Спотърски неволи и инциденти

Спотърски неволи и инциденти

Мнениеот Airfan » 06 Юни 2006 21:24

Тук предлагам да си споделяме кой от какви несгоди е сполетен по време на спотърско мероприятие.

Аз, примерно имах неблагоразумието да се засиля да кача едно хълмче без да изследвам какво има под тревата и се оказа, че това е бетон, с тук-там покарал зелен мъх и висока тревица, маскираща всичко това. Като добавим, че беше влажно и можете да си представите вече какво се случи. След леката засилка, първа, втора крачка и на третата приплъзнах и както си бях с апарата в ръка се засилих напред към бетона. Разбира се инстинкта не пази апарата, а мен и се подпрях с ръце, респективно с апарат в бетона. Ама то не бе подпиране, а удар и влачене (стържене) надоло, при което реших, че е добре да не го стържа този апарат вече и вдигнах ръка. Последва поддаване на другата и подпиране странично и на г*з и продължително суркане.
Ефектът беше злено-кафяв панталон скитащ сред маса народ... излагация. Но това не е нищо....горкото ми апаратче е жестоко надрано и беше леко разцъфнало в района на бутона за снимане. С малко усилия успях да го сглобя и преведа в нормално състояние, като конструкция, но не и като външен вид. Другото хубаво нещо е, че ми работят всички системи на апарата, или пон го правят безпроблемно, за сега.....
Та така, това беше една спотърска неволя.
http://www.airforce-bg.com - първият изцяло български авиационен сайт!
Моите снимки в jetphotos.net
Аватар
Airfan
най-спотър
 
Мнения: 280
Регистриран на: 23 Дек 2003 23:31
Местоположение: Пловдив

Назад към Спотърстване

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта