Домашният симулатор на вуйчо ми

Форум за всичко извън авиацията.

Домашният симулатор на вуйчо ми

Мнениеот Bobkata » 12 Мар 2014 18:39

Здравейте,

Вуйчо ми притежава домашен симулатор - пилотска кабина, сглобена от самият него. Съществува от доста време, даже си спомям, че имаше статия в списание "Криле" за нея. Все още е в процес на усъвършенстване и той непрекъснато човърка нещо. Не съм го разпитвал за подробности, само знам, че играе на FSX и абсолютно всички екрани и бутони работят коректно. Днес брат ми му е бил на гости и е направил снимка.

Поздрави!

Изображение
Аватар
Bobkata
спотър
 
Мнения: 36
Регистриран на: 12 Мар 2013 21:43
Местоположение: София

Re: Домашният симулатор на вуйчо ми

Мнениеот B737NG » 12 Мар 2014 23:46

Мммммм.....по моята специалност :-) ...симулатор на Boeing 737 Next Generation !
Предполагам вуйчо ти го е поръчал този симулатор по интернет, знам, че има сайтове, където можеш да си поръчаш необходимите части и да си го сглобиш у дома. Питай вуйчо си дали ще му слага цял видеоекран отпред или ще кара само на този единичен монитор.
Аватар
B737NG
спотър
 
Мнения: 29
Регистриран на: 19 Дек 2012 00:14
Местоположение: Болгария

Re: Домашният симулатор на вуйчо ми

Мнениеот Bobkata » 13 Мар 2014 02:38

B737NG написа:Мммммм.....по моята специалност :-) ...симулатор на Boeing 737 Next Generation !
Предполагам вуйчо ти го е поръчал този симулатор по интернет, знам, че има сайтове, където можеш да си поръчаш необходимите части и да си го сглобиш у дома. Питай вуйчо си дали ще му слага цял видеоекран отпред или ще кара само на този единичен монитор.


Поръчвал си е частите една по една и си го е сглобявал сам, да. Предполагам този монитор е сложен заради някакви тестове, иначе картината се прожектира на стената зад монитора чрез проектор.
Аватар
Bobkata
спотър
 
Мнения: 36
Регистриран на: 12 Мар 2013 21:43
Местоположение: София


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта