Чийтване при отчитане на посещенията на снимките

Тук ни питайте, критикувайте и хвалете!

Чийтване при отчитане на посещенията на снимките

Мнениеот slice » 11 Май 2005 00:37

Поради зачестилите случаи на нереални посещения на снимките (първите случаи за измама от страна на потребители датират от 20 декември 2003 г. - вторият ден на съществуване на сайта), желаем да уведомим всички потребители на сайта, че тези неща се следят и злоупотреба в големи количества би довела до неприятни последствия, които нито ние, нито уважаемите потребители желаем.

Считам, че качваме снимки на сайта не за да се изкараме като по добри и нашата снимка винаги да е най-популярна, а зада покажем на феновете неща, които няма начин да видят в ежедневието си. Затова досега със всеки от случаите съм запазвал дискретност и не е имало последици. Ще продължа с тази политика, но ви умолявам да преустановите всякакви опити за измама вбъдеще.

Благодаря ви
Аватар
slice
член на екипажа
 
Мнения: 1976
Регистриран на: 12 Дек 2003 18:49
Местоположение: София

Мнениеот Гост 13 » 02 Окт 2006 16:57

Здравейте авиофенове,
А бе аз не разбирам много от снимане но предишните снимки на седмицата 7908 и 7900 не ми харесаха а трупат страхотен актив. Дребни хеликоптери и то не са да кажеш невиждани модели :roll:, тъмни, не правят нещо кой знае какво... Разкажете моля ви какво толкова има в тях :roll: .
Тази снимка която е в момента (7989) е много по-яка според мен. Поздравления за Ивайло Костов
Гост 13
 

Мнениеот Toni » 02 Окт 2006 17:39

Веднага ти отговарям. Пълно е с хора фенове на военната ни авиация и то главно във форума на криле. Сугурно е пуснат линка там и така са набрали много посещения въпросните снимки.
Аватар
Toni
член на екипажа
 
Мнения: 6457
Регистриран на: 16 Дек 2003 14:32
Местоположение: София (SOF/LBSF)

Мнениеот HORNISE » 02 Окт 2006 18:04

Конкретно за тези вертолети, не съм видял линкове в Криле, на мен ми се вижда доста съмнително такава посещаемост да имат...
I take pictures, Photographic pictures...

Изображение
Аватар
HORNISE
член на екипажа
 
Мнения: 1887
Регистриран на: 16 Дек 2003 12:54
Местоположение: София


Назад към Сайтът

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта