OS SOF-JFK in C-class

OS SOF-JFK in C-class

Мнениеот FQTL » 11 Ное 2014 21:52

SOF-JFK in C 2013
Добре ,само VIE-JFK-VIE беше бизнес . :-D
Това беше първият ми longhaul полет и имах късмет
-да е до място на което от малък мечтаех да отида.
-да е с любимата ми компания
-да е в бизнес класа

Миналата година ,докато OS още беше със Swissport (ако и Летище София използваше ръкави ,нямаше да го споменавам този факт :-D ..)
Изображение
Изображение
10А е най-хубавото място в целия А321.
Изображение
Полета до Виена мина стандартно.Минах и през салона във Виена ,но пих само вода и предпочитах да седя в приорити зоната на гейта защото това не се случва често. :D

B777 OE-LPC ‘’Dream of freedom’’
Изображение

запазеното ми място :D
Изображение

9 часа в рая :D
Изображение
Изображение


Седалките-тронове наистина имат по-тясно място за крака от двойните седалки но това е само детайл...Може да се избегне на 1А/1К които са самостоятелни ,но там трафика на екипажа е по чест/шумен.
Въпреки това ,широкото място и факта че човек разполага и със прозорец и пътека ‘компенсират’ тези недостатъци.,
Изображение
Разнообразие от филми,музика и игри е огромно.Екрана е голям ,touchscreen, и най-важното - има си дистанционно.Доста се увеличава комфорта с него :D .
Въпреки че лета 30+ пъти в годината,факта че си лежах почти 13 км над земята и си слушах музика ,отивайки за пръв път на друг континент ми се струваше някакси нереален..
Изображение

DO&CO - първокласен кетъринг в бизнес класа.Готвача на борда ,сервирането на маса а не на табла,начина на презентиране до седалката отличава OS от другите.
Заслужава си да се отиде в ресторанта на DO&CO във Виена.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Преди кацане
Изображение

Разходих се из самолета , разлика между 2-те класи имаше в осветлението..Отпред веднага след обяда хората пуснаха щорите и легнаха да спят,докато назад си беше по-светло.
Изображение


На връщане

Изображение

Изображение
United Airlines , 757 ?
Изображение
Breakfast card - единствената разлика с предишния полет,понеже полета е нощен.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Закуска
Изображение
Изображение

Седалките стават много удобни легла , дори поспах няколко часа.

Повече за полета,как и защо летях.
http://www.red-blog.at/en/2013/06/apply ... ess-class/

Когато тази година събрах достатъчно мили и можех да си избера отново подобно преживяване -избора ми беше ясен.Пак да отида до NYC (понеже 3 дена не са достатъчни за този град) и пак да летя с OS.
Единственото ми колебание беше SFO s Lufhtansa...но не можах да рискувам да летя в angled-flat седалките на LH ..(шегувам се !! )
Спрях се на VIE-IAD-VIE но това вече е за друг репорт.. :)
Аватар
FQTL
спотър
 
Мнения: 45
Регистриран на: 18 Сеп 2014 20:53

Re: OS SOF-JFK in C-class

Мнениеот akair » 15 Ное 2014 18:35

Браво! Много интересно преживяване!
Аватар
akair
супер спотър
 
Мнения: 1204
Регистриран на: 16 Авг 2009 18:50


Назад към Авиационни блогове и Trip Reports

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта