ДП "РВД" - подбор за "Ръководител Полети" - предишни подбори

Форум за всички аспекти на обслужването и управление на въздушното движение.

Re: ДП "РВД" - подбор за "Ръководител Полети" - предишни под

Мнениеот MYankov » 16 Окт 2017 17:21

Ellie написа:
MYankov написа:
Ellie написа:Възможно е тестовете Feast да започнат скоро, тъй като днес има изпит по английски. И аз мислех, че изпитите ще са след срока за подаване на документи, но уви. Успех на всички!

Предполагам, че ще има още изпити по английски и за тези, които са подали документи до края на обявения срок (който май е днес).

Ако се появи сифурна информация относно графика - свиркайте.

Получих мейл, че FEAST 1 тестовете ще започнат да се провеждат след 24.10, като ще ме уведомят за точна дата. Надявам се да съм била полезна!

Всяка полезна информация е от помощ, благодаря!
MYankov
спотър

Мнениеот MYankov » 17 Окт 2017 15:13

Ето какво мейлче получих:

Датата за явяване на тест FEAST 1 е 24.10.2017 г. от 09:00 ч. :rock:

Явно тази година започват от по-рано.
MYankov
спотър

Мнениеот Ellie » 18 Окт 2017 11:18

Аз съм на 25.10 :D Хайде успех! Дано да се видим на втората част!
Ellie
кандидат спотър

Мнениеот MYankov » 18 Окт 2017 11:21

Ellie написа:Аз съм на 25.10 :D Хайде успех! Дано да се видим на втората част!

Благодаря и на теб! Стискам палци! :)
MYankov
спотър

Мнениеот Samito » 04 Ное 2017 19:20

Е? Как мина?
Samito
спотър

Мнениеот MYankov » 06 Ное 2017 16:56

Днес бях на FEAST 2, хубавото е, че вече казват резултатите веднага след самия тест, та поне хората да могат да си планират следващи (евентуално) етапи.

И двете части на FEAST изискват доста концентрация и те изтощават емоционално, както предполагам и самата работа. Аз доста рових из нета, за да проверя в какво точно ще се състои втората част (DART), но в крайна сметка няма никакво значение дали знаеш или не - уменията, които се изискват за да се премине тази част успешно са строго специфични и не виждам как могат да се научат. Хубавото е. че всичко е обяснено и преди действителната изпитна част, има упражнения, за да сте сигурни, че разбирате какво се изисква от вас.

Аз завърших със задачата последен от осемте човека, които бяха в моята група и ми направи впечатление, че първият готов се справи почти 40 минути по-бързо от мен. Не знам дали скоростта е от толкова голямо значение за преминаване на самия тест, но е факт, че човекът е успял да си навигира самолетите доста по-бързо от мен и премина в следващия кръг, за разлика от мен.

По мое мнение, единствената подготовка, единственият фактор, който е малко или много в ръцете на кандидатстващите е английският език - за останалото - или ставащ, или не.

Успех на всички бъдещи кандидати и не се обезкуражавайте, ако не успеете - това просто означава, че най-вероятно е нямало да се справите добре с изискванията, които работата предпоставя. Аз не бих се обидил, ако ми кажат, че не ставам за дърводелец или кожухар, защото чисто и просто си е така. С тази малка разлика, че за занаят може и да може да се тренирам, но за пространствено мислене, вектори и т.н. ...няма как.

Успех на всички бъдещи РП-та и благодаря, че ни транспортирате безопасно! :rock: :goodman:
MYankov
спотър

Предишна

Назад към Ръководство Въздушно Движение