Супер евтини самолетни билети

Как да летя от А до Я, с какъв самолет, с коя авиокомпания и на каква цена

Re: Супер евтини самолетни билети

Мнениеот paolika » 09 Ное 2016 11:36

VS11 написа:Нямам конкретна оферта, но искам да споделя най-добрия сайт, който съм намирал за самолетни билети: http://www.kayak.com . Особено мобилното прилижение. Хубавото на този сайт е, че събира информация от много други сайтове и компании и предлага комбинации от много разнообразни полети - традиционни и lcc. Например билет който си купих е Варна-Барселона с Turkish до Милано, и Vueling от Милано до Барселона. Върха е Истанбул-Милано с А330 :D


:rock: Хубаво инфо!
Аватар
paolika
кандидат спотър
 
Мнения: 4
Регистриран на: 23 Апр 2014 10:59

Re: Супер евтини самолетни билети

Мнениеот alex_2 » 01 Окт 2017 16:44

Търся си двупосочен билет София-Милано за април. Като часове и като пари най-удачно за момента е Луфтханза/Аустриан (към 260 лева). По някаква причина на Уиз Еър ми излизат доста високи цени - с по 30 лева отгоре. Според вас има ли шанс да паднат, и то значително, за да прибегна до тях, като се има предвид, че часовете на връщане са доста ранни? LH/OS също не вярвам да паднат повече от това..
Изображение
alex_2
супер спотър
 
Мнения: 1375
Регистриран на: 15 Авг 2009 10:21

Re: Супер евтини самолетни билети

Мнениеот europeandj » 01 Окт 2017 18:03

alex_2 написа:Търся си двупосочен билет София-Милано за април. Като часове и като пари най-удачно за момента е Луфтханза/Аустриан (към 260 лева). По някаква причина на Уиз Еър ми излизат доста високи цени - с по 30 лева отгоре. Според вас има ли шанс да паднат, и то значително, за да прибегна до тях, като се има предвид, че часовете на връщане са доста ранни? LH/OS също не вярвам да паднат повече от това..


На LH/OS това трябва да са им цените в клас К, което е най-ниското и си е направо супер цена.
Цената на Уизз гаранция ще падне под 100лв двете посоки без чекиран багаж. Това обаче ще стане края на Януари примерно. Стига да не е за някакъв натоварен период като Великден де, но Милано се намира на по 30-40лв посоката без проблем. Изчакай по-добре.
Изображение
Аватар
europeandj
супер спотър
 
Мнения: 762
Регистриран на: 04 Авг 2012 17:57
Местоположение: Пловдив (PDV/LBPD)

Предишна

Назад към Полети, билети, тарифи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта