Предстоящи пътувания

Re: Предстоящи пътувания

Мнениеот epetkov » 23 Сеп 2016 21:12

Изображение

W6 3260 24 септември 2016 г.
Тръгва от: Малта (MLA) 14:30
Пристига в: Букурещ (OTP) в 17:50
epetkov
супер спотър
 
Мнения: 661
Регистриран на: 15 Апр 2010 21:33
Местоположение: Варна

Re: Предстоящи пътувания

Мнениеот Емо » 11 Окт 2016 02:28

Yeah! Holiday week(end)s!
За няколко месеца. :rolleyes: :rock: :-)

Код: Избери целия код
MUC AGP D85587 1130 1425 738*
AGP GRX ALSABUS
OFF
GRX AGP ALSABUS
OFF
OFF
OFF
AGP MUC D85586 0800 1055 738*

*operated by Norwegian Air Shuttle International/Free Wifi onboard

ca. 60 €
Ако ви е интересно: драснал съм ред-два за Гибралтар, на няколко часа на юг от Малага:


опраскване на новите дестинации на Transavia Germany. :mrgreen:

Код: Избери целия код
MUC PSA HV9663 1240 1400 738
OFF
PSA FLR PSA TRENITALIA
PSA MUC HV9664 1600 1720 738

ca. 58 €

Код: Избери целия код
MUC BRI HV9041 1105 1250 738
BRI MUC HV9042 1625 1815 738

ca. 58 €

Код: Избери целия код
MUC CTA HV9121 0700 0910 738
OFF
OFF
CTA PMO TRENITALIA
PMO CTA TRENITALIA
CTA MUC HV9122 2020 2240 738

ca. 58 €

Код: Избери целия код
MUC DUS AB6024 0820 0935 320
DUS FMO DUS DBAHN
OFF
OFF
DUS MUC AB6045 1850 2005 320

ca. 99 €

Код: Избери целия код
MUC POZ LH1636 1110 1225 CR9
POZ WRO POZ INTERCITY
POZ MUC LH1639 1640 1755 CR9

ca. 100€
Малко снимки от Вроцлав.

Код: Избери целия код
FMM SOF FR5020 1310 1610 738*
SOF PDV BUS
PDV SOF BUS
SOF FMM FR6021 1135 1240 738

*inaugural Ryanair flight Sofia-Memmingen

ca. 48 €



Емо
Аватар
Емо
супер спотър
 
Мнения: 1213
Регистриран на: 14 Яну 2006 01:06
Местоположение: MUC

Re: Предстоящи пътувания

Мнениеот epetkov » 29 Окт 2016 09:06

За първи път в Париж........колкото и да е странно!

Изображение

Monday, December 05 , 2016 | duration 3:10
Dep: 07:00 AM Sofia , Bulgaria | Sofia SOF | Terminal 2
Arr: 09:10 AM Paris , France |Paris CDG| Terminal 2D
Flight Number:Bulgaria Air - FB 431



Monday, December 12 , 2016 | duration 2:55
Dep: 10:10 AM Paris , France |Paris CDG| Terminal 2D
Arr: 14:05AM Sofia , Bulgaria | Sofia SOF | Terminal 2
Flight Number:Bulgaria Air - FB 432
epetkov
супер спотър
 
Мнения: 661
Регистриран на: 15 Апр 2010 21:33
Местоположение: Варна

Re: Предстоящи пътувания

Мнениеот amcho » 31 Окт 2016 12:11

Barcelona T2 to Mahon
Sat 05 Nov 2016 • 16:35 - 17:40 • FR 6881
Mahon to Barcelona T2
Mon 07 Nov 2016 • 18:25 - 19:25 • FR 6882
Price breakdown

Total paid € 3.75 :D :drinkers:
There's always a reason to fly...

Изображение
Аватар
amcho
супер спотър
 
Мнения: 1411
Регистриран на: 31 Дек 2007 18:03
Местоположение: По света у и нас

Re: Предстоящи пътувания

Мнениеот FQTL » 07 Ное 2016 21:52

06.02. Sofia - Frankfurt LH 1429
06.02. Frankfurt - Boston LH 422
за пръв път на втори етаж на 747-800 :o :o

14.02. Boston- Munich LH 425
15.02. Munich - Sofia LH 1704
като тайно се надявам да пуснат A350 по линията :-D .. ако не , А340-600
Аватар
FQTL
спотър
 
Мнения: 42
Регистриран на: 18 Сеп 2014 20:53

Re: Предстоящи пътувания

Мнениеот Делян » 21 Ное 2016 18:59

$102 (188 лв., 6556 рубли) отиване и връщане

Изображение
06.01.2017
03:20 pm
05:53 pm PHL Philadelphia - MCO Orlando International
1,390 km
2:33 h
F91673 Airbus 321 37E/Middle

10.01.2017
07:00 am
09:26 am MCO Orlando International - PHL Philadelphia
1,390 km
2:26 h
F91670 Airbus 321 37B/
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA

Re: Предстоящи пътувания

Мнениеот george_mnt » 29 Ное 2016 21:41

SOF-FRA 09.04.17 15:20-16:40 LH1247
FRA-BRU 09.04.17 18:25-19:20 LH1018
BRU-FRA 10.04.17 09:05-10:10 LH1005
FRA-PTY 10.04.17 11:45-16:40 LH484
PTY-FRA 19.04.17 19:15-13:20+1 LH485
FRA-BRU 20.04.17 15:25-16:20 LH1014
BRU-MUC 21.04.17 14:10-15:25 LH2287
MUC-SOF 21.04.17 16:45-19:35 LH1704
Изображение
Аватар
george_mnt
най-спотър
 
Мнения: 331
Регистриран на: 25 Ное 2007 17:57

Re: Предстоящи пътувания

Мнениеот dimitar vasilev » 02 Фев 2017 21:08

Кратка разходка(да се постоплим малко с жената) пък може и някой ред да драсна,че не съм чел трип рипорт не знам откога :roll:

Изображение

София – Малта
18 фев съб
6:25
SOF
W6 4365
7:30
MLA

Малта – София
21 фев вто
8:05
MLA
W6 4366
11:00
SOF
dimitar vasilev
най-спотър
 
Мнения: 492
Регистриран на: 30 Дек 2006 19:03
Местоположение: СОФИЯ

Re: Предстоящи пътувания

Мнениеот lzdimitar » 06 Фев 2017 18:38

Изображение 27.02.2017 W6 4355 ---- 13:50 Sofia, Terminal 1 ---> 14:55 Rome Leonardo da Vinci / Fiumicino, Terminal 2

Изображение 01.03.2017 W6 4356 ---- 15:30 Rome Leonardo da Vinci / Fiumicino, Terminal 2 ---> 18:30 Sofia, Terminal 1

от кога идват A321 на Wizz и ще летят ли до Рим ? :D
lzdimitar
най-спотър
 
Мнения: 342
Регистриран на: 16 Яну 2010 20:53
Местоположение: София

Re: Предстоящи пътувания

Мнениеот bratanov » 14 Мар 2017 23:59

пролетта дойде време е за ваканция :drinkers:

Mar 24 08:15 Toronto Pearson (YYZ)
mar 24 13:10 Bogotá El Dorado (BOG)
flight AC1944
operated by Air Canada Rouge B767-300ER
5h55min

Mar 27 14:27 Bogota (BOG)
Mar 27 15:52 Cartagena (CTG)
flight LA4104
operated by LATAM Chile А320-100/200
1h 25min

Apr 1 11:45 Cartagena (CTG)
Apr 1 13:00 Medellin (MDE)
flight FC8077
operated by VivaColombia A320-200
1h15min

Apr 4 13:20 Medellin (MDE)
Apr 4 14:15 Bogota (BOG)
flight FC8066
operated by VivaColombia A320-200
0h 55min

Apr 7 14:30 Bogotá El Dorado (BOG)
Apr 7 21:40 Toronto Pearson (YYZ)
flight AC1945
operated by Air Canada Rouge B767-300ER
6h10min
Изображение
Аватар
bratanov
спотър
 
Мнения: 27
Регистриран на: 21 Авг 2013 01:37
Местоположение: Toronto. ON

Re: Предстоящи пътувания

Мнениеот VS11 » 15 Мар 2017 00:02

bratanov написа:пролетта дойде време е за ваканция :drinkers:

Mar 27 14:27 Bogota (BOG)
Mar 27 15:52 Cartagena (CTG)
flight LA4104
operated by LATAM Chile А320-100/200
1h 25min


Честито, аз от 10 години се каня да ходя до Картахена. Може да направиш някои репорт :wink:
Аватар
VS11
супер спотър
 
Мнения: 656
Регистриран на: 02 Юли 2004 06:27
Местоположение: Varna, BG/Boston, MA, USA

Re: Предстоящи пътувания

Мнениеот Делян » 25 Мар 2017 21:11

Без пари ще започнат да ги дават тези билети вече, $700 отиване и връщане :D
На вторият етаж на А380 :wink:

Flight: New York - Sofia - Return
Sat 5 Aug 17 - Sun 27 Aug 17

Departure: New York - Sofia

Sat 5 Aug 17 21:50 New York (John F. Kennedy International, New York, USA)
Sun 6 Aug 17 11:15 Paris (Charles De Gaulle Airport, France)

Flight number: AF 0011
Aircraft type: Airbus A380-800
Operated by: Air France

Sun 6 Aug 17 12:25 Paris (Charles De Gaulle Airport, France)
Sun 6 Aug 17 16:05 Sofia (Sofia International Airport, Bulgaria)

Flight number: AF 1788
Aircraft type: Airbus A319-100
Operated by: Air France

Return: Sofia - New York

Sun 27 Aug 17 07:10 Sofia (Sofia International Airport, Bulgaria)
Sun 27 Aug 17 09:00 Amsterdam (Schiphol, Netherlands)

Flight number: KL 3076
Aircraft type: Airbus A319-100
Operated by: Bulgaria Air

Sun 27 Aug 17 10:50 Amsterdam (Schiphol, Netherlands)
Sun 27 Aug 17 12:58 New York (John F. Kennedy International, New York, USA)

Flight number: KL 6149
Aircraft type: Airbus A330-300
Operated by: Delta Air Lines


Изображение
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA

Предишна

Назад към Авиационни блогове и Trip Reports

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: MSNbot Media и 1 госта