - 14%, Австрия - 7%.

Аз не ти се сърдя, но не мисля, че аз съм този който е свикнал с гледката и не му прави впечатление .... напротив ти си този, който не забелязва колко по - чисто е станало от преди и как макар и малко хората са се променили към по - добро. Как в някои трамваи се съобщават спирките, как в някои тролеи се изписват и се съобщава за възможна връзка с метрото. Пък панелки с Q7 и в Прага има ....

И накрая да попитам щом достигнахте до такива изводи от спирането на полетите на easyjet какво означава стартирането на полети на една 5 звездна авиокомпания ? Че пътуването в трамвая е станало по - приятно, че сме станали малко по - чисти или ...... ?
SWITCH OFF or FUCK OFF
SaVe TheIr pLaNeT
CuT yOuR eMiSsIoN

Изображение
JetPhotos
Planepictures
Airliners
Аватар
randi
супер спотър
 
Мнения: 2183
Регистриран на: 13 Дек 2007 16:50
Местоположение: София

Re: easyJet

Мнениеот Делян » 21 Ное 2011 15:43

Проблема е, че България е много малък пазар, под 7 милиона....
Съответно инвеститорите не са са забързали чак толкова за да инвестират на българския пазар...
Не че сме много по-зле от останалите бивши соцове....
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4711
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA

Re: easyJet

Мнениеот West Germany » 21 Ное 2011 16:24

randi написа:
takeoff написа:Букрурещ = София - нищо странно


Чакай малко непрекъснато чета из форума как румънците били много по - добре от нас а сега изведнъж сме равни, дай най - накрая да установите равни ли сме, не сме ли ...... малко несериозно ми звучи всеки път различно да пишем.


Румънската икономика дърпа напред по силно (в момента с финансите и фискалната политика имат по големи проблеми отколкото България) но бавно по бавно се оправят и може да се каже че добре се справят. Но иначе Румъния и грозна и не приятна.
Според мен румънските села изглеждат малко по зле отколкото българските, но по големите градове включително и Букурещ изглеждат малко по добре.

Опитай се да си отговориш на въпроса коя столица в Европа е по грозна от София, имам предвид по големи градове, без Скопие и такива.
Всички без исключение столици на бившите съветски републики в европейската част: Москва, Киев, Минск, Кишинев, Рига, Вилнюс и Талин изглеждат по добре отколкото София.

Не съм ходил до Тирана, може би само тя изглежда по зле от София, но тя е по малка даже и от Скопие.
West Germany
най-спотър
 
Мнения: 492
Регистриран на: 23 Авг 2010 14:52

Re: easyJet

Мнениеот Dreamliner » 21 Ное 2011 18:31

Делян написа:Проблема е, че България е много малък пазар, под 7 милиона....
Съответно инвеститорите не са са забързали чак толкова за да инвестират на българския пазар...
Не че сме много по-зле от останалите бивши соцове....

Не само че е под 7 милиона, но и още по-малко от тези хора могат да си позволят да пътуват в чужбина...
Аватар
Dreamliner
супер спотър
 
Мнения: 1130
Регистриран на: 13 Авг 2007 11:59
Местоположение: SOF/LBSF Летище София

Re: easyJet

Мнениеот ilian » 21 Ное 2011 19:41

randi написа:
takeoff написа:Букрурещ = София - нищо странно


Чакай малко непрекъснато чета из форума как румънците били много по - добре от нас а сега изведнъж сме равни, дай най - накрая да установите равни ли сме, не сме ли ...... малко несериозно ми звучи всеки път различно да пишем.


takeoff написа:Посоката е винаги една - спират полетите поради липса на пътници - защо няма пътници вече е ясно.


Не винаги линиите се спират заради слабо затоварване типичен пример е полета на easyjet от/до Мадрид, полета винаги беше със затоварване над 90 % ! И също така щом посоката е една, защо пътниците преминали през летищата в България тази година се увеличават, защо в Бургас има над 2 млн. пътника ?

