Медицинска годност

Тук ще прочетете разкази, обяснения и интересни факти от хората, които правят авиация.

Медицинска годност

Мнениеот Mbro » 24 Апр 2013 15:58

Здравейте,
когато съм бил малък съм имал доста сериозен проблем със сърцето ( опериран съм ) , но в момента 13 години по-късно съм в добро здраве ( според кардиолог ) . Искам да стана пилот но в предвид обстоятелствата съм почти убеден, че това е еквивалентно на това да стреляш по дартс със сготвени спагети а не със стрелички. Сега си мисля за пилот любител. Прочетох условията за кандидатстване в летателно у-ще и условията са : медицинска годност ниво 1 или 2. Въпросът ми е може ли да взема медицинска годност ниво 2 или ниво 3 ( за стюард) с тези проблеми. Няколко човека са ми казвали , че не мога дори и за стюард , но все пак аз искам още няколко мнения и отговори. А ако не ще е много хубаво ако ми кажете как стоят нещата със стюард защото, надеждата умира последна.
поздрави :wink:
Аватар
Mbro
спотър
 
Мнения: 10
Регистриран на: 26 Юни 2012 22:03

Re: Медицинска годност

Мнениеот slice » 26 Апр 2013 14:16

...имал доста сериозен проблем със сърцето ( опериран съм )...


Това не носи никаква и нформация. Отиваш при комисия и те ще ти кажат. Това им е работата. Плащането е накрая така, че ако те върнат няма причина да си платиш. Просто иди в КАМО и се консултирай, а не търси начин да отгатнеш!
For the crew and their passengers, the most dangerous part of the day is the journey to and from the airport. That bit never changes, believe it or not.
Аватар
slice
член на екипажа
 
Мнения: 1976
Регистриран на: 12 Дек 2003 18:49
Местоположение: София


Назад към Специалистите обясняват

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта