Кражба

Тук ни питайте, критикувайте и хвалете!

Re: Кражба

Мнениеот milend » 26 Сеп 2009 20:24

HORNISE написа:Удивен съм от писанията им в техния форум, явно за тях кражбата на нещо чуждо не е проблем. Дано някой ден тези хора попаднат на актуален календар и разберат в коя година живеем.


Ами едно време всичко чуждо беше общо. Явно принципа работи още при тях.......
milend
най-спотър
 
Мнения: 302
Регистриран на: 14 Яну 2009 21:36

Re: Кражба

Мнениеот Han Solo » 28 Сеп 2009 22:09

Нямаше ме известно време и чак сега разбирам за тази неприятна ситуация :shock: сега като погледнах - променили са формата, ама защо е трябвало да се стига до тук :? не можеше ли просто да се разберат с хората правили тукашната форма, а и изказването на въпросния Air-1 звучи некоректно
May the Force be with You
Han Solo
най-спотър
 
Мнения: 250
Регистриран на: 29 Дек 2003 22:11
Местоположение: София

Re: Кражба

Мнениеот Airfan » 28 Сеп 2009 23:00

Han Solo написа:Нямаше ме известно време и чак сега разбирам за тази неприятна ситуация :shock: сега като погледнах - променили са формата, ама защо е трябвало да се стига до тук :? не можеше ли просто да се разберат с хората правили тукашната форма, а и изказването на въпросния Air-1 звучи некоректно

Аз лично нямам нищо против тях, ама ми се повръща от това да нямаш смелост да кажеш - сгреших! Винаги първо се отрича и от там разпалвам лично аз и не обвързвам друг с мнението си. Радвам се, че все пак се осъзнаха. Колкото до AIR-1 - не мисля въобще да го коментирам, не мисля че одъзнава реално за какво става дума.

Поздрави.
http://www.airforce-bg.com - първият изцяло български авиационен сайт!
Моите снимки в jetphotos.net
Аватар
Airfan
най-спотър
 
Мнения: 280
Регистриран на: 23 Дек 2003 23:31
Местоположение: Пловдив

Re: Кражба

Мнениеот HORNISE » 30 Сеп 2009 12:17

Към момента господата от Трупата са пуснали списък с летищата в България, който разбира се продължава да е взетия на готово от нашия сайт. Естествено те ще се оправдаят, че летищата са еднакви, но и за слепия е ясно от къде е взето! Едва ли коства много усилия да се измисли някаква малко по-различна индикация на авиобазите, да се добавят техните кодове по IATA и ICAO /ако някой от занимаващите се с онзи сайт знае какво е това/ и да се направи тяхната форма поне малко по-различна...

Поне да бяхте оправили правописната грешка в името на летище Божурище, господа прекопирвачи!
I take pictures, Photographic pictures...

Изображение
Аватар
HORNISE
член на екипажа
 
Мнения: 1887
Регистриран на: 16 Дек 2003 12:54
Местоположение: София

Предишна

Назад към Сайтът

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта

cron