Гласуване за снимките

Тук ни питайте, критикувайте и хвалете!

Да има ли възможност за оценка на всяка снимка при отварянето и?

Анкетата свършва на 25 Дек 2006 18:19

Да
13
72%
Не
5
28%
 
Общо гласове : 18

Гласуване за снимките

Мнениеот ATC » 27 Авг 2006 18:19

желаете ли да има възможност да се гласува за снимките когато се отварят ? според мен е неоходимо и полезно ,а и ще бъде удобно за излъчване на номинирани и победители при избора на снимка на годината .В момента е възможно чийтване на резултата колко пъти е видяна дадена снимка (което също би трябвало да се може да се оправи да отчита само уникалните посетители а не рефрешването)

Аз съм твъдо за такова меню независимо как е изпълнено , с цифри, с звездички или по друг начин
Аватар
ATC
супер спотър
 
Мнения: 818
Регистриран на: 14 Апр 2004 14:30
Местоположение: LBSF

Мнениеот M@x » 27 Авг 2006 18:47

Да и аз искам да се направи нещо от сорта ако е възможно.
Алкохолът убивал бавно, че кой пък бърза...
Аватар
M@x
по-спотър
 
Мнения: 102
Регистриран на: 16 Дек 2003 20:55
Местоположение: Бургас

Мнениеот harrier » 15 Сеп 2006 01:17

Сега ще обясня защо съм против - ние не сме един голям конкурс. Никой с никого не се състезава. Идеята е всеки да си покаже творбите, те да имат документална стойност. Дори да има гласуване какво от това, че на някой снимката е с повече гласове отколкото на друг? Нима това определя коя снимка е най-добра? Не, защото фотографията си е вид изкуство и както не веднъж съм казвал всеки си я разбира по свой собствен начин. Ако някой е особено инспириран от дадена фотография винаги може да го каже във форума, да стане дискусия.

Колкото до хитовете на всяка снимка - когато се стигне до конкурс проверяваме номинираните снимки и знаем коя колко пъти е гледана реално. Но въпреки това най-добрите снимки се избират след гласуване във форума, а не по броя на хитовете (изключение прави първия конкурс).

Сега нещо друго - за мен няма проблем ако всички искате да има гласуване, макар да е в разрез с моите виждания. Проблемът е, че сайтът е пред големи реформи, отнасящи се до скрипта на базата със снимки. В момента сме с вързани ръце и промени, особено от такъв характер, трудно можем да направим. Така, че търпение :wink:
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16

Мнениеот ATC » 15 Сеп 2006 02:37

ще се радвам ако наистина има реформи,че нещата не са мръднали от много месеци насам
Аватар
ATC
супер спотър
 
Мнения: 818
Регистриран на: 14 Апр 2004 14:30
Местоположение: LBSF


Назад към Сайтът

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта