Първи полет с А380

Първи полет с А380

Мнениеот ropotamo » 25 Окт 2015 16:33

Здравейте,

От няколко години следя форума. Пътувам редовно, но все не ми оставаше време и желание да направя някой разказ. По-добре късно отколкото никога :)

Тъй като работя в един от софтуерните гиганти ми се налага да пътувам служебно до силициевата долина 2-3 пъти на година. Швейцарците имат директен полет от Цюрих и първоначално използвах тях. В последните 2 години се преорентирах към Бритиш, тъй като тяхната бизнес класа е по-евтина и често цената на билета в бизнес влиза в лимита на бюджета, който работодателят ми е определил за съответното пътуване. Освен това, за разлика от швейцарците, Бритиш имат premium economy.

Тъй като няколко пъти вече съм летял с Бритиш до Сан Франциско бях понатрупал малко точки и имах възможност да ъпгрейдна до първа класа. Отскоро започнаха да пускат А380 по тази линия и реших, че това е идеалния момент за ъпгрейд.

Имам снимки и разказ само от връщането (Сан Франциско - Лондон - Цюрих), които можете да намерите ТУК. Надявам се да ви хареса.

Поздрави
ropotamo
по-спотър
 
Мнения: 137
Регистриран на: 17 Апр 2012 17:29
Местоположение: Zurich/Burgas

Re: Първи полет с А380

Мнениеот SpeedBird » 28 Окт 2015 14:43

Чудно! Браво!
For once you have tasted flight, you will walk the Earth with your eyes turned skywards, for there you have been and there you will long to return...
Аватар
SpeedBird
спотър
 
Мнения: 72
Регистриран на: 01 Фев 2015 22:20

Re: Първи полет с А380

Мнениеот Делян » 23 Май 2016 05:21

Браво, хем с А380, хем 1-ва класа...
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4711
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA


Назад към Авиационни блогове и Trip Reports

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта