Един интересен маршрут

Как да летя от А до Я, с какъв самолет, с коя авиокомпания и на каква цена

Един интересен маршрут

Мнениеот fly away » 25 Юли 2012 23:57

Здравейте, може би това не е подходящият раздел, ако не е извинявайте :oops:
Искам да Ви попитам ако пътувам SOF-LHR Lufthansa VIA MUC и оттам със Air New Zealand към Лос Анджелис.....Освен визата издадена от българското консулство трябва ли ми друг документ за да летя от Лондон понеже ще резервирам двата полета отделно (слизам на Лондон взимам си багажа чекирам се с Еър Ню Зилънд отново и т.н......)

Малко обърквано задавам въпроса, но се надявам да ме разберете :-D

П.С. Ако на някой му се ходи до ЛА със Air New Zealand са най-добрите оферти в момента от Лондон,Виена,Мюнхен и т.н. и имат едни от най-добрите кабини и IFE и имат едно уникално нещо наречено SkyCouch :drinkers:
Изображение
Аватар
fly away
по-спотър
 
Мнения: 136
Регистриран на: 21 Юни 2009 19:50

Re: Един интересен маршрут

Мнениеот Jair » 26 Юли 2012 10:46

В Лондон можеш да правиш каквото си искаш, може и до Биг Бен да се метнеш ако имаш време, няма абсолютно никакво значение. Би имало хипотетично проблем, ако тоя номер го правиш в държава която изисква визи за българи, тогава е възможно да не можеш да пречекираш багажа. Ама с UK естествено такива проблеми няма.

Ако те разбирам правилно, де :)
http://www.aerohroniki.com - Блог за авиация и пътешествия
http://www.magelanci.com - форум за пътешествия
Jair
супер спотър
 
Мнения: 702
Регистриран на: 21 Ное 2007 03:35

Re: Един интересен маршрут

Мнениеот christo_d » 26 Юли 2012 12:22

Колега, за кой месец гледаш цени с Еър Ню Зилънд? Често съм намирал цени Лондон - ЛА за около 400 евро с тях, но до края на годината няма под 700 евро?!? Иначе от Истанбул с Делта си има редовно полети за под 500 евро! Не може да сравняваме комфорта, но за тези пари..... :D
christo_d
спотър
 
Мнения: 41
Регистриран на: 25 Сеп 2008 10:12

Re: Един интересен маршрут

Мнениеот Topfly » 02 Авг 2012 13:24

Проблем по принцип би могъл да имаш само ако пътуваш за Нова Зеландия и нямаш транзитна виза за САЩ. Самолетът от Лондон до Оукланд лети с един и същи номер и няма нужда да излизаш от самолета в Лос Анджелис, но след 11-ти септември 2001-ва година въведоха нови правила, че дори и транзитните пътници, които не слизат от самолета трябва да имат транзитна виза! (Това го четох в една статия и не е от личен опит)

В Лондон естествено не ти трябва нищо друго освен виза за САЩ, ако ще пътуваш само до САЩ!
Topfly
супер спотър
 
Мнения: 2216
Регистриран на: 27 Окт 2010 13:02

Re: Един интересен маршрут

Мнениеот fly away » 02 Авг 2012 19:54

Аз ще пътувам само до САЩ. А за Делта знам, че има обаче краката ми след това ще са смачкани :lol: и не искам да си рискувам комфорта :-D
Изображение
Аватар
fly away
по-спотър
 
Мнения: 136
Регистриран на: 21 Юни 2009 19:50


Назад към Полети, билети, тарифи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

cron