Търся си спотърско и/или летящо другарче

Търся си спотърско и/или летящо другарче

Мнениеот niki_m » 09 Мар 2013 17:01

Т.к. в този раздел на форума е темата за предстоящите пътувания, то мисля, че можем да имаме една друга, близка тема.
Когато някой реши да полети на някъде, и иска да полети с някой, не винаги може да го прави със своите близки, т.к. всичко зависи от финанси, свободно време, желание, страст към самолети, преодоляване на неудобствата да се виси с часове за трансфери и ред други фактори.
Поради горната причина, предлагам в тази тема, ако някой си търси летящо другарче за някъде - да споделя. Можем да си заформим добри air-групи. Разбира се, ако сте навити.

Ако собственикът на форума има желание, двете теми за предстоящите пътувания и тази, може да ги бодне най-отгоре.
:P
Аватар
niki_m
супер спотър
 
Мнения: 1770
Регистриран на: 22 Апр 2010 23:08
Местоположение: Burgas

Re: Търся си спотърско и/или летящо другарче

Мнениеот EVGENI737 » 11 Мар 2013 21:32

niki_m написа:Т.к. в този раздел на форума е темата за предстоящите пътувания, то мисля, че можем да имаме една друга, близка тема.
Когато някой реши да полети на някъде, и иска да полети с някой, не винаги може да го прави със своите близки, т.к. всичко зависи от финанси, свободно време, желание, страст към самолети, преодоляване на неудобствата да се виси с часове за трансфери и ред други фактори.
Поради горната причина, предлагам в тази тема, ако някой си търси летящо другарче за някъде - да споделя. Можем да си заформим добри air-групи. Разбира се, ако сте навити.

Ако собственикът на форума има желание, двете теми за предстоящите пътувания и тази, може да ги бодне най-отгоре.
:P



Ники с теб съм, напълно съм съгласен , всеки да пуска бъдещите планове и оферти ако желае и малко компания
EVGENI737
Аватар
EVGENI737
спотър
 
Мнения: 71
Регистриран на: 24 Апр 2012 17:26
Местоположение: София

Re: Търся си спотърско и/или летящо другарче

Мнениеот niki_m » 11 Мар 2013 23:36

EVGENI737 написа:
niki_m написа:Т.к. в този раздел на форума е темата за предстоящите пътувания, то мисля, че можем да имаме една друга, близка тема.
Когато някой реши да полети на някъде, и иска да полети с някой, не винаги може да го прави със своите близки, т.к. всичко зависи от финанси, свободно време, желание, страст към самолети, преодоляване на неудобствата да се виси с часове за трансфери и ред други фактори.
Поради горната причина, предлагам в тази тема, ако някой си търси летящо другарче за някъде - да споделя. Можем да си заформим добри air-групи. Разбира се, ако сте навити.

Ако собственикът на форума има желание, двете теми за предстоящите пътувания и тази, може да ги бодне най-отгоре.
:P



Ники с теб съм, напълно съм съгласен , всеки да пуска бъдещите планове и оферти ако желае и малко компания


Благодаря! Радвам се, че и на теб ти допада идеята!
Аватар
niki_m
супер спотър
 
Мнения: 1770
Регистриран на: 22 Апр 2010 23:08
Местоположение: Burgas

Re: Търся си спотърско и/или летящо другарче

Мнениеот europeandj » 14 Апр 2013 10:18

Айде аз ще направя сефтето на "Търсачката за летящи другари" :D :D :D

Има ли някой навит за двупосочно ниско прелитане над черноморието или казано по авиационно му:
BOJ-VAR-BOJ през нощта на 21 срещу 22.Април

Ако има някой нека пише на личен или пък тук. :)
Изображение
Аватар
europeandj
супер спотър
 
Мнения: 762
Регистриран на: 04 Авг 2012 17:57
Местоположение: Пловдив (PDV/LBPD)

Re: Търся си спотърско и/или летящо другарче

Мнениеот europeandj » 27 Апр 2013 17:25

Аз понеже съм ограден от НЕлетящи субекти, та пак да питам за другарче:

* SOF-IEV-SOF за юли месец с две нощувки - билета е около 115лв. ретърн на човек
* BOJ-WAW-BVA-SOF (или може LTN вместо BVA) за юни месец с две нощувки във Варшава - билета излиза около 150лв. ретърн на човек
* SOF-DTM-SOF за юни месец с една нощувка - билета излиза около 70лв. ретърн на човек

Всичко това е с Wizz и цените са с дискаунт понеже аз имам, тъй че ако някой се навие нека да пише ще ги вземем през моя профил за да ползваме отстъпката. Набелязал съм ги тези варианти пък имам и време и средства, обаче няма с кого да отида. Цените на нощувките също не са лоши. В очакване съм...
Изображение
Аватар
europeandj
супер спотър
 
Мнения: 762
Регистриран на: 04 Авг 2012 17:57
Местоположение: Пловдив (PDV/LBPD)


Назад към Авиационни блогове и Trip Reports

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта

cron