Ах морето!

Ах морето!

Мнениеот kriskris94 » 30 Юли 2013 17:05

Мислех си, че след пускането на "Тракия" ще има огромен отлив по линията София-Бургас, но нещата не стоят така на 27 юни.
Към 20.00 почти няма движение на Т2.

Изображение

Предпоследен полет за вечерта до Истамбул
Изображение
За пореден път се обеждавам, че не трябва да се ходи на летището по-рано от 40-50 минути. Иначе седиш прав в кошарата над час, за да чакаш закъснелите.
Не знам какво е затоварването попринцип, но ми се видяха доста хората. Този полет беше на 80-90% пълен.
Изображение
Натъпкаха ни в един автобус! Беше доста задушежно :roll:
Изображение
Пуснаха "Ах морето..." повреме на бординг
[/img]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/45203_4517968686743_1933869470_n.jpg[/img]
Изображение
Авиоотряд 28
Изображение
Какво ще се случи с тези хубавци
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Някой беше казал, че на последния ред седалката съвпада с прозореца, но ми стана неудобно от пронизващото скърцане при всяко размърдване и затова се преместих...
Изображение
Изображение
Никакви кроасани няма! Шоколадчето отново е на мода.
Бургас Плаза
Изображение
Изображение
Изображение

Много приятно полетче, всичко точно, цената добра :)
Аватар
kriskris94
по-спотър
 
Мнения: 184
Регистриран на: 03 Юни 2009 15:56
Местоположение: Nottingham

Re: Ах морето!

Мнениеот makler » 30 Юли 2013 20:52

Браво много свежо!
Изображение
Аватар
makler
супер спотър
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 20 Фев 2006 00:01

Re: Ах морето!

Мнениеот niki_m » 30 Юли 2013 21:14

Хах, добре дошъл в БОЖ-ково, както се казва!
Прелетял си над моя блок :)!

Щастливци, аз утре имам 3 свободни дни от работа и реших най-накрая да стигна до плажа и преди малко започнаха светкавици и гръмотевици. Не е валяло с месеци в Бургас, докато цяла България беше мокра и сега точно... :lol: , живея на 10 минути от плажа с кола.
Аватар
niki_m
супер спотър
 
Мнения: 1770
Регистриран на: 22 Апр 2010 23:08
Местоположение: Burgas

Re: Ах морето!

Мнениеот autom8 » 31 Юли 2013 02:31

kriskris94 написа:Някой беше казал, че на последния ред седалката съвпада с прозореца, но ми стана неудобно от пронизващото скърцане при всяко размърдване и затова се преместих...

Много приятно полетче, всичко точно, цената добра :)

Последно не можах да разбера кой точно ред съвпада с прозорец удобен за снимане - последния или друг. Или всеки от Ембраерите на БГер е с различна конфигурация?

Къде и какво скърца че си се преместил? На последния ред ли?

В крайна сметка важното е последното впечатление, което е останало след полета - "приятно полетче, всичко точно" :)
autom8
супер спотър
 
Мнения: 684
Регистриран на: 25 Май 2012 07:24

Re: Ах морето!

Мнениеот akair » 02 Авг 2013 20:21

Аз вчера летях и останах много приятно изненадан. Самолетът беше пълен с фенове на Щутгард. Поздрави за ТР-а!
Аватар
akair
супер спотър
 
Мнения: 1204
Регистриран на: 16 Авг 2009 18:50

Re: Ах морето!

Мнениеот kriskris94 » 07 Авг 2013 13:33

autom8 написа:
kriskris94 написа:Някой беше казал, че на последния ред седалката съвпада с прозореца, но ми стана неудобно от пронизващото скърцане при всяко размърдване и затова се преместих...

Много приятно полетче, всичко точно, цената добра :)

Последно не можах да разбера кой точно ред съвпада с прозорец удобен за снимане - последния или друг. Или всеки от Ембраерите на БГер е с различна конфигурация?

Къде и какво скърца че си се преместил? На последния ред ли?

В крайна сметка важното е последното впечатление, което е останало след полета - "приятно полетче, всичко точно" :)


Последният ред винаги е правилно разположен спрямо прозореца. Но в моя случай просто скърцаше ужасно и се преместих, защото ми стана неудобно :roll:
Аватар
kriskris94
по-спотър
 
Мнения: 184
Регистриран на: 03 Юни 2009 15:56
Местоположение: Nottingham


Назад към Авиационни блогове и Trip Reports

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 20 госта