Честита годишнина

Тук ни питайте, критикувайте и хвалете!

Честита годишнина

Мнениеот борден » 19 Дек 2004 16:55

Една година BGspotters.net!
Честито на всички и най-вече на организаторите на сайта! Да се разрастваме в геометрична прогресия! :wink:
Аватар
борден
супер спотър
 
Мнения: 508
Регистриран на: 20 Дек 2003 22:12
Местоположение: София

Мнениеот ATC » 19 Дек 2004 17:21

ако и снимките станат 1000 до довечера ще е двоен празник ,само 8 остават .Честито и от мен довечера ще се почерпим
Аватар
ATC
супер спотър
 
Мнения: 818
Регистриран на: 14 Апр 2004 14:30
Местоположение: LBSF

Мнениеот Stoyan » 19 Дек 2004 18:17

Сктъпи приятели, желая ви предимно много здраве, здрави нерви и сила за да подължавате да се борите за благото на макар и малкото за сега българско спотърско общество!
Желая ви също приятно прекарване тази вечер и супер много съжалявам ,че не съм с вас... :cry:
Изображение
Аватар
Stoyan
супер спотър
 
Мнения: 2304
Регистриран на: 01 Юни 2004 16:42
Местоположение: София

Мнениеот slice » 20 Дек 2004 01:46

мерси на всички ви... наистина съм много горд, а съм сигурен и че Емо и Тони се чувстват по същия начин, че успяхме със скромни средства и много желание да "раздвижим" малко нещата в авиационното интернет пространство на България.

Преди една година, когато смело смело написах на логото на сайта "най-добрият български авиационен сайт", някои от вас ме контрираха, че пресилвам нещата предвид, че сайтът все още не е открит..... днес вече година по-късно смея да твърдя, че наистина това е най-собрият авиационен сайт в България и аз и колегите ми ще с епостараем през идващите 365 дни да го направим дори още по голям... За това, обаче, ще се нуждаем от вашата помощ.... защото какво е зарзаватчията без вегетарианците и журналиста без читателите?

Отново благодаря на всички фенове, че ви има и нека да да бъдем про дробри до следващият 19ти Декември....

Бъдете здрави и Бог да ви пази!
Илия Максимов
Аватар
slice
член на екипажа
 
Мнения: 1976
Регистриран на: 12 Дек 2003 18:49
Местоположение: София

Мнениеот Stoyan » 20 Дек 2004 16:34

Ще помагаме с каквото можем!
Много тъжно ми прозвуча това (последното) Като на сбогуване.. :cry:
Изображение
Аватар
Stoyan
супер спотър
 
Мнения: 2304
Регистриран на: 01 Юни 2004 16:42
Местоположение: София

Мнениеот harrier » 21 Дек 2004 00:43

Аз съм наистина горд, че съм част от тази общност. Много се радвам, че за една година се превърнахме в авиационен сайт номер едно в България, а още повече се радвам, че и нашия форум просперира. Горд съм също така, че най-важните авиационни новини за тази година бяха отразени първо в нашия сайт и после в другите медии. И най-вече съм много щастлив, че имам честта да работя с такива изключителни хора, отдадени на авиационно-спотърската кауза!

На добър час и нека заедно разрастнем сайта до още по-големи мащаби!
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16

Мнениеот Делян » 28 Дек 2004 21:20

Честита годишнина и от мен..........
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4711
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA

Мнениеот Гост » 28 Дек 2004 22:57

Честита годишнина!
Направеното е доста, но има още какво да се желае. И ако трябва да сме точни, почти всички твърдения на harrier лесно може да се оборят, но както и да е.
Гост
 

Мнениеот R-77_Adder » 29 Дек 2004 19:28

Честита Годишнина и от цялата българска виртуална ескадрила =BgAF=!!!
През тази година ни предоставихте отличен хостинг са което ви благодарим безкрайно много. Пожелаваме ви през новата година по-малко проблеми и както борден каза разраствене в геометрична прогресия!!!
R-77_Adder
кандидат спотър
 
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Дек 2003 22:36
Местоположение: гр. Бургас


Назад към Сайтът

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта