ДП "РВД" - подбор за "Ръководител Полети" - предишни подбори

Форум за всички аспекти на обслужването и управление на въздушното движение.

Re: ДП "РВД" - подбор за "Ръководител Полети"

Мнениеот zar4ev » 26 Фев 2010 21:08

ATCO написа:Честито на всички получили обаждане... Браво.
Инрервю след втората част, след него медицински :D


Може и да е глупав въпросът, но все пак, всичко в един ден ли ще бъде?
zar4ev
кандидат спотър
 
Мнения: 9
Регистриран на: 15 Фев 2010 20:30

Re: ДП "РВД" - подбор за "Ръководител Полети"

Мнениеот JohnyK » 26 Фев 2010 21:21

и какво ....това ли беше? на който са звъннали днес продължава ,друг ден и друга възможност за обаждане няма ,така ли?
JohnyK
кандидат спотър
 
Мнения: 5
Регистриран на: 04 Фев 2010 22:31

Re: ДП "РВД" - подбор за "Ръководител Полети"

Мнениеот ATCO » 26 Фев 2010 21:47

zar4ev написа:
ATCO написа:Честито на всички получили обаждане... Браво.
Инрервю след втората част, след него медицински :D


Може и да е глупав въпросът, но все пак, всичко в един ден ли ще бъде?

Не всичко е в различни дни. Най вероятно и втората част е на групи.
За интервюто - всеки сам - през 30 мин са май определени часовете..
Медицинския отделно :D
Аватар
ATCO
спотър
 
Мнения: 82
Регистриран на: 15 Фев 2010 16:48
Местоположение: София

Re: ДП "РВД" - подбор за "Ръководител Полети"

Мнениеот hburova » 26 Фев 2010 21:54

За медицинските се ходи 2 или 3 поредни сутрини.
hburova
спотър
 
Мнения: 35
Регистриран на: 19 Фев 2010 14:08
Местоположение: София

Re: ДП "РВД" - подбор за "Ръководител Полети"

Мнениеот lzboa » 26 Фев 2010 22:30

Здравейте, аз явно съм от тази част, която се е явила на ФЕАСТ1, но до сега нито съм получил писмо, нито пък обаждане за ФЕАСТ 2. Някой знае ли това отказ ли значи или още има шанс да ни се обадят и да насрочат дата за ФЕАСТ2. Защото на изпита доколкото си спомням ни казаха, че ако не получим писма с отказ до петък, ще ни се обадят за насрочване на дата за втория тест? Някой знае ли нещо да даде яснота? Ще бъда много благодарен. Пожелавам успех на всички стигнали до втора част от колегите.
lzboa
кандидат спотър
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Фев 2010 00:52

Re: ДП "РВД" - подбор за "Ръководител Полети"

Мнениеот goggs12 » 26 Фев 2010 23:54

Izboa> казаха ни, че който не получи обаждане на 26ти не е минал теста и ще получи писмо, с което ще го уведомят на по-късен етап.

Но нека има винаги надежда ;)
goggs12
спотър
 
Мнения: 21
Регистриран на: 18 Яну 2010 19:45

Re: ДП "РВД" - подбор за "Ръководител Полети"

Мнениеот lzboa » 27 Фев 2010 01:59

Ясно....Мерси за инфото и успех за напред! :tonqe:
lzboa
кандидат спотър
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Фев 2010 00:52

Re: ДП "РВД" - подбор за "Ръководител Полети"

Мнениеот C.O. » 27 Фев 2010 10:12

hburova написа:За медицинските се ходи 2 или 3 поредни сутрини.

:shock:
Това сигурно ли е?
Здравей
A Hero of Newerth
C.O.
спотър
 
Мнения: 50
Регистриран на: 27 Яну 2010 13:40
Местоположение: Варна

Re: ДП "РВД" - подбор за "Ръководител Полети"

Мнениеот seagull » 27 Фев 2010 10:26

Здравейте и аз съм в клуба, но на 4ти сутринта. Имам 2 въпроса:

1. В уики пише че ако има 2ра част то за нея остава "Strip Display Management Test-a", там пише че е с продължителност около 40мин, а какво ще правим другите 2,5 часа до 13:15 когато е следващата група? Има ли други тестове освен този?
2.Чета че интервюто било след теста, ще чаката ли до 5ти за да кажат кои минава и кои отива интервю, или резултатите излизат веднага,е те така или иначе излизат веднага но дали ще ни го кажат.

Прочетох всички мнения до тук, но въпреки че общото мнение за организацията е добро, на мен ми липсва повече информация, защото никои не се интересува и не поема транспорт и хотел(ако кандидат живее на повече от 50км от маастрих разходите се поемата)нека да е само за издържалите всичко, но да е казано а не мъгла, и слухове, поне да беше ясно, ако минеш фиист 1 ....., ако минеш фиист 2, ако си медицински годен..( а да медицинското струва ххх.лв, поема се от кандидата, но ако бъде одобрен се възстановява например, продължава 1,2, 3 дена и тнт.)

Всички тези неизвестни и слухове, са свързани с време и пари! А и тези изпити се правят вече няколко години, моля всички които са минали през тях, да ни кажат поне някои по достоверен СЛУХ или инфо, не става въпрос от какво точно се състои теста, или някаква "секретна" информация., а само от разбиране, че и ние сме хора с отговорности и задължения.


Мъжката дума тежи повече от всичко.
seagull
кандидат спотър
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Фев 2010 12:33

Re: ДП "РВД" - подбор за "Ръководител Полети"

Мнениеот BHAir2 » 27 Фев 2010 11:21

Мисля, че ще чакате пак до петък, за да разберете дали сте минали. Медицинските едва ли ще ви ги покрият (а и РВД не е Евроконтрол ;-) не си мислете че има чак толкова пари). Мда два дена са като, като първия ще ви кажат да не сте яли и пили нищо заради кръвта и урината, а втория да сте отпочинали и добре защото е психо тестове подобни на феаста (че ви отнеме към 3 часа). Но не си мислете че са един след друг. Ако сте повече хора, може да стане след седмица, защото на ден могат да минават по двама психото! А първия ден докато си минете всичко че стоите цял ден там ;)
Втората част на феаста би трябвало да е час и 30 мин. Теста е само един като първият час е само упътвания и демо тестове.

Нека никои не го приема лошо но ако ви харесва как е било в Евроконтрол...кандидатствайте там...човек си преценя плюсовете и минусите и решава за себе си. :wink: :wink:
Аватар
BHAir2
най-спотър
 
Мнения: 321
Регистриран на: 15 Окт 2004 21:04
Местоположение: Пловдив и София

Re: ДП "РВД" - подбор за "Ръководител Полети"

Мнениеот hburova » 27 Фев 2010 11:29

Аз лично минах през поликлиниката преди да си подам документите и ги питах за медицинското. Жената беше изключително любезна (направо нереално) и ми обясни, че прегледът струва 330 лв. и отнема 2 или 3 поредни сутрини. Каза да се обадя един ден предварително и те ще ми обяснят всичко, като прегледите започват от следващия ден.

За FEAST 2 и аз знам само общоизвестното. Някъде обаче бях чела, че инструкцииите за него са много дълги - май някъде около час. Говоря по памет, никъде не мога да намеря сега тази информация.
hburova
спотър
 
Мнения: 35
Регистриран на: 19 Фев 2010 14:08
Местоположение: София

Re: ДП "РВД" - подбор за "Ръководител Полети"

Мнениеот seagull » 27 Фев 2010 12:14

За това Ви говоря!

Благодаря Ви BHAir2 и hburova това е полезна информация, аз живея на 6 часа с автобус от софия ;-) и се нуждая от подобна информация.
Прекрасно осъзнавам къде кандидатствам, работил съм и за български и за чужди работодатели затова и понякога бъркам двата щата. :wink:

Ако е уместно и удобно бихте ли казали за преминалите Феаст2 следва интервю нали? и само преминалите интервюто отиват на медицински тест,
защото разходите стават доста за живеещите извън София, ама найстина доста, и няма нищо по естествено от това да ги планираш.....

Но нали трябва да останат най-добрите....

NO PAIN - NO GAIN!
seagull
кандидат спотър
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Фев 2010 12:33

Re: ДП "РВД" - подбор за "Ръководител Полети"

Мнениеот GAVE » 27 Фев 2010 12:18

Здравейте,
досега не съм писала в този форум, но отскоро следя какво се дискутира по повод конкурса.
Казано честно ми се струва, че повечето от вас се държат като "ощипани ученички", мрънкащи за щяло и нещяло....нямаме информация за това...не ни казват онова...не ни предоставят това и т.н....Повечето от вас са толкова облагодетелствани от към информация, че си нямат и на идея даже....я се стегнете. Замислете се какво да кажем ние (такива като мен) който бяхме първите който се явяваха на този FEAST като форма за подбор в РВД? Ние нямахме никакво инфо, нямаше кой да ни казва какво представлява....колко трае....за какво иде реч....и ето на...оцеляхме (каква изненада!!!)...В този форум има достатъчно информация за всичко. Просто престанете да недоволствате за щяло и нещяло.

Видях, че вече са ви написали за медицинските...колко струват и колко време продължават. На който му е нужна повече информация отива на място и пита. Поемете и вие някаква инициатива, не очаквайте да ви дават всичко наготово .... не сте малки, научете се и сами да се сдобивате с нужната ви информация.

Написано е и за втората част на теста. Теоретичната част е един час (за тези който пак ще кажат че това им е недостатъчно като инфо.....пак ще сте на компютри, самостоятелно...сядате и четете един час инструкции за това какво се изисква от вас по време на теста, какво трябва и не трябва да правите и какво представлява. Накрая има и пример. ) След това идва практическата част....играе се около 30мин.

Интервюто ви ще е след като преминете успешно и тази 2 част. Ще ви уведомят както и досега по тел. кога трябва да се явите. Могат да ви интервюират 10мин или 1 час...всичко е по усмотрение на комисията.
GAVE
кандидат спотър
 
Мнения: 2
Регистриран на: 20 Окт 2004 14:40

Re: ДП "РВД" - подбор за "Ръководител Полети"

Мнениеот dali_ili » 27 Фев 2010 13:28

здравейте
на тези които са се обадили с кои букви им започват имента? Има ли вариант в петък да са нямали време да звъннат на всички минали първата част от FEAST.
След буквата Т или след 23.02. следобедната група има ли човек с успешно телефонно обаждане. Тази година са в пъти повече кандидатие и всичко може да е станало.... Затова се опитвам да размишлявам...
dali_ili
кандидат спотър
 
Мнения: 5
Регистриран на: 26 Фев 2010 18:20

Re: ДП "РВД" - подбор за "Ръководител Полети"

Мнениеот ATCO » 27 Фев 2010 13:35

GAVE :D (y), hburova браво за инициативността, така се прави....

дали-или Ако си минал няма да те пропуснат, може да звъннат в понеделник или им звънни ти
Аватар
ATCO
спотър
 
Мнения: 82
Регистриран на: 15 Фев 2010 16:48
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Ръководство Въздушно Движение

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта