ХакАтак

Тук ни питайте, критикувайте и хвалете!

ХакАтак

Мнениеот slice » 08 Яну 2005 12:12

Уважаеми поребители,
Кои сме ние? Хора млади, интелигентни, жадни за знания, които градят за разлика от повечето българи, които се чувстват по-горди когато рушат. За една година създадохме сайт и форум чисти от гнилотата на политиката, отношенията Изток-Запад, личните конфликти, секса, шоубизнеса и т.н. Създадохме един префесионален форум, който е на толкова висконо ниво, че повечето "авиофенове" дори не могат да се качат. Знам, ще кажете - тоя пък за какво се мисли! Ми кажете го, не ми пука.
Уви на някой на му хареса това, че градим... не му хареса това, че знаем.... Някой изкара комплексите си породени от пъпчивото лице, глупавия характер или малката пишка.... някой истински българин реши да ни затрие.
Използвайки експлойт във phpBB версия 2.0.10, този палавник се е добрал до паролата за базата данни на форума и със замаха на истински творец е разрушил всичко, градено толкова дълго.
Не се е сетил, обаче, че ние не сме толкова балами, че нас не може да ни затрие толкова лесно и след около 500 МБ трансфер между моя компютър и сървъра и една горе долу некачествена от гледна точка на съня нощ, ви връщам форума такъв какъвто е бил на 06.01.2005 г., за да пробължим да градим, въпреки комплексите на този човек.
А на него мога да кажа следното. Няма да те търся кой си, въпреки, че имам ip адреса ти. Не ме интересуващ. Само ме научи, че колкото и безобидна дейност да извършва човек в тази страна все някой ще се опита да му направи сечено. Само искам от теб да се замислиш... Наистина ли си горд с това което направи? Даде ли ти някакво душевно успокоение? А сега, когато знаеш, че си се провалил? Как се чувстваш? Всичко което успя да затриеш са десетина поста....

Бог да пази всички останали!
Аватар
slice
член на екипажа
 
Мнения: 1976
Регистриран на: 12 Дек 2003 18:49
Местоположение: София

Назад към Сайтът

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта