На борда на MSC из средземноморието (ЧАСТ 2: Корабът)

Re: На борда на MSC из средземноморието (ЧАСТ 2: Корабът)

Мнениеот Topfly » 07 Фев 2014 15:05

Явно е имало добро проветрение в каютата щом си бил ок без прозорец :D Аз веднъж бях в стая без прозорец в един евтин хотел в Хонг Конг и щях да се удуша. От тогава основно правило е да гледам при евтините хотели има ли в стаята прозорец :-D

Като бройка вътрешните каюти без прозорец ли са повече?
Topfly
супер спотър
 
Мнения: 2216
Регистриран на: 27 Окт 2010 13:02

Re: На борда на MSC из средземноморието (ЧАСТ 2: Корабът)

Мнениеот europeandj » 07 Фев 2014 15:44

Topfly написа:Явно е имало добро проветрение в каютата щом си бил ок без прозорец :D Аз веднъж бях в стая без прозорец в един евтин хотел в Хонг Конг и щях да се удуша. От тогава основно правило е да гледам при евтините хотели има ли в стаята прозорец :-D

Като бройка вътрешните каюти без прозорец ли са повече?


Ами те хората са го измислили. Имаше си вентилация. Не знам кои са повече. Може би са на половина, все пак кораба има почти 2000 каюти, те са безкрайно много поне за мен. Иначе те прозорците на каютите мисля, че нямат отваряема част тъй или иначе. Отварят се прозорците само при тези с балкони, но в това не съм убеден, може и да греша.
А иначе при евтините хотели е съвсем друга работа, наистина са нестравними неща.

Рискувай. Ако нямаш финансови спирачки и имаш достатъчно свободно време не се чуди. Няма да съжаляваш според мен, аз лично при добри финансови възможности бих си круизвал 1-2 пъти годишно.
Изображение
Аватар
europeandj
супер спотър
 
Мнения: 762
Регистриран на: 04 Авг 2012 17:57
Местоположение: Пловдив (PDV/LBPD)

Предишна

Назад към Авиационни блогове и Trip Reports

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта