"Черните пътища"

Форум за всичко извън авиацията.

"Черните пътища"

Мнениеот марков » 29 Мар 2015 14:36

Тъй като от скоро съм шофьор и вече имам възможност да ходя с кола на спотинг останах много разочарован от състоянието на пътищата, по-точно черните коларски пътеки които обикалят LBSF от южната страна. Принципно бих искал при активна 09 да съм от източната страна на р.искър точно срещу Еко, но пътят който върви покрай самата ограда до Кривинско шосе е много редка и лепкава кал. тъй като не съм с джип а в повечето случай съм сам в колата винаги се притеснявам от затъване и окопаване (не ми пречи колата да се каля стига да върви). Питането ми е има ли някакъв обиколен път, който може би ще е с по здрава основа или може би ще е насипан с чакъл и камъчета, или най-добрия вариант и най-сигурният е да си оставям колата при Кривинско шосе и последните 8-900 метра до Искъра да ги вървя пеш. Ако някой знае пътче което стига до там и е що-годе читаво дори за семеен седан ще съм му много благодарен да сподели!
Мерси и весел неделен ден!
For once you have tasted flight you will walk the earth with your eyes turned skywards!
http://www.airplane-pictures.net/photographer.php?p=9585
марков
най-спотър
 
Мнения: 283
Регистриран на: 09 Яну 2013 21:02
Местоположение: София

Re: "Черните пътища"

Мнениеот dimitar vasilev » 29 Мар 2015 20:54

От юг само това е варианта май,и аз като е прекалено кално предпочитам ходенето пеша иначе ако има само локви тук-там не е страшно- дръж по-вдясно до нивата и така
dimitar vasilev
най-спотър
 
Мнения: 494
Регистриран на: 30 Дек 2006 19:03
Местоположение: СОФИЯ


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта