Закупен билет за LONDON EYE от официалния сайт. Помощ!

Как да летя от А до Я, с какъв самолет, с коя авиокомпания и на каква цена

Закупен билет за LONDON EYE от официалния сайт. Помощ!

Мнениеот piczo » 27 Ное 2010 11:01

Здравейте. Закупих си комбиниран билет за LONDON EYE и Мадам Тюсо през официалния сайт на LONDON EYE. Получих потвърждение на мейла. Обаче не мога да разбера точно как става получаването на билетите. Пише ми да си нося картата, с която са платени, но за какво, къде и как не е обяснено. Четох помощната страница с въпросите, но уви там се говори, че трябва да отидеш малко преди часа за качване и т.н., уви аз имам само дата, не и час и пише:
Your ticket to the London Eye is dated but not timed. You can visit at any time during the day of your visit.
Какво да правя? Трябва да отида там, да си изкарам билетите, да запазя час, после да се върна, да чакам и т.н.???
Също така съм купил 2 билета за възрастни, но никъде не поискаха името за втория билет - пише само моето има и че съм купил 2 билета за възрастни. Това проблем ли е? Да не се окаже, че съм купил и двата само за мен. За първи път попадам на толкова безумно измислено нещо ... съжалявам. Надявам се да ми помогнете. Благодаря.
piczo
спотър
 
Мнения: 48
Регистриран на: 03 Апр 2008 11:47

Re: Закупен билет за LONDON EYE от официалния сайт. Помощ!

Мнениеот stenk » 27 Ное 2010 12:03

Може да отидеш по което време поискаш в рамките на този ден и ще те качат тогава.
Няма да се връщаш :D
Твоето име е достатъчно .
Нищо безумно няма , а напротив всичко е много улеснено.
Изображение
stenk
супер спотър
 
Мнения: 2391
Регистриран на: 21 Юни 2007 23:06

Re: Закупен билет за LONDON EYE от официалния сайт. Помощ!

Мнениеот dobr0mir » 09 Дек 2010 01:50

Мерси за идеята февруари съм в Лондон с приятелката ми ще я изненадам с двойния билет. :)))
Аватар
dobr0mir
по-спотър
 
Мнения: 182
Регистриран на: 29 Мар 2008 03:33
Местоположение: E.U.


Назад към Полети, билети, тарифи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта