Опаковане на багажа

Как да летя от А до Я, с какъв самолет, с коя авиокомпания и на каква цена

Опаковане на багажа

Мнениеот deepgeorge » 25 Юли 2008 09:11

Не знам дали е за тук темата но искам да ви питам какво е мнението ви за опаковането на багажа на машините които са до входа на терминала. Аз лично мисля че има смисъл. Незнам дали е съвпадение или какво но всеки път когато съм разбирал че в багажа ми е ровено е бил неопакован. Веднъж нямах място в ръчния си багаж и с всичкия си акъл сложих цифровата си камера (която беше доста скъпа и почти нова) в чекирания багаж и като се прибрах у дома на следващия ден след разопаковане виждам багажа непокътнат а камерата беше строшена. Личеше си че е удряна в земята - не може сред дрехи и такива работи в багажа да е получила такива сътресения и дори да е одрана и очукана навсякаде. Така и не подадах оплакване.

ПС: Искам да попитам има ли на Терминал 1 на летище София такава машина все още и колко струва опаковането там
deepgeorge
спотър
 
Мнения: 47
Регистриран на: 03 Фев 2008 10:48
Местоположение: Barcelona/España

Мнениеот pepsii » 25 Юли 2008 09:33

не искам да засягам опаковането - въпрос на личен избор и предпочитания . Искам само да спомена че освен в USA (където това е стандартна практика и оставят бележчици) - никъде , никога не ми се е случвало багажа да ми е ровен. може би съм просто късметлия? :roll: На терминал 1 май няма вече такава машина - и си е чиста пазарна ниша ако е така.
Изображение
Аватар
pepsii
супер спотър
 
Мнения: 948
Регистриран на: 09 Дек 2005 14:35
Местоположение: София

Мнениеот stenk » 25 Юли 2008 13:43

Няма на Терминал 1 . Махнаха я .
И на мен никога не се е случвало да ровят :D
Изображение
stenk
супер спотър
 
Мнения: 2391
Регистриран на: 21 Юни 2007 23:06

Мнениеот illy » 27 Юли 2008 01:19

аз предпочитам катинарчета. имам едни много яки на самсонайт. до колкото разбирам ти имаш предвид опакоането в найлон? правил съм го по настояване на нашите щото те го правят и щото не исках да се караме отново един час преди да замина, но честно казано не виждам никакъв смисъл. по-добре си купи хубав куфар с хубав катинар.
Изображение
Аватар
illy
спотър
 
Мнения: 76
Регистриран на: 11 Апр 2006 20:20
Местоположение: Cambridge, UK

Мнениеот Делян » 27 Юли 2008 05:32

аз винаги опаковам ако има възможност. в САЩ след 11-ти септември не дават да се опакова защото искат да ровят, дори не даваха да се заключва, но в последните няколко години това със заключването не са го налагали сериозно.
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4711
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA


Назад към Полети, билети, тарифи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron