Специалист по проектиране и строене на летателни площадки

Тук ще прочетете разкази, обяснения и интересни факти от хората, които правят авиация.

Специалист по проектиране и строене на летателни площадки

Мнениеот tsetso_woodman » 05 Ное 2008 19:26

Здравейте , някой чувал ли е за специалист в България ,който да е компетентен в проектирането и строенето на летателни пощадки и летища . Чух , че имало такъв специалист и участвал в ремонта на летище Горна Оряховица, но само това . Някой знае ли нещо по-подробно - имена ,фирми и др .
В днешно време всеки занимавал се с авиация в миналото се пише експерт. Aз пък мисля,че всеки може да чете не добре преведените от английски наредби на ГВА и да препрочита старите руски книги и да твърди ,че с добри рушвети ще построи летище . Кои са експертите с опит ?
Мисля , че това е важна информация ,която трябва да се знае . Благодаря предварително ако някой се сети нещо да напише.
Аватар
tsetso_woodman
кандидат спотър
 
Мнения: 5
Регистриран на: 22 Мар 2007 02:17

Мнениеот E30 » 05 Ное 2008 20:51

Това би трябвало да го умее всеки строителен инженер - не е задължително да има нещо общо с авиацията...
Аватар
E30
спотър
 
Мнения: 64
Регистриран на: 16 Май 2008 17:57
Местоположение: Karlsruhe, Deutschland

Мнениеот Toni » 05 Ное 2008 21:58

Е30, е почти прав ;)

Това по принцип е работа на строителните инжинери, но те пък трябва да разбират поне малко от авиация...има неща, които не се учат само с четене на наредбите.

В нашия форум има двама души посещавали точно този предмет (Flughafenplanung [проектиране на летища]) в ТУ-Берлин.

Ако ти трябва повече информация, пиши ми лично съобщение.
Аватар
Toni
член на екипажа
 
Мнения: 6457
Регистриран на: 16 Дек 2003 14:32
Местоположение: София (SOF/LBSF)


Назад към Специалистите обясняват

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron