България-Дания

Как да летя от А до Я, с какъв самолет, с коя авиокомпания и на каква цена

България-Дания

Мнениеот merlin » 04 Юли 2012 20:56

Здравейте, интересуват ме билети България-Дания, без значение коя авиокомпания и откъде, най-удобно ми е да си купя през Airberlin с прекачване във Виена, но как може да се купят по чартърните полети и по-конкретно Пловдив/Бургас, откъдето преди години хора от форума бяха летели.? Интересуват ме еднопосочни билети, но ако цената е добра и датата за връщана е без значение може и двупосочни.
Благодаря предварително :)
Аватар
merlin
супер спотър
 
Мнения: 1310
Регистриран на: 07 Фев 2008 13:28
Местоположение: LOWW

Re: България-Дания

Мнениеот autom8 » 08 Юли 2012 03:40

FlyNiki/AirBerlin продават и еднопосочни билети (без оскъпяване, както при национални превозвачи)
В началото на юни го пробвах лично, само че обратния маршрут Копенхаген - София, с прекачване във Виена.
Има само една подробност, ако купуваш билет от Дания, задължително го прави от сайта онлайн. В офиса им на летището ми оферираха цена в датски крони, която излизаше със 130 евро повече отколкото беше на сайта в евро :)
Тия в Дания парите за нищо ги нямат :lol:
С чартърните нямам много опит, но при тях принципа е ако остане незаето място, и туроператора, резервирал полета, определя на каква цена ще продаде само билет, без целия пакет. Контактуваш директно с датския туроператор (не съм чувал български тур агенти да организират пътувания/почивки до Дания). Полетите са предимно от Бургас, заради Слънчев бряг - любима дестинация на датските тийнове.
autom8
супер спотър
 
Мнения: 684
Регистриран на: 25 Май 2012 07:24

Re: България-Дания

Мнениеот epetkov » 10 Юли 2012 15:32

За края на юли се предлагат билети Бургас -Копенхаген от 190 до 240 евро (еднопосочен)
epetkov
супер спотър
 
Мнения: 881
Регистриран на: 15 Апр 2010 21:33
Местоположение: Варна

Re: България-Дания

Мнениеот merlin » 10 Юли 2012 20:03

Да, разгледах чартърите, но в случая ще пътува баща ми, реших да му купя с "layover" във Виена, тъкмо да се видим, цената на еднопосочен излезе 200 евро.
Аватар
merlin
супер спотър
 
Мнения: 1310
Регистриран на: 07 Фев 2008 13:28
Местоположение: LOWW


Назад към Полети, билети, тарифи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта