STR - BUD с Malev: дали ще летя?

Как да летя от А до Я, с какъв самолет, с коя авиокомпания и на каква цена

STR - BUD с Malev: дали ще летя?

Мнениеот airwave » 21 Дек 2009 16:08

Здравейте,

утре (22.12) ще летя от Щутгарт през Будапеща до Варна с Малев. Или поне имам такъв билет :) . Днешният полет на Малев от STR до BUD беше анулиран и имайки предвид неприятните изживявания споделени в тази тема, започвам да се чудя дали ще летя или не.
Възможно ли е да ми анулират полета и да не ми съобщят навреме (ако не е анулиран поради лоши метео-условия) ? Това ми изглежда като крайно несериозен вариянт. Освен това от STR няма много полети до Будапеща за да могат да ме прехвърлят на друг.
Има ли смисъл да се обаждам по разни телефони и да се опитвам да получа повече информация или утре да пътувам до Щутгарт и да стискам палци? :axe:
airwave
спотър
 
Мнения: 36
Регистриран на: 16 Юли 2008 18:21

Re: STR - BUD с Malev: дали ще летя?

Мнениеот pepsii » 21 Дек 2009 21:04

airwave написа:Здравейте,

утре (22.12) ще летя от Щутгарт през Будапеща до Варна с Малев. Или поне имам такъв билет :) . Днешният полет на Малев от STR до BUD беше анулиран и имайки предвид неприятните изживявания споделени в тази тема, започвам да се чудя дали ще летя или не.
Възможно ли е да ми анулират полета и да не ми съобщят навреме (ако не е анулиран поради лоши метео-условия) ? Това ми изглежда като крайно несериозен вариянт. Освен това от STR няма много полети до Будапеща за да могат да ме прехвърлят на друг.
Има ли смисъл да се обаждам по разни телефони и да се опитвам да получа повече информация или утре да пътувам до Щутгарт и да стискам палци? :axe:


стискай палци и отивай на летището, Малев са сериозна компания и във всички случаи ще се погрижат за теб ...
Изображение
Аватар
pepsii
супер спотър
 
Мнения: 948
Регистриран на: 09 Дек 2005 14:35
Местоположение: София

Re: STR - BUD с Malev: дали ще летя?

Мнениеот stenk » 21 Дек 2009 22:07

Ишаллах , както казват арабите :D
Стискай палци друго не може да направиш!
Изображение
stenk
супер спотър
 
Мнения: 2391
Регистриран на: 21 Юни 2007 23:06


Назад към Полети, билети, тарифи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта

cron