Оправете малко сайта!

Тук ни питайте, критикувайте и хвалете!

Оправете малко сайта!

Мнениеот Ivaylo 15 » 01 Ное 2017 17:26

Можете да оправите малко сайта... Като избера категория от галерията...Натисна 6 страница и не се показват снимките, а излизат някакви надписи! Можете да обновите списъка с трип репортите на началната страница... Не е хейт, а градивна критика! :o
П.С. И по дизайна има какво да се желае, но пак е добре!
Интересни авиационни класации: https://www.youtube.com/channel/UCGmjBnSi4VKYia2B3Sy1OQg
Сайт за новини от света на авиациата
https://topavio.wixsite.com/topavio
Ivaylo 15
спотър
 
Мнения: 43
Регистриран на: 10 Апр 2017 18:20

Re: Оправете малко сайта!

Мнениеот Big G » 02 Ное 2017 00:21

Проблема с галерията е от няколко месеца и според мен е непоправим. Ако можеха до сега щяха да го направят, бъди сигурен. А и не е от 6 стр., а още от 2 стр., за съжаление. Май галерията е отишла в небитието :(
Started 1967.
Аватар
Big G
супер спотър
 
Мнения: 1532
Регистриран на: 01 Мар 2007 19:41
Местоположение: У дома

Re: Оправете малко сайта!

Мнениеот nadya » 04 Ное 2017 00:49

Аз пък искам да изкажа благодарност и признателност на създателите и администраторите на сайта. И едно от най-хубавите неща в него е, че съществува без реклами. Ако има необходимост съм готова да плащам и някаква такса, но да продължи по същия начин. А за снимките се надявам положението да не е непоправимо :(
Hotel Oscar Papa Echo :wink:
Аватар
nadya
спотър
 
Мнения: 24
Регистриран на: 08 Мар 2014 21:13
Местоположение: София

Re: Оправете малко сайта!

Мнениеот Ivaylo 15 » 05 Ное 2017 16:51

Ами жалко за галерията... :evil: :evil:
Интересни авиационни класации: https://www.youtube.com/channel/UCGmjBnSi4VKYia2B3Sy1OQg
Сайт за новини от света на авиациата
https://topavio.wixsite.com/topavio
Ivaylo 15
спотър
 
Мнения: 43
Регистриран на: 10 Апр 2017 18:20

Re: Оправете малко сайта!

Мнениеот Ivaylo 15 » 05 Ное 2017 16:52

Намерете начин... Какво е станало? Защо се е изтрила?
:idea: :idea:
Интересни авиационни класации: https://www.youtube.com/channel/UCGmjBnSi4VKYia2B3Sy1OQg
Сайт за новини от света на авиациата
https://topavio.wixsite.com/topavio
Ivaylo 15
спотър
 
Мнения: 43
Регистриран на: 10 Апр 2017 18:20

Re: Оправете малко сайта!

Мнениеот Toni » 07 Ное 2017 11:08

Ивайло, не мога да разбера защо ни се караш, а и не мога да разбера от къде са тези претенции към нас. БГспоттерс е създаден от група ентуасиасти с доброволен труд, усилия и собствени средства.
Мисля, че подходът ти е грешен. Ако разполагаш с време, енергия и имаш желание да помогнеш, можеш да се включиш. На първо време например, можеш да организираш събиране на някакви средстава за да се плати на един програмист, който да се опита да оправи галерията. Нищо не е изтрито. Всички снимки са си на сървъра, просто скриптът е стар и несъвместим с новите версии на php.
100/143/310/319/320/321/733/735/73G/73H/762/AB6/CR9/DH8/E90/E95/F70/IL8/M82/S20/TU3/TU5/LZ-BTZ
Аватар
Toni
член на екипажа
 
Мнения: 6457
Регистриран на: 16 Дек 2003 14:32
Местоположение: София (SOF/LBSF)

Re: Оправете малко сайта!

Мнениеот Ivaylo 15 » 11 Ное 2017 20:43

Грешно съм се изразил значи... Не искам да се карам на никой! Просто съобщавам проблем! Иначе евала за това, което сте направили до сега!
Интересни авиационни класации: https://www.youtube.com/channel/UCGmjBnSi4VKYia2B3Sy1OQg
Сайт за новини от света на авиациата
https://topavio.wixsite.com/topavio
Ivaylo 15
спотър
 
Мнения: 43
Регистриран на: 10 Апр 2017 18:20

Re: Оправете малко сайта!

Мнениеот DinoZavrov » 05 Юни 2018 19:18

Хайде да се върнем на тази тема и да се опитаме с дружни усилия да разрешим проблема!
За мен е обидно, и направо изпитвам физическа болка, да показвам ("рекламирам") сайта и снимките всред моите приятели с тези досадни и стресиращи служебни надписи, които се появяват при всеки опит да се покаже следващата страница.
Нека да сложим нещата "на масата"
1. Трябва ни специалист с познания и възможности да поправи/настрои софтуера.
Кой може да ни намери/свърже с такъв специалист? Нека потърсим такъв човек.
2. Този човек няма да свърши работата за "сините ни очи".
ОК. Нека го намерим и да видим каква е финансовата страна на услугата.
3. Гот ни е, някой да свърши всичко, но нека и ние да участваме по някакъв начин. (калсика е казал: "богатий с парите, бедний с труда") в нашия случай става дума за $ Нека намерим решение на т.2. и останалото е в нашите ръце.
Извън темата:
Нека не се сърдим на младите. Те, за разлика от нас по-старите, са длеч от "линията" и нямат нужда да бързат. Ние обаче, успяваме да ценим повече нещата и да им се кефим!
Аватар
DinoZavrov
супер спотър
 
Мнения: 1034
Регистриран на: 29 Ное 2008 17:42
Местоположение: Sofia

Re: Оправете малко сайта!

Мнениеот Big G » 09 Юни 2018 19:23

DinoZavrov написа:Хайде да се върнем на тази тема и да се опитаме с дружни усилия да разрешим проблема!
За мен е обидно, и направо изпитвам физическа болка, да показвам ("рекламирам") сайта и снимките всред моите приятели с тези досадни и стресиращи служебни надписи, които се появяват при всеки опит да се покаже следващата страница.
Нека да сложим нещата "на масата"
1. Трябва ни специалист с познания и възможности да поправи/настрои софтуера.
Кой може да ни намери/свърже с такъв специалист? Нека потърсим такъв човек.
2. Този човек няма да свърши работата за "сините ни очи".
ОК. Нека го намерим и да видим каква е финансовата страна на услугата.
3. Гот ни е, някой да свърши всичко, но нека и ние да участваме по някакъв начин. (калсика е казал: "богатий с парите, бедний с труда") в нашия случай става дума за $ Нека намерим решение на т.2. и останалото е в нашите ръце.
Извън темата:
Нека не се сърдим на младите. Те, за разлика от нас по-старите, са длеч от "линията" и нямат нужда да бързат. Ние обаче, успяваме да ценим повече нещата и да им се кефим!

Съгласен съм с теб, Дино. След като миналата година се случи това със сайта, през е-мейл попитах Тони как стоят нещата. Обясни ми. В последствие нещата малко се пооправиха когато се върна от почивка и се намеси един съфорумец. От там нататък се оказа, че нещата са неоправяеми и се мисли за нов сайт, който ще бъде "написан" от друг наш съфорумец. Даже доколкото си спомням май беше почнал работа по него. Умишлено не споменавам имената им, защото не знам дали е уместно. От тогава измина цяла година и към днешна дата не знам как стоят нещата. Факт е, че състоянието на сайта е същото. И мен ме питат защо не може да се разгърне галерията, но... Мисля, че Тони ако иска може да обясни как стоят нещата и тогава да се вземе отношение по твоите предложения. Не знам има ли връзка между състоянието на сайта и посещенията, но напоследък ми прави впечатление слабото посещение както от регистрирани, така и от нерегистрирани посетители.
Started 1967.
Аватар
Big G
супер спотър
 
Мнения: 1532
Регистриран на: 01 Мар 2007 19:41
Местоположение: У дома

Re: Оправете малко сайта!

Мнениеот Пароль » 09 Юни 2018 21:38

Тони е отгоВорил:
http://forum.bgspotters.net/viewtopic.php?f=4&t=4104#p115453
Трябва да се намери програмист, владеещ php.
Пароль
супер спотър
 
Мнения: 1954
Регистриран на: 04 Апр 2010 20:20

Re: Оправете малко сайта!

Мнениеот DinoZavrov » 12 Юни 2018 20:26

"Скажи пароль!"
"Пароль"
"Проходи"
ОК това е един стар виц. Нека се върнем към действителността.
Аз нямам съмнение, че Тони е водещата фигура в този случай.
Трябва да се намери програмист, владеещ php.

В нашата мила татковина има достатъчен IT потенциал, които може да ни свърши работа.
Как да намерим горепосоченият специалист:
1. Да се справим със собствени сили. Дано имаме такъв човек всред нашите редици.
2. На приятелски начала. Това умря с настъпването на пазарната икономика.
3. Чрез обява, която би привлякла вниманието на съответния спец.
И в трите случая ( някой може да предлижи и други) ни е необходим БЮДЖЕТ! Така стоят нещата "от създана мира" Приятелството си е приятелство, но сиренето е с пари!
За да се случи всичко описано по-горе, някой трябва да се заеме да движи нещата.
Сигурен съм, че финансовата страна няма да затрудни обединената спотърска общност.
Кой ще движи нещата? Това е въпросът, който трябва да намери отговор максимално бързо за да се радваме отново на един "нормален" сайт.
Ако има такъв, който да поеме нещата в свои ръце, аз съм на 1000000000% зад него!
Аватар
DinoZavrov
супер спотър
 
Мнения: 1034
Регистриран на: 29 Ное 2008 17:42
Местоположение: Sofia

Re: Оправете малко сайта!

Мнениеот etotsev » 19 Сеп 2021 12:39

Здравейте,
посещавам вашия сайт от много години, но от доста време не може да се преминава от страница към друга страница в секцията "Снимки". Имам близо 10 години стаж като програмист и бих искал да помогна да пооправим някои от функционалностите. Ако собствениците на сайта имат желание, а предполагам и те сами могат да го поправят, моля да отговорите. Не съм работил с php като технология, но имам опит с много други web технологии, смятам, че ще се справим.
Хубав ден.
etotsev
кандидат спотър
 
Мнения: 3
Регистриран на: 19 Сеп 2021 01:26

Re: Оправете малко сайта!

Мнениеот Rosen85 » 27 Сеп 2021 22:53

etotsev написа:Здравейте,
посещавам вашия сайт от много години, но от доста време не може да се преминава от страница към друга страница в секцията "Снимки". Имам близо 10 години стаж като програмист и бих искал да помогна да пооправим някои от функционалностите. Ако собствениците на сайта имат желание, а предполагам и те сами могат да го поправят, моля да отговорите. Не съм работил с php като технология, но имам опит с много други web технологии, смятам, че ще се справим.
Хубав ден.

Похвално е желанието Ви за помощ.
Дано някой, който има правомощия да започне комуникация с Вас за да се оправят нещата.
Rosen85
най-спотър
 
Мнения: 365
Регистриран на: 09 Ное 2015 02:55

Re: Оправете малко сайта!

Мнениеот etotsev » 28 Сеп 2021 16:51

Здравейте,
За съжаление никой не отговори за една седмица, може би вече този, който го притежава не го поддържа. Пък и сигурно и той може сам да го поправи...

Хубав ден.
etotsev
кандидат спотър
 
Мнения: 3
Регистриран на: 19 Сеп 2021 01:26

Re: Оправете малко сайта!

Мнениеот etotsev » 28 Сеп 2021 16:52

Rosen85 написа:
etotsev написа:Здравейте,
посещавам вашия сайт от много години, но от доста време не може да се преминава от страница към друга страница в секцията "Снимки". Имам близо 10 години стаж като програмист и бих искал да помогна да пооправим някои от функционалностите. Ако собствениците на сайта имат желание, а предполагам и те сами могат да го поправят, моля да отговорите. Не съм работил с php като технология, но имам опит с много други web технологии, смятам, че ще се справим.
Хубав ден.

Похвално е желанието Ви за помощ.
Дано някой, който има правомощия да започне комуникация с Вас за да се оправят нещата.


Здравейте,
За съжаление никой не отговори за една седмица, може би вече този, който го притежава не го поддържа. Пък и сигурно и той може сам да го поправи...

Хубав ден.
etotsev
кандидат спотър
 
Мнения: 3
Регистриран на: 19 Сеп 2021 01:26

Следваща

Назад към Сайтът

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта

cron