Реклама

Тук ни питайте, критикувайте и хвалете!

Реклама

Мнениеот slice » 02 Фев 2004 22:56

Официално обявяваме, че BGspotters е отворен за реклама. Ако някой от вас желае бизнеса му да бъде рекламиран на ниски цени пред 50 човека дневно (наистина ниски цени) да ни пише на management@bgspotters.net

Аудиторията на сайта е предимно авиационно заинтересована, така че това е 4удесна възможност за реклама в тази сфера...

искам да подчертая че средствата от рекламата отиват за покриване на разходите ни за сайта, а не за разходите на създателите му!
Последна промяна slice на 04 Юни 2005 13:27, променена общо 1 път
Аватар
slice
член на екипажа
 
Мнения: 1976
Регистриран на: 12 Дек 2003 18:49
Местоположение: София

Мнениеот harrier » 03 Фев 2004 17:40

Аз бих искал да добавя нещо. Тъй като в нашия сайт влизат хора от всякакви възрасти, с различни интереси(не на всички основните им интереси са свързани само с авиация) смятам че това е удобно място за реклама на всякави услуги и продукти. В момента се работи по стратегията за спечелване на повече трафик. Убеден съм че и тя ще проработи рано или късно.
Аватар
harrier
член на екипажа
 
Мнения: 5258
Регистриран на: 16 Дек 2003 17:16

реклама

Мнениеот Делян » 03 Фев 2004 23:37

Има много български туристически агенции в САЩ. Не знам точно как се казват, но ако отидете в саитовете на БГ посолство и консулство в САЩ, там има много връзки към БГ бизнеси......Те може да са заинтересовани. Също, има много БГ компании които предлагат телефонни разговори до БГ, те се рекламират в БГ весника тук в САЩ www.nedelnik.com
Аватар
Делян
супер спотър
 
Мнения: 4711
Регистриран на: 07 Яну 2004 21:27
Местоположение: KBDR, Igor I Sikorsky Memorial Airport, Bridgeport, Connecticut, USA


Назад към Сайтът

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта