Предстоящи пътувания

Re: Предстоящи пътувания

Мнениеот Емо » 30 Авг 2017 12:24

Код: Избери целия код
MUC NUE BUS
NUE BUD FR 738
BUD TSE W6 320
OFF
OFF
TSE ALA KC 757
OFF
ALA FRU BUS
OFF
FRU ALA KC 320
OFF
ALA TSE KC 321
TSE BUD W6 320
BUD NUE FR 738
NUE MUC BUS
Аватар
Емо
супер спотър
 
Мнения: 1215
Регистриран на: 14 Яну 2006 01:06
Местоположение: MUC

Re: Предстоящи пътувания

Мнениеот Делян » 01 Сеп 2017 14:07

Да живеят американските цени: $84.38 (138.65 BG lev) :D

Изображение

Philadelphia (PHL) - Orlando (MCO) Friday, September 15, 2017 Departing: 10:10 AM - 12:49 PM
Flight 349 Terminal: D Miles: 861 Duration: 2 h 39 m

Orlando (MCO) - Philadelphia (PHL) Monday, September 18, 2017 Departing: 7:00 AM - 9:25 AM
Flight 358 Miles: 861 Duration: 2 h 25 m


Изображение
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4370
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA

Re: Предстоящи пътувания

Мнениеот ES64 » 02 Окт 2017 20:15

Едно пътуване през юни 2018 или иначе казано на Световното по футбол с Луфтханза

15.06.2018 LH1429
06:30
Sofia (SOF)
07:50
Frankfurt/Main International Airport (FRA)

LH1448
12:55
Frankfurt/Main International Airport (FRA)
17:00
Moscow - Domodedovo (DME)

26.06.2018 LH2531
09:05
Moscow - Domodedovo (DME)
11:10
Munich - Franz Josef Strauss (MUC)

LH1706
19:45
Munich - Franz Josef Strauss (MUC)
22:35
Sofia (SOF)
ES64
по-спотър
 
Мнения: 113
Регистриран на: 04 Яну 2014 20:34

Re: Предстоящи пътувания

Мнениеот Емо » 12 Окт 2017 22:49

Код: Избери целия код
MUC FMM BUS
FMM FAO FR 738
OFF
OFF
OFF
FAO-SVQ BUS
SVQ-XRY-SVQ TRAIN
SVQ-ODB-SVQ
SVQ-MUC HV 738
Аватар
Емо
супер спотър
 
Мнения: 1215
Регистриран на: 14 Яну 2006 01:06
Местоположение: MUC

Re: Предстоящи пътувания

Мнениеот alex_2 » 13 Окт 2017 21:20

ES64 написа:Едно пътуване през юни 2018 или иначе казано на Световното по футбол с Луфтханза

15.06.2018 LH1429
06:30
Sofia (SOF)
07:50
Frankfurt/Main International Airport (FRA)

LH1448
12:55
Frankfurt/Main International Airport (FRA)
17:00
Moscow - Domodedovo (DME)

26.06.2018 LH2531
09:05
Moscow - Domodedovo (DME)
11:10
Munich - Franz Josef Strauss (MUC)

LH1706
19:45
Munich - Franz Josef Strauss (MUC)
22:35
Sofia (SOF)


Страхотно е, че имаш повече време за трансфер във Франкфурт, аз за малко да си изпусна полета там преди няколко дни, страшно неадекватни и бавни служители по проверките, много бях разочарован..
alex_2
супер спотър
 
Мнения: 1128
Регистриран на: 15 Авг 2009 10:21

Re: Предстоящи пътувания

Мнениеот bratanov » 20 Яну 2018 03:29

Toronto, ON (YYZ) to Sofia, Bulgaria (SOF)

Turkish Airlines Flight 18
Boeing B777-300ER
10:15pm Sat Jan 27 , 2018 Toronto, ON (YYZ) Terminal 1
4:05pm Sun Jan 28 , 2018 Istanbul, Turkey (IST) Terminal I
Duration:9h 50m

Layover in Istanbul, Turkey (IST) 3h 55m

Turkish Airlines Flight 1029
Airbus A320-232
8:00pm Sun Jan 28 , 2018 Istanbul, Turkey (IST) Terminal I
8:20pm Sun Jan 28 , 2018 Sofia, Bulgaria (SOF) Terminal 2
Duration:1h 20m
Изображение
Аватар
bratanov
спотър
 
Мнения: 29
Регистриран на: 21 Авг 2013 01:37
Местоположение: Toronto. ON

Re: Предстоящи пътувания

Мнениеот Делян » 29 Яну 2018 19:34

Една бърза зимна разходка до Флорида...

02.02.2018
03:30 pm - 06:08 pm PHL Philadelphia USA International - MCO Orlando USA International
Frontier Airlines 1673

05.02.2018
06:30 am - 09:03 am MCO Orlando International USA - PHL Philadelphia USA International
Frontier Airlines 1670


Изображение
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4370
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA

Re: Предстоящи пътувания

Мнениеот Делян » 28 Мар 2018 15:50

Изображение

Еднопосочен....
Изображение
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4370
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA

Re: Предстоящи пътувания

Мнениеот bolero » 02 Апр 2018 12:23

След дълго дебнене на приемливи цени на самолетни билети и удобни връзки най-накрая успях да планувам две интересни пътувания. През юни ще имам възможността за първи път да посетя Португалия, както и да летя с техният превозвач TAP.
През септември отново ще кажа "Здравей" на Азия за първи път с Qatar airways, а останалите полети ще бъдат с Air Asia, Garuda airlines и Мalaysia airlines. :)

Юни

Sofia Intl (Terminal 1) to London Gatwick (North Terminal)
EZY8974 flight
Departs: Sun 24 Jun 12:05
Arrives: Sun 24 Jun 13:20

London Gatwick (North Terminal) to Nice (Terminal 2)
EZY8359 flight
Departs: Sun 24 Jun 18:20
Arrives: Sun 24 Jun 21:25


Tuesday, June 26, 2018
Departure: 18:15 Nice, France - Cote D'Azur, terminal 1
Arrival: 19:45 Lisbon, Portugal - Airport, terminal 1
Airline TAP Portugal TP 487

Thursday, June 28, 2018
Departure: 10:00 Lisbon, Portugal - Airport, terminal 1
Arrival: 11:00 Porto, Portugal - Francisco SA Carneiro
Airline TAP Portugal TP 1944

Friday, June 29, 2018
Departure: 12:15 Porto, Portugal - Francisco SA Carneiro
Arrival: 16:00 Amsterdam, Netherlands - Schiphol Airport
Airline TAP Portugal TP 658

2 July
Amsterdam (Schiphol) 18;10 – Sofia International airport 21:55
HV 5739 Transavia airlines

Септември

12 September
SOF Sofia 13:00 - Doha,Hamad International Airport 17:50
QR 228 Qatar Airways

14 September
Doha,Hamad International Airport 02:30 - Delhi, Indira Gandhi International Airport 08:40
QR 570 Qatar Airways

14 September
New Delhi 14:35 - Varanasi 16:00
Jet Airways 9W820

16 September
Varanasi (VNS) 15:30 - Delhi (DEL) 17:10 AI 433 Air India
Delhi (DEL) 19:00 - Jaipur (JAI) 20:00 AI 9643 Air India

17 September
Jaipur (JAI) 20:30 - Delhi (DEL) 21:15 AI 9644 Air India

19 September
New Delhi 11:15PM - Kuala Lumpur 07:15AM
D7 183 Air Asia

20 Sep
Kuala Lumpur 11:45AM - Singapore 01:00PM
AK 711 Air Asia

21 September
Singapore, Singapore - Changi airport 17:00
Denpasar-Bali, Indonesia - Ngurah Rai airport 19:50
Garuda Indonesia GA 841

27 September
Bali 04:00PM - Kuala Lumpur 06:10PM
XT 852 Air Asia

28 September
Kuala Lumpur 09:15 - Yangon Mingaladon 10:25
Malaysia Airlines (MH 740)

30 September
Yangon Mingaladon (RGN) 11:30 - Kuala Lumpur 15:50
Malaysia Airlines (MH 741)

01 October
Kuala Lumpur 11:25PM - PVG Shanghai 04:45AM
D7 332 Air Asia

03 October
PVG Shanghai 23:50 - Doha, Hamad International Airport 05:00
QR 871 Qatar airways

04 October
Doha, Hamad International Airport 06:50 - Sofia, International airport 12:00
QR 227 Qatar airways
Изображение
bolero
спотър
 
Мнения: 22
Регистриран на: 30 Авг 2012 10:49
Местоположение: Plovdiv

Предишна

Назад към Авиационни блогове и Trip Reports

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 1 госта