Toni написа:Randi, това което казвам е лично мнение, но то е на базата на директно сравние. Живял съм 7 години в Берлин. Посетил съм доста европейски столици и големи градове като индивидуален турист, който е ползвал всички възможни видове обществен транспорт. Освен това на всяко едно от тези места съм ходил доста киломерти пеша. Говоря за Атина, Букурещ, Будапеща, Виена, Прага, Киев, Мадрид, Рим, Франкфурт, Хановер, Солун, Брюксел... У нас е мръсно, западнало, очукано и бедно. Не казвам това защото ми е приятно, нито пък си измислям за да се намирам на приказка. Днес се возих на влак от Централна гара до Гара Искър и после с трамвай 20 до румъснкото посолство. Това което видях, го няма никъде в Европа. Жалка картинка....

Какви чужденци идват у нас? С колко се е увеличил броят им? Добре, че са ни евтини бирата и жените....и че има все още някой друг чуждениц от бившия източен блок, който да има сантриментални чувства, че да не останем капо. България сигурно се посещава от половината туристи, които ходят само в Будапеща за една година.

Не ми се сърди, нищо лично. Но мисля, че си свикнал с гледката от твоя прозорец и вече не ти прави впечатление какво ни заобиколява. Това че, пред панелките има паркирани Q7-ци, не означава, че положението е добре.

Всичко това казвам, защотo няма причина Easy да ни обръща специално внимание. Само един пример, на произволната дата 05.12.2011 - от Лондон до Прага има 4 полета, а до София 1....защо ли?


Точно Атина не мисля, че е много подходящ пример, там такава мръсотия, мизерия и престъпност не съм виждал никъде. Не знам ти точно какво си гледал там, че си така възхитен.

Туристите общо взето всяка година се увеличават с около 4 - 6 %. Миналата година броя на туристите е над 6 млн., като тази се очаква ръст от 5%. Най - много са се увеличили туристите от Гърция - 8%, Русия - 20%, Израел - 14%, Австрия - 7%.

Аз не ти се сърдя, но не мисля, че аз съм този който е свикнал с гледката и не му прави впечатление .... напротив ти си този, който не забелязва колко по - чисто е станало от преди и как макар и малко хората са се променили към по - добро. Как в някои трамваи се съобщават спирките, как в някои тролеи се изписват и се съобщава за възможна връзка с метрото. Пък панелки с Q7 и в Прага има ....

И накрая да попитам щом достигнахте до такива изводи от спирането на полетите на easyjet какво означава стартирането на полети на една 5 звездна авиокомпания ? Че пътуването в трамвая е станало по - приятно, че сме станали малко по - чисти или ...... ?

Как можеш да сравняваш Гърция и цялото и културно наследство като туристическа дестинация с България. До Атина има директни презокеански полети, защото не само, че цяла Европа пътува до Гърция, но и хора от всички континенти отиват поне веднъж в живота си да видят Атина и Пелопонес. Най-малкото, защото за разлика от такива като теб са чували някога нещо за Древна Гърция, за елинско изкуство и т.н. И ако не разбираш от какво са възхитени хората отишли до Атина, май наистина е по-добре да се откажеш въобще да пътуваш по света, защото само си харчиш парите напразно и си губиш времето. По-добре иди в някой от моловете и пий една Нова Бразилия.

Колкото до броя на туристите, поразрови се малко и разбери какви са "туристите" от Израел и защо идват, кои са туристите от Русия и къде имат имоти в БГ и т.н.

А ако наистина считаш, че е напредък за една държава в някои трамваи да се изписва нещо си, а в някои тролеи да се съобщава друго нещо, значи много ти се е замъглила представата за напредък. Хората мислят как да летят до Луната за разходки, а нашият сънародник в Бантустан се радва, че една леличка му казала в трамвая къде да направи връзка с единствената линия на влакчето на ужасите в София, наречено метро.

По този повод не мога да не споделя, че винаги съм си мислел, че липсата на НАПРЕДЪК в родината ни е поради липсата на напредък или по-скоро мащаби в мисленето на хората. Докато се задоволяваме с малкото и искаме малко, никога няма да "полетим" напред. В Англия са строили метро в края на 19 век, в Будапеща са построили първото метро в Европа, в Берлин са издигнали метрото на колонни мостове още при строежа на първите линии, във Франция е опасана от TGV, а ние се радваме на трохите подхвърлени ни от подкупните ни и прости политици.
Последна промяна ilian на 21 Ное 2011 20:15, променена общо 1 път
Аватар
ilian
най-спотър
 
Мнения: 268
Регистриран на: 04 Май 2007 09:56

Re: easyJet

Мнениеот akair » 21 Ное 2011 19:57

А дали не гледаме 2-те страни на един медал :D . Да, има я мръсотията, очуканите сгради, ... И да, не е само в България. Ню Йорк, Париж и Лондон също имат своите гета, но това не ги прави по-малко привлекателни за туристите... И да, става по-чисто. И да, туристите се увеличават. И да - малък пазар сме. И да...
Всяка една от засегнатите теми е по-сложна и няма елементарен отговор в едно изречение. Катар започнаха да летят до България, защото сме дошли наред в списъка. Но нека не забравяме, че държавата Катар може да субсидира авиокомпанията и че там има има много петрол. С други думи те имат парите да инвестират и развиват една линия без задължително да очакват бързи резултати.
Специално за чистотата според не е мръсно, защото има много боклуци, а защото има много прах и пепел. Но докато има значително количество индивиди, които си паркират колите по полянки и градинки, а след това се качват обратно по улиците и ръсят кал след себе си, положението ще е такова... Но тук ще влезем в онзи стар спор с паркоместата, градския транспорт, ... Първо е въпрос на манталитет, а след това и на пари. Ако приемем, че промяната на манталитета не струва пари, няма да е зле да започнем с нея :D . Няма да е лошо да си обясним кое до какво води и то докато всички напълно го разберем (напр. че качването на коли в градинките е лошо, защото убива и без друго малкото останали зелени площи и защото разнася кал по улиците, което кара всички коли да изглеждат кафяви през зимата. И да, общината може да мие всеки ден улиците, тогава ще е по-чисто, но това би струвало 50% данъци върху заплатите на всички, което към момента е неприемливо. И да, няма нищо страшно в това да паркираш на 5 или 10 минути пеша от сградата, в която живееш и малко да се разходиш - здравословно е!).
Вероятно столиците на прибалтийските държави са по-чисти, красиви и подредени, но нека не забравяме какви хора живеят там. Както и кои са им съседи и кои са им били колонизатори. Едно е съседи да са ти Австрия, Италия, Франция и Германия, друго е съседи да са ти Гърция, Турция, Сърбия и Румъния... Едно е да те колонизира една по-слабо развита от теб нация, съвсем друго е в Хърватска, където са ги колонизирали италианци, които към онзи момент са били по-развити като цяло.
Туристи - ще имаме такива туристи, каквито сме успели да привлечем... Туристите, които искат да видят римска и византийска история и архитектура, ходят в Рим и Атина. За траки или не са чували, или им е все тая... Много са хубави всички паметници, които имаме, но е хубаво да си дадем ясна сметка колко важни са те в действителност и колко сме направили, за да ги популяризираме...
Британците ходят на карибите и в Испания по същите причини, поради които идват и в България - евтин алкохол, евтини жени и хубаво време. И навсякъде се държат по един и същи начин - "като отвързани" - мислят си, че могат да правят каквото си искат... В тази насока според мен се справяме със задоволителен успех...
Безсмислено е да мрънкаме, да се самосъжаляваме и да се оплакваме как тази или онази авиокомпания е спряла този или онзи полет... Малко по-конструктивно би било да видим причините и да помислим как да ги отстраним, отколкото да негодуваме срещу последиците...
И аз бих се радвал по-често да коментираме новостите при производителите - технически, икономически, глобалното развитие на индустрията по региони и авиошоуто в Дубай / Париж /..., но засега по-често коментираме предплатените карти, за които няма такса при купуване на билети от FR, поведението/организацията/решенията на FB и промоциите за по 20 евро отстъпка на LH. Но такива са темите и реалността като функция на случващото се с и около нас. Важното е един ден да стигнем до онези другите дискусии... :D
Аватар
akair
супер спотър
 
