Балкански полуостров -> Copenhagen

Как да летя от А до Я, с какъв самолет, с коя авиокомпания и на каква цена

Балкански полуостров -> Copenhagen

Мнениеот kozimir » 20 Юни 2013 22:34

Здравейте, заминавам за Копенхаген да уча и се нуждая от самолетен билет от някъде около Пловдив до Копенхаген, като до момента най-евтиният вариант, който ми излиза от София е през Берлин(EasyJet) и след това със влак. Искам да пътувам с 2 куфара около 23 кг, като това излиза около 200 евро еднопосочния. Като датите на пътуването ми трябва да около 9-ти (+/- 3 дни) август. Та ако някой може да ми предложи по-добра оферта ще съм много благодарен :)

Имам още един въпрос, някой знае ли дали промоцията на BulgariaAir до Берлин, за два чекирани куфара важи и за еднопосочни билети?

Благодаря предварително!
Изображение
kozimir
по-спотър
 
Мнения: 121
Регистриран на: 17 Юли 2010 14:13
Местоположение: Plovdiv

Re: Балкански полуостров -> Copenhagen

Мнениеот pumana » 22 Юли 2013 18:17

Вероятно си си купил вече билет, но да отговоря - пътуването от Берлин до Копенхаген с влак е хамалогия - към 8 часа. С два куфара от Шьонефелд до Остбанхоф ще ти е зор, има и само един директен влак дневно сутрин и няма как да го хванеш с полета на Изи от София.

Промоцията за 2 куфара с БългарияЕр важи и при еднопосочни билети.
pumana
най-спотър
 
Мнения: 454
Регистриран на: 01 Дек 2010 12:42

Re: Балкански полуостров -> Copenhagen

Мнениеот kozimir » 23 Юли 2013 13:36

Да резервирах с EasyJet еднопосочен с два куфара. След това една вечер в Берлин и на другата сутрин тръгвам за Копенхаген. Цялото това удоволствие ще ми излезе 170 евро, като поне аз не успях да си намеря по-евтин полет с два куфара до Копенхаген :)
Изображение
kozimir
по-спотър
 
Мнения: 121
Регистриран на: 17 Юли 2010 14:13
Местоположение: Plovdiv

Re: Балкански полуостров -> Copenhagen

Мнениеот pumana » 23 Юли 2013 16:38

Еми щом не бързаш и пътуваш с преспиване ок :wink: . В такъв случай нощния влак до Малмьо щеше да ти е много по-удобен, защото се пътува директно през морето с ферибот, а не обикаля. Пътува обаче само лятно време. От там до Копенхаген има бърз регионален транспорт и се стига за 30 минути.
pumana
най-спотър
 
Мнения: 454
Регистриран на: 01 Дек 2010 12:42


Назад към Полети, билети, тарифи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта