Kecshkemet Air Show

Kecshkemet Air Show

Мнениеот OGI » 18 Авг 2007 01:55

На 11 и 12.08 се състоя едно доста силно авиошоу в Кечкемет /Унгария/. В него взеха участие общо около 130 самолета, от които около 75 във въздуха, а останалите статични. Списък на участниците тук. Летяха шест авиационни групи, сред които и Patruelle de France ( 1, 2, 3, 4, 5, Разминаване 1 и 2, *Ready for taxing* ), Turkish Stars ( 1, 2 ), Flying Stars, Wings of Storm и тн. Завиден пилотаж демонстрираха: сърбите с Orao (бръснещ полет); испанците с F-18 ( 1, 2, 3 ); домакините с МиГ-29, Gripen ( 1, 2 ) и Ми-24, специално изрисуван за шоуто ( 1, 2, 3 ); холандците с F-16 (по добър пилотаж на F-16 не бяхме виждали); пилотите на Malev с Boeing 736 (Low Pass); както и тези на Red Bull с DC-6 и Cobra, която се състезаваше с автомобил от F1 и тн.

И двата дни програмата беше еднаква и толкова уплътнена, че намаше никакво време за разглеждане и редактиране на снимките, камо ли за ядене или местене.

Свидетели на този спектакъл станхме и двамата с HORNISE, чиито снимки скоро ще се бъдат качени :wink: .

PS: Patruelle de France като група са мноооого по-добри от Буревестниците и определено ще ви харесат повече, когато ги видите на 5 и 6 септ. в Пловдив. Turkish Stars също са много добри но отстъпват малко на французите по наше мнение с HORNISE
OGI
най-спотър
 
Мнения: 477
Регистриран на: 15 Сеп 2006 12:22

Мнениеот me4o_puhh » 18 Авг 2007 08:09

Поздарвления за снимките както винаги , прдполагам на Тони не са по-лоши :D . Мога ли да ви помоля само да разкажете малко повече за патуването до там , организация настаняване и такива дребни подробности но мисля важни , къде се намира точно авиобазата и такива дреболии. Ще съм ви благодарен и на двамата . Още веднъж поздарвления за страхотните снимки .
Поздрави
po-hubavo ot bure s med sa dve bureta s med
Аватар
me4o_puhh
най-спотър
 
Мнения: 316
Регистриран на: 12 Апр 2007 22:47


Назад към Спотърстване

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта