200 € до Индия (Мумбай) Ако ви е интересно, побързайте.

Как да летя от А до Я, с какъв самолет, с коя авиокомпания и на каква цена

200 € до Индия (Мумбай) Ако ви е интересно, побързайте.

Мнениеот West Germany » 08 Май 2014 08:21

Полет от Варшава или Хелзинки с връщането в Цюрих (не е директен). 200 €

Не гарантирам че утре ще има този вариант.

Ако ви е интересно пишете на лс.
West Germany
най-спотър
 
Мнения: 492
Регистриран на: 23 Авг 2010 14:52

Re: 200 € до Индия (Мумбай) Ако ви е интересно, побързайте.

Мнениеот Topfly » 08 Май 2014 23:19

West Germany написа:Полет от Варшава или Хелзинки с връщането в Цюрих (не е директен). 200 €

Не гарантирам че утре ще има този вариант.

Ако ви е интересно пишете на лс.


Такива комбинации как се търсят? Винаги ми е било много странно как може някой да намери комбинация Варшава-Мунбай-Цюрих например. Има ли търсачки, където може да зададеш търсене на най-евтиния билет от Европа до Индия например без да пишеш конкретни градове?
Topfly
супер спотър
 
Мнения: 2216
Регистриран на: 27 Окт 2010 13:02

Re: 200 € до Индия (Мумбай) Ако ви е интересно, побързайте.

Мнениеот West Germany » 09 Май 2014 19:27

Topfly написа:Такива комбинации как се търсят? Винаги ми е било много странно как може някой да намери комбинация Варшава-Мунбай-Цюрих например. Има ли търсачки, където може да зададеш търсене на най-евтиния билет от Европа до Индия например без да пишеш конкретни градове?


Това беше бъг в системата и вече е поправен. На сайта на авиопревозвача нямаше такава цена.

В skyscanner може да се търси без конкретен град, но тябва да въведеш поне държавата на тръгване и държавата докъдето искаш да пътуваш.
Не мисля че е бил търсен точно варианта Варшава-Мумбай-Цюрих а по скоро варианта Варшава-Мумбай-Варшава или Хелзинки-Мумбай-Хелзинки те също излизаха евтино а после сигурно са проверили допълнително и варианта Варшава-Мумбай-Цюрих и той излизаше с 30 евро по евтино. Всичко това се търси ръчно и доколкото разбрах по друг начин не може да се провери.
West Germany
най-спотър
 
Мнения: 492
Регистриран на: 23 Авг 2010 14:52


Назад към Полети, билети, тарифи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта