Sofia - Hong Kong (RT)

Как да летя от А до Я, с какъв самолет, с коя авиокомпания и на каква цена

Sofia - Hong Kong (RT)

Мнениеот louche » 23 Юли 2012 23:56

Някой, който е летял (или пък не) до Хонк Конг, ще може ли да ме насочи за добри оферти (началото на Септември,двама)? Без претенции за маршрута и още повече прекачванията :twisted:
louche
спотър
 
Мнения: 79
Регистриран на: 19 Яну 2012 18:48
Местоположение: Nür/Sof

Re: Sofia - Hong Kong (RT)

Мнениеот pepsii » 24 Юли 2012 13:50

Aeroflot през Москва , цени около 560 евро на човек. за малко повече (но с повече кацания и излитания) - катар :)
Изображение
Аватар
pepsii
супер спотър
 
Мнения: 948
Регистриран на: 09 Дек 2005 14:35
Местоположение: София

Re: Sofia - Hong Kong (RT)

Мнениеот sahara » 02 Авг 2012 15:56

louche написа:Някой, който е летял (или пък не) до Хонк Конг, ще може ли да ме насочи за добри оферти (началото на Септември,двама)? Без претенции за маршрута и още повече прекачванията :twisted:


за мен - най-доброто за Хонг Конг е с Бритиш през Лондон ( SOF-LHR-HKG, но парите са малко повече) - наскоро ги пробвах - добре са като време за висене по летищата (мин.), добра храна... може бу и луфтханза стават, но не съм ги пробвал.
sahara
спотър
 
Мнения: 40
Регистриран на: 02 Авг 2007 14:31

Re: Sofia - Hong Kong (RT)

Мнениеот Topfly » 02 Авг 2012 17:10

sahara написа:
louche написа:Някой, който е летял (или пък не) до Хонк Конг, ще може ли да ме насочи за добри оферти (началото на Септември,двама)? Без претенции за маршрута и още повече прекачванията :twisted:


за мен - най-доброто за Хонг Конг е с Бритиш през Лондон ( SOF-LHR-HKG, но парите са малко повече) - наскоро ги пробвах - добре са като време за висене по летищата (мин.), добра храна... може бу и луфтханза стават, но не съм ги пробвал.


През Лондон си е реално плюс 6 часа в една посока от София, което при такъв дълъг път не е за пренебрегване! От София много по добре е с Turkish или Qatar, които предлагат по добър сервиз от Бритиш и по малко летене.

Ценово в играта може да се намеси и Аерофлот, но там сервиза е много по лош.
Topfly
супер спотър
 
Мнения: 2216
Регистриран на: 27 Окт 2010 13:02

Re: Sofia - Hong Kong (RT)

Мнениеот stenk » 11 Авг 2012 10:37

Вярно чак през Лондон си е хамалогия особено при наличието на Qatar в София , но пък ако толкова обичаш да летиш ... :D
Изображение
stenk
супер спотър
 
Мнения: 2391
Регистриран на: 21 Юни 2007 23:06

Re: Sofia - Hong Kong (RT)

Мнениеот Topfly » 13 Авг 2012 11:40

stenk написа:Вярно чак през Лондон си е хамалогия особено при наличието на Qatar в София , но пък ако толкова обичаш да летиш ... :D


Аз лично обичам много да летя и да се прекачвам на различни летища, но при над 10 часа нон стоп летене определено започва да ми омръзва и дори да се дразня, а при 13-14 часа нон стоп полет започвам да достигам до физическите си граници да издържам само с движение между толетната и седалката ми ;-)

В кабините на първа класа на А380 в легнало положение и с женска компания евентуално бих могъл да издържа и повече ;-)
Topfly
супер спотър
 
Мнения: 2216
Регистриран на: 27 Окт 2010 13:02

Re: Sofia - Hong Kong (RT)

Мнениеот Buch » 13 Авг 2012 11:57

Topfly написа:
stenk написа:В кабините на първа класа на А380 в легнало положение и с женска компания евентуално бих могъл да издържа и повече ;-)

Като AirForce One - една сецмица без да кацаш ? ;)
Аватар
Buch
най-спотър
 
Мнения: 446
Регистриран на: 16 Яну 2009 13:48
Местоположение: София

Re: Sofia - Hong Kong (RT)

Мнениеот Topfly » 13 Авг 2012 12:54

Buch написа:
Topfly написа:
stenk написа:В кабините на първа класа на А380 в легнало положение и с женска компания евентуално бих могъл да издържа и повече ;-)

Като AirForce One - една сецмица без да кацаш ? ;)


Зависи все пак от женската компания ;-) С определени жени някой път и един час е много ;-)
Topfly
супер спотър
 
Мнения: 2216
Регистриран на: 27 Окт 2010 13:02

Re: Sofia - Hong Kong (RT)

Мнениеот Nine » 13 Авг 2012 15:37

Хех, същото важи и за определени мъже :D
Важното е Човека, а не пола му :D

Малко на спам го обърнахме :-D
Изображение
Аватар
Nine
супер спотър
 
Мнения: 892
Регистриран на: 22 Окт 2008 12:14

Re: Sofia - Hong Kong (RT)

Мнениеот stenk » 13 Авг 2012 22:20

Aми след като изяснихме възможностите до Хонг Конг... иначе наистина в приятна компания понякога времето минава неусетно :D
Изображение
stenk
супер спотър
 
Мнения: 2391
Регистриран на: 21 Юни 2007 23:06


Назад към Полети, билети, тарифи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта