За какво служат "miles" ?

Как да летя от А до Я, с какъв самолет, с коя авиокомпания и на каква цена

Re: За какво служат "miles" ?

Мнениеот makler » 12 Фев 2011 14:08

Изображение
Аватар
makler
супер спотър
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 20 Фев 2006 00:01

Re: За какво служат "miles" ?

Мнениеот Nine » 23 Фев 2011 12:47

Използвам темата, за да попитам защо и кога онлайн чек ин-а на Луфтханза не дава да се избират места. Пътувам тази вечер, а снощи нямах нет. Преди малко се чекирах, но не ми даде да си избера места, просто ми присвои 2 от към пътеката. Дали ще има някакви останали до прозореца и дали ще мога да си ги изпрося на нормалния чек ин?
Изображение
Аватар
Nine
супер спотър
 
Мнения: 892
Регистриран на: 22 Окт 2008 12:14

Re: За какво служат "miles" ?

Мнениеот harrier » 24 Фев 2011 00:09

Nine написа:Използвам темата, за да попитам защо и кога онлайн чек ин-а на Луфтханза не дава да се избират места. Пътувам тази вечер, а снощи нямах нет. Преди малко се чекирах, но не ми даде да си избера места, просто ми присвои 2 от към пътеката. Дали ще има някакви останали до прозореца и дали ще мога да си ги изпрося на нормалния чек ин?

Провери отново. Системата дава сама места понякога, но има опция да си ги смениш. Колкото до чек-ин на гише - ако има места до прозореца едва ли ще ти откажат едно ;)
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16

Re: За какво служат "miles" ?

Мнениеот pepsii » 24 Фев 2011 00:53

Nine написа:Използвам темата, за да попитам защо и кога онлайн чек ин-а на Луфтханза не дава да се избират места. Пътувам тази вечер, а снощи нямах нет. Преди малко се чекирах, но не ми даде да си избера места, просто ми присвои 2 от към пътеката. Дали ще има някакви останали до прозореца и дали ще мога да си ги изпрося на нормалния чек ин?

и на мен ми се е случвало . в горе долу 50% от случaите се е завършвало с equipment change
Изображение
Аватар
pepsii
супер спотър
 
Мнения: 948
Регистриран на: 09 Дек 2005 14:35
Местоположение: София

Re: За какво служат "miles" ?

Мнениеот Nine » 24 Фев 2011 07:12

Дадоха ми места до прозореца, когато отидох на летището.
Иначе на няколко пъти се пробвах онлайн, но всеки път ми каза, че не може да си избирам места.
Изображение
Аватар
Nine
супер спотър
 
Мнения: 892
Регистриран на: 22 Окт 2008 12:14

Предишна

Назад към Полети, билети, тарифи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта