Препоръки

Тук ни питайте, критикувайте и хвалете!

Мнениеот Stoyan » 05 Май 2005 10:12

Само при мен ли е проблема или и вие виждате, че на заглавието на форума: Официален форум на BGspotters.net - българският авиаци излиза едно квадратче в думата "авиаци"?
Изображение
Аватар
Stoyan
супер спотър
 
Мнения: 2304
Регистриран на: 01 Юни 2004 16:42
Местоположение: София

Мнениеот harrier » 05 Май 2005 10:57

При всички е така според мен. Просто заглавието е твърде дълго май.
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16

Мнениеот slice » 05 Май 2005 11:22

не е там проблема.... след хакването на форума много неща на кирлица претърпяха подобни дефекти... ще го оправя
Аватар
slice
член на екипажа
 
Мнения: 1976
Регистриран на: 12 Дек 2003 18:49
Местоположение: София

Мнениеот AiBOJ » 11 Юни 2005 15:08

Имам 2 предложение относно новости които биха били добри за едно по добро развитие на сайта:
1.Възможно ли ще бъде снимковият архив и начина на Ъплоуд да бъдат преведени на английски и пуснати в сайта,за да може всеки един чужденец да разглежда нашият архив и да Ъплоудва,защото в момента това ми се струва невъзможно....???!!!!
2.Ще бъде ли възможно да поставим карти на 4-те международни летища-Бургас,Варна,София,Пловдив(защо не и други по възможност),като на тях бъдат обузначени местата за най-добър спот,т.е. къде би могъл всеки един от нас най-добре да снима на дадените летища.Може би нещо със флаш ,абе да се получи нещо готино,ако е необходимо и снимки да добавим на тези места и по възможност да бъдат пуснати тези карти и на английски!!!???
Какво ще кажете за тези идеии?Ако някой може да допълни нещо към това за да се получи по-добре,ще е супер!!!
AiBOJ

When everything seems to be going against you, remember that the airplane takes off against the wind, not with it.

The sky is the limit!
Аватар
AiBOJ
супер спотър
 
Мнения: 1129
Регистриран на: 16 Авг 2004 01:36
Местоположение: Бургас

Мнениеот harrier » 11 Юни 2005 15:39

AiBOJ написа:Имам 2 предложение относно новости които биха били добри за едно по добро развитие на сайта:
1.Възможно ли ще бъде снимковият архив и начина на Ъплоуд да бъдат преведени на английски и пуснати в сайта,за да може всеки един чужденец да разглежда нашият архив и да Ъплоудва,защото в момента това ми се струва невъзможно....???!!!!

А защо не погледна формата за ъплоуд? Има обяснения и на английски.
2.Ще бъде ли възможно да поставим карти на 4-те международни летища-Бургас,Варна,София,Пловдив(защо не и други по възможност),като на тях бъдат обузначени местата за най-добър спот,т.е. къде би могъл всеки един от нас най-добре да снима на дадените летища.Може би нещо със флаш ,абе да се получи нещо готино,ако е необходимо и снимки да добавим на тези места и по възможност да бъдат пуснати тези карти и на английски!!!???
Какво ще кажете за тези идеии?Ако някой може да допълни нещо към това за да се получи по-добре,ще е супер!!!

Това ще бъде част от сайта на организацията, която скоро ще регистрираме, работи се по въпроса.
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16

Мнениеот AiBOJ » 11 Юни 2005 15:59

Единственото нещо ,което виждам на английски е думата Upload....!!!
Обяснение как става и т.н. ,поне аз не виждам,виждам че всичко е на кирилица....
И как един чужденец ще стигне да види думата Ъплоуд,при положение че на главната страница пише Снимки на бг ???Как би се досетил някой западно европеец?И как би видял архива от снимки....?
Поне аз не мога да намеря нещо на английски.....
Няма значение,просто препоръка..........,вие решавате
AiBOJ

When everything seems to be going against you, remember that the airplane takes off against the wind, not with it.

The sky is the limit!
Аватар
AiBOJ
супер спотър
 
Мнения: 1129
Регистриран на: 16 Авг 2004 01:36
Местоположение: Бургас

Мнениеот slice » 11 Юни 2005 18:51

без да се обиждаш ама явно не довиждаш :) вгледай се внимателно във формата за ъплоуд... а иначе въху англииския вариант се работи, по-точно още се мисли... има някои въпросителни там

относно летищата... защо не вземеш ти да напишеш по една спотърска статия за всяко едно :) имаме нужда от статии :)
Аватар
slice
член на екипажа
 
Мнения: 1976
Регистриран на: 12 Дек 2003 18:49
Местоположение: София

Мнениеот AiBOJ » 12 Юни 2005 14:51

Slice , вече като се отиде на самият прозорец в който става уплоуда ,там виждам че има и на английски и на български.Аз говоря още като отвориш главната страница и тръгнеш да избираш менютата от Снимки ,Новини и т.н.,там аз не виждам нищо написано на английски........!Като натиснеш върху Снимки ====> отиваш на Търсене и Ъплоуд(което е на английски,това добре) и после обясненията за ъплоуда са на бг и най долу като натискаш върху шрифта дали си съгласен или не с условията,това също е на бг,а дефакто то те довежда до прозореца които е вече на двата езика......А как ще стигнеш до там при положение че даденият западноевропейски индивид не разбира кирилица......
Ако греша и наистина не съм видял,ще се извиня че грешката е моя,но ми дайте поне линка и ме насочете къде да го търся тоя енглиш шрифт!!!
надявам се да ме разбирате за кое точно говоря.....
А относно за спотърските статии ,кажи ми какво точно трябва да представлява и какво точно имаш предвид под една такава статия???Аз съм съгласен да напиша нещо такова,само да знам какво точно се изисква.Мога да напиша статия за Летище Бургас ,защото от Бургас имам най големи впечатления (по разбираеми причини).За другите летища не мога да напиша нищо ,поради факта че или не съм бил на тях или нямам въобще никаква представа от тях.....,там някой по вещ от мен нека да напише нещо......
Моето предложение беше със снимки и карта на която да е отбелязано с точки или нещо от сорта......[/b]
AiBOJ

When everything seems to be going against you, remember that the airplane takes off against the wind, not with it.

The sky is the limit!
Аватар
AiBOJ
супер спотър
 
Мнения: 1129
Регистриран на: 16 Авг 2004 01:36
Местоположение: Бургас

Мнениеот slice » 12 Юни 2005 15:03

за английския - казах ти как стоят нещата... работи се
за статията... пълна свобода... както на теб ти изнася :)
Аватар
slice
член на екипажа
 
Мнения: 1976
Регистриран на: 12 Дек 2003 18:49
Местоположение: София

Мнениеот stuka » 23 Юни 2005 11:15

На главната страница не би било зле да има връзка към е-майл, уебмастър, инфо, нещо подобно. Може да се окаже полезно.
stuka
спотър
 
Мнения: 69
Регистриран на: 01 Мар 2004 15:51
Местоположение: София

Предишна

Назад към Сайтът

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта