ДП "РВД" Подбор на РП 2012 г.

Форум за всички аспекти на обслужването и управление на въздушното движение.

ДП "РВД" Подбор на РП 2012 г.

Мнениеот slice » 17 Яну 2012 15:46

Чувам, че на течащия конкурс необходимите бройки хора няма да бъдат събрани и се очаква да има още един и тази година.

Знам, че е малко рано докато все още тече подбора от предишния, но някой чувал ли е нещо подобно?
For the crew and their passengers, the most dangerous part of the day is the journey to and from the airport. That bit never changes, believe it or not.
Аватар
slice
член на екипажа
 
Мнения: 1976
Регистриран на: 12 Дек 2003 18:49
Местоположение: София

Re: ДП "РВД" Подбор на РП 2012 г.

Мнениеот ATC » 19 Яну 2012 02:26

Подбори ще има постоянно предвид увеличаващия се с 5-7% годишно трафик и предвид намаляващата бройка РП по една или друга причина.Който има желание и го влече да се готви.Работата е интересна,за хора с ум и сърце,не е само пари.Нали..
Аватар
ATC
супер спотър
 
Мнения: 818
Регистриран на: 14 Апр 2004 14:30
Местоположение: LBSF

Re: ДП "РВД" Подбор на РП 2012 г.

Мнениеот Пароль » 19 Яну 2012 08:08

ATC написа:Подбори ще има постоянно предвид увеличаващия се с 5-7% годишно трафик и предвид намаляващата бройка РП по една или друга причина.Който има желание и го влече да се готви.Работата е интересна,за хора с ум и сърце,не е само пари.Нали..

:D
Пароль
супер спотър
 
Мнения: 1954
Регистриран на: 04 Апр 2010 20:20

Re: ДП "РВД" Подбор на РП 2012 г.

Мнениеот slice » 19 Яну 2012 09:41

Само дето имам чувството, че с последния подбор привлякоха предимно такива, които се интересуват предимно от парите.
For the crew and their passengers, the most dangerous part of the day is the journey to and from the airport. That bit never changes, believe it or not.
Аватар
slice
член на екипажа
 
Мнения: 1976
Регистриран на: 12 Дек 2003 18:49
Местоположение: София

Re: ДП "РВД" Подбор на РП 2012 г.

Мнениеот ATC man » 19 Яну 2012 13:26

Трябва да ти влезе под кожата и никога да не ти писва, защото писне ли ти става малко лошо :-D
Изображение
Аватар
ATC man
най-спотър
 
Мнения: 386
Регистриран на: 05 Май 2009 17:02
Местоположение: LBBG

Re: ДП "РВД" Подбор на РП 2012 г.

Мнениеот gelko59 » 26 Мар 2012 20:18

Интересен материал!


http://www.btv.bg/shows/btv-reporterite ... avane.html
Аватар
gelko59
най-спотър
 
Мнения: 450
Регистриран на: 23 Окт 2010 11:04
Местоположение: гр. София

Re: ДП "РВД" Подбор на РП 2012 г.

Мнениеот slice » 19 Апр 2012 09:38

От друга тема, но да си е на мястото:

Набиране на документи на потенциални кандидати за обучение за ръководител полети

http://bulatsa.com/page.php?c=9&d=345
For the crew and their passengers, the most dangerous part of the day is the journey to and from the airport. That bit never changes, believe it or not.
Аватар
slice
член на екипажа
 
Мнения: 1976
Регистриран на: 12 Дек 2003 18:49
Местоположение: София

Re: ДП "РВД" Подбор на РП 2012 г.

Мнениеот vss » 19 Апр 2012 10:44

Ето още едно, което да си е на място.

vss написа:
bgstopper написа:Аз получих телефонно обаждане, че не съм издържал събеседването. На следващите подбори съм щял да бъда допуснат направо до събеседването, но аз се питам има ли смисъл.


Аз също не издържах събеседването и когато ми се обадиха ме увериха, че на следващите подбори ще мога да участвам директно от този етап.
Според текста в последната обява от вчера обаче, се оказва че има изискване, кандидатите да не са отпадали на този етап.

Интересна промяна, която изглежда затваря вратата за мен... поне за сега.
http://bulatsa.com/page.php?c=72&d=343

И все пак, за мен е любопитно, защо вместо да се изреждат подточките в точка 1.6, просто не е казано кандидатите да не са отапдали в предишни подбори за РП. В този вид излгежда, че има вариант да си отпаднал на медицинския и да се явиш отново.

Странно...
vss
спотър
 
Мнения: 10
Регистриран на: 26 Дек 2011 09:30

Re: ДП "РВД" Подбор на РП 2012 г.

Мнениеот slice » 19 Апр 2012 11:21

Историята познава много случаи, в които не минаваш веднъж медицина и след 6 месеца я минаваш.

А какво стана с festtest.com?
For the crew and their passengers, the most dangerous part of the day is the journey to and from the airport. That bit never changes, believe it or not.
Аватар
slice
член на екипажа
 
Мнения: 1976
Регистриран на: 12 Дек 2003 18:49
Местоположение: София

Re: ДП "РВД" Подбор на РП 2012 г.

Мнениеот slice » 29 Май 2012 09:25

Нека в тази тема да коментираме единствено текущото набиране на документи. Отделих всичко друго в нова тема.
Някой подаде ли? А някакви резултати?
For the crew and their passengers, the most dangerous part of the day is the journey to and from the airport. That bit never changes, believe it or not.
Аватар
slice
член на екипажа
 
Мнения: 1976
Регистриран на: 12 Дек 2003 18:49
Местоположение: София

Re: ДП "РВД" Подбор на РП 2012 г.

Мнениеот vss » 11 Юли 2012 15:33

Здравейте,

Някой може ли да сподели нещо интересно във връзка с проведените "дни на отворените врати" от миналата седмица?
vss
спотър
 
Мнения: 10
Регистриран на: 26 Дек 2011 09:30

Re: ДП "РВД" Подбор на РП 2012 г.

Мнениеот VOIP » 17 Авг 2012 06:06

Електронно кандидатстване за длъжността „Ръководител полети” от есента

Електронно кандидатстване за длъжността „Ръководител полети” от есента

Считано от месец октомоври 2012 г. всички лица, желаещи и отговарящи на изискванията за заемане на длъжността „Ръководител на полети", ще имат възможността да представят своята кандидатура на следния електронния адрес: http://www.atcos.bg/.

Сайтът, ще бъде изграден изцяло за целите на кампанията за подбор на ръководител полети и ще обслужва не само процеса по кандидатстване, но и ще информира кандидатите за всеки следващ етап на процедурата.

До стартирането на сайта, назначената в ДП РВД комисия ще започне начална обработка на постъпилите до 15 октомври кандидатури, след което кандидатите ще бъдат уведомявани за последващите етапи от подбора.
http://www.bulatsa.com/page.php?c=9&d=409
VOIP
спотър
 
Мнения: 35
Регистриран на: 27 Фев 2009 17:41

Re: ДП "РВД" Подбор на РП 2012 г.

Мнениеот jully » 24 Авг 2012 20:43

VOIP написа:Електронно кандидатстване за длъжността „Ръководител полети” от есента
http://www.bulatsa.com/page.php?c=9&d=409


Здравейте,

Това е чудесна новина, въпреки че мисля да ги подам лично.
Ако ми се обадят за FEAST и се окаже, че съм възпрепядствана по някаква причина и не мога да отида в уречения ден/час, знаете ли дали мога да подам документи отново след няколко дни или трябвам да изчакам определен интервал от време преди това, и какъв е този период?

Приятни почивни дни ту ол :)
jully
кандидат спотър
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Авг 2012 22:33

Re: ДП "РВД" Подбор на РП 2012 г.

Мнениеот Sky Place » 05 Сеп 2012 10:51

Мне не става да се откажеш
http://www.bulatsa.com/page.php?c=109 т.9

Ама имаше вариант ако имаш медицинска причина т.е. си бил/а толкова болен/а ,че не можеш да ходиш само тогава те извиняват ама пак не съм сигурен
И аз да попитам нещо, до колкото разбирам
"До стартирането на сайта, назначената в ДП РВД комисия ще започне начална обработка на постъпилите до 15 октомври кандидатури, след което кандидатите ще бъдат уведомявани за последващите етапи от подбора."
и от по горните постове по рано от 15 .10. 2012 няма да ми се обадят за подбот и тестове ??

PS: Обадиха ми се днеска за 14.11 на изпит първа част някои друг???
Аз не искам много аз искам всичко.
Аватар
Sky Place
кандидат спотър
 
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Юни 2009 19:20
Местоположение: Varna , Bulgaria

Re: ДП "РВД" Подбор на РП 2012 г.

Мнениеот menyanthe » 16 Ное 2012 16:48

Някой да се похвали? :)
menyanthe
кандидат спотър
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Ное 2012 13:33

Следваща

Назад към Ръководство Въздушно Движение

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта