Полетата към снимките

Тук ни питайте, критикувайте и хвалете!

Re: Полетата към снимките

Мнениеот Toni » 24 Фев 2012 19:14

Big G написа:Чисто новия жабок на S7 сн.28124/23.02.2012 доколкото виждам :rolleyes: е с регистрация VQ-BOA, а не VQ-AOB както е изписан от автора. Позволявам си да препоръчам на скриинърите да са прецизни и в тези видими компоненти, така както са прецизни в онези невидими криви хоризонти от 0.1 градуса примерно :) Нищо лично към автора. На всеки може да се случи, но затова са контролните органи :wink:


Ех тези хоризонти, много те притесняват :) Мисля, че до сега няма случай някой от нас да не ти е отговорил или да не предложил помощ, вкл. при последните случаи с Фалкона и S7.

AOB ще бъде поправено на BOA и да, това е недоглеждане от наша страна.
100/143/310/319/320/321/733/735/73G/73H/762/AB6/CR9/DH8/E90/E95/F70/IL8/M82/S20/TU3/TU5/LZ-BTZ
Аватар
Toni
член на екипажа
 
Мнения: 6457
Регистриран на: 16 Дек 2003 14:32
Местоположение: София (SOF/LBSF)

Re: Полетата към снимките

Мнениеот Trastichko » 24 Фев 2012 20:49

Аз лично се извинявам на Big G и на другите за качеството на снимката , не бих я качил в това качество ако не беше уникалността на самолета (а и предполагам знаете за омразата ми към снимки от към профила на машината :wink: ). Обработката на снимката бе около 30 секунди и трябваше да се постарая повече. От там и грешката с регистрацията , който пише бързо така е :wink:
Аватар
Trastichko
супер спотър
 
Мнения: 561
Регистриран на: 07 Фев 2011 16:29

Re: Полетата към снимките

Мнениеот Big G » 24 Фев 2012 21:07

Trastichko написа:Аз лично се извинявам на Big G и на другите за качеството на снимката , не бих я качил в това качество ако не беше уникалността на самолета (а и предполагам знаете за омразата ми към снимки от към профила на машината :wink: ). Обработката на снимката бе около 30 секунди и трябваше да се постарая повече. От там и грешката с регистрацията , който пише бързо така е :wink:

Не се притеснявай. Писал съм по-горе, че нямам нищо против автора. Нещо повече. Аз изобщо не коментирам качеството на снимката. Ставаше дума САМО за грешката при вписването на регистрацията. И упрека ми беше към скриинъра, който е одобрил снимката. Той си призна :) и всичко е наред. Все пак е хубаво да се оправи регистрацията, ако е възможно, за да е коректна .
Started 1967.
Аватар
Big G
супер спотър
 
Мнения: 1532
Регистриран на: 01 Мар 2007 19:41
Местоположение: У дома

Re: Полетата към снимките

Мнениеот Пароль » 24 Фев 2012 22:59

Toni написа:Ех тези хоризонти, много те притесняват :)

Да припомня, че в Крумово ( до летище Пловдив) имаше няколко земетресения (последното през 2009г). Това променя "малко" понятието "Крив хоризонт" за снимки, правени на споменатото летище.
Пароль
супер спотър
 
Мнения: 1954
Регистриран на: 04 Апр 2010 20:20

Re: Полетата към снимките

Мнениеот ADS-B » 25 Фев 2012 14:45

Пароль написа:
Toni написа:Ех тези хоризонти, много те притесняват :)

Да припомня, че в Крумово ( до летище Пловдив) имаше няколко земетресения (последното през 2009г). Това променя "малко" понятието "Крив хоризонт" за снимки, правени на споменатото летище.


Добре, че до наклонената кула в Пиза няма летище, че тогава не знам какви криви хоризонти ще отчетат скрийнърите :twisted:
ADS-B
супер спотър
 
Мнения: 509
Регистриран на: 17 Дек 2003 11:13

Предишна

Назад към Сайтът

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

cron