Барселона терминал 1

Как да летя от А до Я, с какъв самолет, с коя авиокомпания и на каква цена

Re: Барселона терминал 1

Мнениеот мая » 07 Юни 2010 09:46

БЛАГОДАРЯ!БИХТЕ ЛИ МИ КАЗАЛИ ОТ КОЛКО ЧАСА СА НОЩНИТЕ АВТОБУСИ?АЗ ЩЕ ПРИСТИГНА НА ТЕРМИНАЛ 2 В БАРСЕЛОНА В 18,15 ЧАСА ПО РАЗПИСАНИЕ.А ДАЛИ ЗНАЕТЕ КОЛКО СТРУВА ТАКСИ ОТ ПЛАСА КАТАЛУНИЯ ДО ПРИСТАНИЩЕТО?
мая
кандидат спотър
 
Мнения: 4
Регистриран на: 03 Юни 2010 13:37

Re: Барселона терминал 1

Мнениеот estqwerty » 07 Юни 2010 17:47

нощните са след 22 23 чеса

с такси не съм патувал. в града не съм виждал задръстване така 4е за 30 40 мин си там.
според гоогле мапса от летището до порта са 11 до 13 км. такситата вземат по 1евро за куфар. ето линк за тарифите им за тази година http://www.taxibarcelona.cat/tabid/3479/Default.aspx

ако решиш за влак/метро - от терминал 2 а /международните кацат там/ трябва да се предвижиш до терминал 2 б , по ескалаторчетата се качаш нагоре, после по надлеза стигаш до спирката на влака. с влак и метро час и половина два.
ето карта http://www.aena.es/cartografia/recinto. ... height=501

ако си без много багаж и имаш време предполагам с влака ще е по интересно особенно ако вземеш рамбла пеша - 30 тина минути е ,води се туристическа забележителност и има какво да се види.
Mоето блогче за самолетни билети и промоции. www.samoletni.com
estqwerty
кандидат спотър
 
Мнения: 5
Регистриран на: 29 Май 2010 11:39

Re: Барселона терминал 1

Мнениеот lordbuck1 » 07 Юни 2010 18:25

От хотел Принцеса София (намира се до Камп Ноу) до летището е 32 евро в 5 сутринта.
Аватар
lordbuck1
най-спотър
 
Мнения: 360
Регистриран на: 28 Окт 2005 21:41
Местоположение: Варна

Re: Барселона терминал 1

Мнениеот мая » 18 Авг 2010 15:48

пътуването ми до барселона мина като по ноти.след като излязохме от летището,хванахме аеробуса до пласа каталуния.от там по рамбла за 10-15 минути бързо ходене се стига до пристанището.мисля,че това е най-добрият маршут летище-пристанище.толкова много бях прочела в интернет за барселона и нейната транспортна мрежа,че все едно бях идвала тук хиляди пъти.с кораба до менорка също беше много вълнуващо.на връщане бяхме със самолет.пристигайки на тарминал 1 в барселона почти веднага хванахме автобуса ,който се движи между терминал 1 и терминал 2.от терминал 2 хванахме ренфе влакчето и слязохме на гара сан(централна).слиза се на 3 спирка.оставихме си багажа на гардероб и от там с метрото посетихме камп ноу.после обратно на летището с ренфе.навсякъде има табели и човек много лесно се ориентира.града определено ми хареса и пак ще се върнем там за да разгледаме повече забележителноси.ако някой има въпроси нека ми пише на maq.1964@abv.bg мисля,че транспорта е много добре уреден и такси трябва да се взима при необходимост.благодаря на всички,които ми помогнаха със своето мнение и опит. :smt039
мая
кандидат спотър
 
Мнения: 4
Регистриран на: 03 Юни 2010 13:37

Предишна

Назад към Полети, билети, тарифи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта