Възможност за еднодневна екскурзия с комбиниране на low cost

Как да летя от А до Я, с какъв самолет, с коя авиокомпания и на каква цена

Възможност за еднодневна екскурзия с комбиниране на low cost

Мнениеот piczo » 19 Окт 2010 12:36

Здравейте! Страхотен форум, поздравления! Изключително ми е приятно да чета всички материали, които публикувате.
Преди 2 години със Sky Europe успях да си направя еднодневна екскурзия, но в днешно време това не е възможно само с един превозвач. Сигурен съм обаче, че при комбиниране на Wizz, Ryan и т.н. е възможно да се види някой европейски град за няколко часа. Точно това искам да Ви помоля - да ми помогнете. Случайно знаете ли някаква такава евтина комбинация, която може да се направи? Благодаря Ви предварително. Успех!
piczo
спотър
 
Мнения: 48
Регистриран на: 03 Апр 2008 11:47

Re: Възможност за еднодневна екскурзия с комбиниране на low

Мнениеот harrier » 19 Окт 2010 12:41

Здравей!

Пробвай Niki или Austrian до Виена ;)
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16

Re: Възможност за еднодневна екскурзия с комбиниране на low

Мнениеот piczo » 19 Окт 2010 12:48

Здравей, благодаря ти! Не е нужно да бъде до Виена, а до където и да било - стига да е за 1 ден и да е евтинко. Предполагам Austrian ще са скъпи, но все пак ще погледна :)
piczo
спотър
 
Мнения: 48
Регистриран на: 03 Апр 2008 11:47

Re: Възможност за еднодневна екскурзия с комбиниране на low

Мнениеот asd » 02 Яну 2011 15:01

Ако искаш да е само за 1 ден и 1 град, виж Изиджет и Уиз Еър до Мадрид - май можеше да отидеш сутринта с Изи и да се върнеш вечерта с Уиз. За евтиното: "Колкото, толкова!" :)
Така за няколко часа не знам дали си струва. Мен ако питаш, отиди някъде за 2-3 дни за да можеш да разгледаш по-добре. Разходите за път ще ти бъдат същите, а срещу 20 Евро за нощувка в приличен хостел получаваш още 24 часа "екскурзия" ;)
asd
супер спотър
 
Мнения: 765
Регистриран на: 29 Мар 2006 14:09
Местоположение: Варна


Назад към Полети, билети, тарифи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron