Superbowl 2010

Superbowl 2010

Мнениеот IvanFL » 09 Фев 2010 22:31

Преди 2 дни беше тазгопдишни Superbowl. както повечето хора се празнува с бира барбекю и телевизор с голям екран. Два дни наоколо кръжеше един дирижабъл който е тук на посещение заедно сместния дирижабъл на Goodyear
Изображение

Около половин час преди началото бях навън, надвечер около 5;30 вечерта и ритах малко топка. В един момент погледнах нагоре и нещо ми блесна на голяма височина. камерата беше до ме е вдигнах да шракна. какво да видя, KC-135 зарежда F-15! За съжаление малко преди това бях снимал с камерата едни черни гарвани и нямах време да пренаглася нищо. Ето каква болезнена за очите снимка излезе:
Изображение
После се поразгледах за да видя ще има ли нещо друго интересно. Слънцето беше ниско вече, на камерата 200мм обектив +1.7 телеконвертор. Изви се хеликоптер на преговата охрана високо и далече. тях съм ги снимал много пъти
Изображение
После над стадиона някъде танкера направи няколко кръга и стръмни завоя
Изображение
в моя обектив излезе на практика като една точка. 5 минути по късно в далечината се показа току що излетелия 747 на бритиш за лондон. направи една дъка и както го гледах зад него се стърелна патрулния Ф-15. Ако се вгледа човек се вижда зад задните крилца
Изображение
Друго кой знае колко интересно не хванах опсвен четворката изтребители които минаха над стадиона след химна. Те бяха доста по наблизо над мен и се хванаха добре в кадър макап и в полумрак
Изображение
IvanFL
супер спотър
 
Мнения: 537
Регистриран на: 07 Май 2006 02:14
Местоположение: Miami, FL

Назад към Авиационни блогове и Trip Reports

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 4 госта