Мнения: 1204
Регистриран на: 16 Авг 2009 18:50

Re: easyJet

Мнениеот ilian » 21 Ное 2011 20:14

akair написа:Безсмислено е да мрънкаме, да се самосъжаляваме и да се оплакваме как тази или онази авиокомпания е спряла този или онзи полет... Малко по-конструктивно би било да видим причините и да помислим как да ги отстраним, отколкото да негодуваме срещу последиците...

Да отстраним причините, означва да се изтреби българското население и на негово място да се пресели някоя друга нация, която ще превърне парчето земя, наречено България в една приятна и атрактивна дестинация, и най-вече родина. Затова мисля, че мисленето тук е излишно:)
Последна промяна ilian на 21 Ное 2011 20:36, променена общо 1 път
Аватар
ilian
най-спотър
 
Мнения: 268
Регистриран на: 04 Май 2007 09:56

Re: easyJet

Мнениеот stenk » 21 Ное 2011 20:35

Аз напсиах само това ;

"Виждам , че вече са заложили новото летище Berlin Brandenburg за след юни догодина...разбира се не и до София

П.С. Толкова ме е яд , че орязаха София. Просто най-добрите лоу кост на нашия пазар !!!"

Вие разнищихте София , историята на България , народопсихологията...мен наистина ме е яд , че Изиджет така ни пренебрегват.



П.С. Бил съм в Тирана - класацията ми за най-безлични столици в Европа ( посетил съм около 30) е първа Скопие , втора Тирана , трета София/Белград
Да Атина е пълна мизерия и хаос ако се мотаеш около "Омония" дето е емигрансткото гето , но има такива жилищни квартали каквито в София няма и в най-елитните райони.
Ония по баирите с басейните не ги слагам в бройката.
Факт е , че почти никой не идва на културен туризъм в София , а единствено по бизнес , на гости при семейството на българската си съпруга , или ползва летището като изходна точка към ски курортите.
Всички сте пътували към София и колко групи чужди туристи сте виждали ?
Срещате ли на всяка крачка хора трескаво щракащи с фотоапатчетата си ?
Последна промяна stenk на 21 Ное 2011 20:41, променена общо 1 път
Изображение
stenk
супер спотър
 
Мнения: 2391
Регистриран на: 21 Юни 2007 23:06

Re: easyJet

Мнениеот Пароль » 21 Ное 2011 20:39

ilian написа:Как можеш да сравняваш Гърция и цялото и културно наследство като туристическа дестинация с България. До Атина има директни презокеански полети, защото не само, че цяла Европа пътува до Гърция, но и хора от всички континенти отиват поне веднъж в живота си да видят Атина и Пелопонес. Най-малкото, защото за разлика от такива като теб са чували някога нещо за Древна Гърция, за елинско изкуство и т.н. И ако не разбираш от какво са възхитени хората отишли до Атина, май наистина е по-добре да се откажеш въобще да пътуваш по света, защото само си харчиш парите напразно и си губиш времето. По-добре иди в някой от моловете и пий една Нова Бразилия.

Още един историк...Не пишета глупости, поне тук - авиационен форум е все пак!
Пароль
супер спотър
 
Мнения: 1954
Регистриран на: 04 Апр 2010 20:20

Re: easyJet

Мнениеот Stoyan » 21 Ное 2011 20:42

В последните няколко поста не виждам нищо свързано с ИзиДжет.

Без да съм модератор (намигането е именно към тях), моля придържайте се към темата.

Както на мен ми се трият постове за ненужно отплесване, така е редно всички такива тук също да зачезнат. Поне това е моето мнение.
Изображение
Аватар
Stoyan
супер спотър
 
Мнения: 2304
Регистриран на: 01 Юни 2004 16:42
Местоположение: София

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта