аг-я "Almatour" - резервации в и-нет през Амадеус

Как да летя от А до Я, с какъв самолет, с коя авиокомпания и на каква цена

аг-я "Almatour" - резервации в и-нет през Амадеус

Мнениеот LZ-AND » 06 Фев 2007 10:58

Не знам дали се изразявам съвсем правилно, но вчера разглеждайки сайта им попаднах на тази връзка РЕЗЕРВАЦИИ ПРЕЗ AMADEUS 8) На пръв поглед обикновена амадеус търсачка, нооо бутончето select в дъното на екрана с намерените полети ме изненада, цъкам и що да видя ... , че то изкарва цената на билетите и таксите 8) :-D
Та си мисля, че за някои от вас това нещо би било улеснение, особено ако става въпрос за по необичаен маршрут и сравнение на алтернативи. Жалко, че не излизат полетите на low-cost carriers, нейсе.
Първия полет който реших да проверя е VAR-BOJ на Хемус :), изнададата беше особено приятна като видях, че изкара цена 21,5 евро= 20евро + 1,5евро (летищни такси),като това беше цена за възрастен.
Дали сумата на летищните такси е реална как мислите ?
И сега questions към към mitkobiker :
- продължава ли да го има намалението от 25% за студенти/младежи за този полет ?
Ако го има цената от 40 лв би паднала на 30 кинта. Съвсем прилична . Много хора биха могли да си я позволилят ;-)
- Тая аг-я "Almatour", гледам, че организира редовни екскурзии до Египет, видях на сайта им, че продават и билети за чартърите си, като за 2посоки без такси са обявили цена 275 евр. Инетересното е, че гледах най евтините им пакети с нощувки, ядене и чартър излизат 299 евро. Та тези 275 ми се виждат твърде множко при това положение :roll: :evil: Та въпросът ми е , знаеш ли дали тур-операторите имат практиката да продават билети за чартърите си, на по-ниски цени, непосредствено преди полета (ден или два примерно), когато са спрели да записват екскурзианти а имат свободни места в самолетите ? Примерно тия "Almatour" или някоя друга аг-я да са навити да шитнат билета на цена м/у 100 и 200 еврака.Чувал ли си за такива случаи ? Би било много изгодно :)
На въпросите може и някой друг да отговори ако знае :-)
Аватар
LZ-AND
спотър
 
Мнения: 50
Регистриран на: 31 Авг 2005 11:38
Местоположение: София

Мнениеот mitkobiker » 06 Фев 2007 11:09

Здрасти LZ-AND, бързам за работа, та ще съм доста кратък-
Варна-Бургас - една посока за студенти/младежи- 15 Евро+1,50 Такси= 16,50 Евро. Към тази сума се събират и 5 Евро такса за обслужване (service fee).
Аватар
mitkobiker
супер спотър
 
Мнения: 2544
Регистриран на: 09 Ное 2004 12:51
Местоположение: София


Назад към Полети, билети, тарифи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron