MXP - BGY transfer

Как да летя от А до Я, с какъв самолет, с коя авиокомпания и на каква цена

MXP - BGY transfer

Мнениеот i_manolov » 25 Май 2009 00:21

Здравейте!Предстои ми да резервирам билет от Вашингтон до Милано и понеже полетът ми е до MXP, трябва да направя трансфер до BGY, за да продължа по- нататък към София с Wizz. Въпросът ми е дали някой знае какви са начините за прехвърляне от едното към другото летище и кой е най- бързият от тях? В момента най- изгодна е офертата на Delta, но при нея самолетът каца на MXP в 8:50h, а Wizz потеглят към София в 12:40h и това което ме притеснява е дали ще мога да стигна навреме до BGY за check-in-а :?: . Благодаря ви предварително!
Аватар
i_manolov
спотър
 
Мнения: 43
Регистриран на: 01 Дек 2007 02:46
Местоположение: Sofia

Re: MXP - BGY transfer

Мнениеот SVG » 25 Май 2009 09:59

От Малпенса с Малпенса експерес до Кадорна (13 EUR) оттам с метрото до Милано Чентрале (Централна гара) (1EUR) и с Автобус до BGY (8 или 11 Еur не помня точо). Имай едно на ум че по детелините за Бергамо отвреме на време стават зверски задръствания в делничен ден и в този случай два часа не ти мърдат. Трябва да си максимално бърз, но мисля че ще успееш.
SVG
по-спотър
 
Мнения: 184
Регистриран на: 27 Юли 2007 11:03
Местоположение: Sofia

Re: MXP - BGY transfer

Мнениеот randi » 25 Май 2009 11:22

Определено има и директен автобус от Малпенса до Бергамо :!:
SWITCH OFF or FUCK OFF
SaVe TheIr pLaNeT
CuT yOuR eMiSsIoN

Изображение
JetPhotos
Planepictures
Airliners
Аватар
randi
супер спотър
 
Мнения: 2183
Регистриран на: 13 Дек 2007 16:50
Местоположение: София

Re: MXP - BGY transfer

Мнениеот stenk » 25 Май 2009 13:36

Наистина ли има директен автобус ?
Друг вариант е с автобус http://www.autostradale.it/ до централна гара в Милано и от там с автобус до летище Бергамо - около 2.5 часа общо.
Изображение
stenk
супер спотър
 
Мнения: 2391
Регистриран на: 21 Юни 2007 23:06

Re: MXP - BGY transfer

Мнениеот randi » 25 Май 2009 16:25

Ами до града Бергамо пише,че има и аз съм виждал,но това беше миналата година сега не знам как стоят нещата и не знам дали това ще е най - бързия начин за трансфер.
SWITCH OFF or FUCK OFF
SaVe TheIr pLaNeT
CuT yOuR eMiSsIoN

Изображение
JetPhotos
Planepictures
Airliners
Аватар
randi
супер спотър
 
Мнения: 2183
Регистриран на: 13 Дек 2007 16:50
Местоположение: София

Re: MXP - BGY transfer

Мнениеот i_manolov » 25 Май 2009 23:45

Благодаря ви много за съветите! Реших, че ще успея някак си да стигна навреме до Бергамо и току що резервирах билети. Полетите ще са чак през Август, а до тогава имам достатъчно време да направя план за максимално бързото ми прехвърляне от едното до другото летище! Мерси още веднъж!
Аватар
i_manolov
спотър
 
Мнения: 43
Регистриран на: 01 Дек 2007 02:46
Местоположение: Sofia

Re: MXP - BGY transfer

Мнениеот pepsii » 26 Май 2009 14:42

i_manolov написа:Благодаря ви много за съветите! Реших, че ще успея някак си да стигна навреме до Бергамо и току що резервирах билети. Полетите ще са чак през Август, а до тогава имам достатъчно време да направя план за максимално бързото ми прехвърляне от едното до другото летище! Мерси още веднъж!

аз мисля че няма директен , така че гореописания през Чентрале май е най бърз и удобен. Шатъла до BGY мисля че беше на 20 минути. Като сложиш поне 30 минути паспортен контрол и чакане на багаж ... :?
Изображение
Аватар
pepsii
супер спотър
 
Мнения: 948
Регистриран на: 09 Дек 2005 14:35
Местоположение: София

Re: MXP - BGY transfer

Мнениеот ivozet » 20 Дек 2009 16:31

В крайна сметка знае ли се дали има директен превоз от летище Бергамо до Малпенса? :?:
Ще имам 3 часа и ако трябва да правя връзка през Четрале Милано, може и да не стигне времето, защото е понеделник и ще има трафик. Смятам да гоня това:

W6 641от София и каца в 18:35 на BGY

AP L723 Milan, Maлpensa излита в 21:25???
Аватар
ivozet
супер спотър
 
Мнения: 559
Регистриран на: 28 Авг 2006 16:59
Местоположение: Noise city AB0 0 Rh +

Re: MXP - BGY transfer

Мнениеот stenk » 20 Дек 2009 20:15

Със сигурност знам , че няма !
Единствения начин е през Милано.
Изображение
stenk
супер спотър
 
Мнения: 2391
Регистриран на: 21 Юни 2007 23:06


Назад към Полети, билети, тарифи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта