Медицински изпит

Тук ще прочетете разкази, обяснения и интересни факти от хората, които правят авиация.

Медицински изпит

Мнениеот Mbro » 27 Юни 2012 15:49

Здравейте,първо да Ви се представя.Аз съм Мартин и най-сетне съм част от форума.
Имам два въпроса.Първият е има ли някакъв шанс или начин да проверя дали съм медицински годен за пилот,говоря ако примерно една година преди кандидатстването да проверя, да отида (да платя) и да вида дали съм годен или всичко това става с направление :?: Вторият ми въпрос по-скоро молба е ако може някой да ми прати изискванията за медицинска годност (клас 2 ), защото в нета не намирам нищо. :(
Аватар
Mbro
спотър
 
Мнения: 10
Регистриран на: 26 Юни 2012 22:03

Re: Медицински изпит

Мнениеот Stoyan » 27 Юни 2012 16:25

Mbro написа:Здравейте,първо да Ви се представя.Аз съм Мартин и най-сетне съм част от форума.
Имам два въпроса.Първият е има ли някакъв шанс или начин да проверя дали съм медицински годен за пилот,говоря ако примерно една година преди кандидатстването да проверя, да отида (да платя) и да вида дали съм годен или всичко това става с направление :?: Вторият ми въпрос по-скоро молба е ако може някой да ми прати изискванията за медицинска годност (клас 2 ), защото в нета не намирам нищо. :(


Здравей и добре дошъл!

Има начин, разбира се. Най-добре отиди на място в КАМО и виж колко ще ти струва първоначалното (по спомен е около 350 лв.). Сега има някаква новост, че се записваш през сайта на ГВА, но аз още не съм го пробвал това, защото имам време до медицината.

Колкото до изискванията за Клас 2, можеш да ги намериш в Наредба 21, страница 20.

http://caa.bg/upload/docs/NAREDBA21_2007.pdf

Поздрав и късмет! :wink:
Изображение
Аватар
Stoyan
супер спотър
 
Мнения: 2304
Регистриран на: 01 Юни 2004 16:42
Местоположение: София


Назад към Специалистите обясняват

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта